Buna Benzer Videolar

Kısmetse Olur son bölümde neler oldu?
Kısmetse Olur'da geçen sezon bulunan eski damat adayı Emre Ubeyli geri döndü. Gelinler evine giriş yapan Emre'yi Melis çığlık çığlığa karşıladı. Gelen güzel tepkilerle mutlu olan Emre, geçen sezon Hazal'la aşk yaşamış ve ismini duyurmuştu. Hazal'la ayrılan ve yeni bir ilişki için kendini hazır hisseden Emre'nin bu sezon kiminle aşk yaşacağı ise şimdiden merak konusu oldu. 

Kemal ve Melis aşkında Cansu krizi çıkıyor. Melis, diğer gelin adaylarına Kemal'in aslında kendisini istemediğini ve aklındaki ismin geçen sezon yarışan Cansu Deliktaş olduğunu söylüyor. Cansu'yla telefonda konuşan Melis, ondan duyduklarından sonra büyük bir yıkıma uğruyor ve o sinir harbiyle Kemal'den hesap soruyor. Olan biteni Melis'e anlatan Kemal onu ikna etmeyi başarıyor ancak o sırada Cansu Deliktaş hakkındaki iddialar doğrultusunda eve bir video göndererek açıklama yapıyor! Peki, Kemal gerçekten Cansu'yla konuştu mu? 

Kısmetse Olur'da sürprizlerle dolu bir gün yaşanıyor. Aycan, rahatsızlığı nedeniyle programdan ayrılmış bu süreçte de Onur'la olan ilişkisi de bitmişti. Onur'un doğum gününde eve gelen Aycan tekrar hayal kırıklıklarıyla evden ayrılmıştı. Ancak kenini toparlayan ve sağlık durumunu düzelten Aycan'dan beklenmedik bir hamle geldi. Damatlar evine giriş yapan Aycan, herkesi şok etti. Peki bundan sonra Onur ve Aycan aşkı küllerinden doğacak mı?

TÜR Eğlence
daha fazla yükle kalan 892 video
daha fazla yükle kalan 223 video
daha fazla yükle kalan 499 video

Popover
Lütfen bekleyiniz...