Netd Müzik

Netd Müzik

Türkçe pop müzikten alternatif müziğe kadar çeşitli tarzlardaki müzik kliplerinin resmi yayın platformu olan Netd Müzik, 24 milyonu geçen abonesi ile dünyanın en çok izlenen YouTube kanalları arasındadır.

Kurulduğu Ocak 2014’ten bugüne kadar 56 milyar resmi video görüntülemesini aşan Netd Müzik; dünya genelinde de üç yıl içinde en hızlı yükselişe sahip olan ikinci kanal olmuştur.

Netd Müzik 2018 yılında Türkiye’nin 10 milyon aboneyi geçen ilk YouTube kanalı olarak Diamond Play Button ödülünü kazanmıştır.

Netd Müzik, 600’den fazla yapım firmasına ait yeni ve resmi müzik kliplerini ve sürekli güncellenen kataloğunda bulunan 23 binden fazla resmi videoyu, kullanıcılarına aylık ortalama 600 milyon defa izletmektedir.

2023 yılında da Türkiye’nin müzik alanında en çok izlenen ve en çok aboneye sahip olan YouTube kanalı olmayı sürdürmüştür.

Türkçe müziği ücretsiz ve kolay ulaşılabilir olarak tüm dünyaya sunan Netd Müzik, netd.com ile beraber yayınlarını YouTube ve İzlesene’deki müzik kanallarından sürdürmektedir.