Buna Benzer Videolar

Bölüm | 09 Ocak 2017 Pazartesi 15:55 | Yorum yaz  | 
0.0 Puan

Kısmetse Olur evinde sürpriz misafir...

TÜR Eğlence
daha fazla yükle kalan 734 video
daha fazla yükle kalan 154 video
 • Kısmetse Olur Haftanın Finali - 26.02.2017 +

  Kısmetse Olur Haftanın Finali - 26.02.2017

  0.0 Puan

  Kısmetse Olur 26 Şubat Pazar haftanın finali bölümünde yapılan oylama sonucu eve veda edecek aday belli oldu. Peki bu hafta en çok hangi adayın ismi yazıldı, zarftan çıkacak olan sürpriz karar neydi?

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Kısmetse Olur 368.Bölüm +

  Kısmetse Olur 368.Bölüm

  0.0 Puan

  Kısmetse Olur 25 Şubat Cumartesi 2017'de yayınlanan yeni bölümde, haftanın birincileri Onur ve Didem oluyor. Onur, romantik yemek hakkını Adnan’a devretmek istiyor ancak Adnan farklı bir teklifle gelerek bakın romantik yemeğe hangi çifti gönderiyor…

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Kısmetse Olur 367.Bölüm +

  Kısmetse Olur 367.Bölüm

  0.0 Puan

  Kısmetse Olur 24 Şubat Cuma yayınlanan son bölümde, eski gelin adayı Daniela'nın eve sürpriz ziyareti güne damgasını vurdu! Daniela'yı aniden karşısında gören Tankut zor anlar yaşadı. Peki aylar sonra Daniela'yı eve ziyarete iten sebep neydi? Tankut, onu görünce neden tedirgin oldu?

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Kısmetse Olur 366.Bölüm +

  Kısmetse Olur 366.Bölüm

  0.0 Puan

  Kısmetse Olur 23 Şubat Perşembe 2017'de yayınlanan yeni bölümde, Ünal ve Farima haftanın kral ve kraliçesi seçiliyor. Evde son derece tatsız şeyler yaşayan Ünal bu hakkını başkasına devretmek istiyor ancak izin verilmiyor. Gelinler evinde beklenmedik gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Kısmetse Olur 365. Bölüm +

  Kısmetse Olur 365. Bölüm

  0.0 Puan

  Kısmetse Olur 22 Şubat 2017'de yayınlanan son bölümde, Gökhan ve Sibel arasında çıkan tartışmanın giderek alevlenmesi evde şok etkisi yarattı. Sibel'in kıskançlık krizine girip damatlar evini basması üzerine Gökhan'dan sert bir çıkış geldi!

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Kısmetse Olur 364.Bölüm +

  Kısmetse Olur 364.Bölüm

  0.0 Puan

  Kısmetse Olur 21 Şubat Salı 2017'de yayınlanan yeni bölümde, Ünal'ın Gözde için döktüğü gözyaşları ve aşk itirafı güne damgasını vurdu! Gözde'ye aşık odluğunu haykıran Ünal, karşılık bulamayınca evi terk eti. Gözde ise büyük bir yıkım yaşadı!

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Kısmetse Olur 363.Bölüm +

  Kısmetse Olur 363.Bölüm

  0.0 Puan

  Kısmetse Olur 20 Şubat Pazartesi 2017'de yayınlanan bölümde, Gözde ve Onur baş başa yemeğe çıkıyor! Peki bu romantik yemekte neler yaşandı? Gözde'nin aklında olup da ismini vermediği aday Onur mu? Gözde'nin şok açıklamaları karşısında neler olacak?

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Kısmetse Olur Haftanın Finali - 19.02.2017 +

  Kısmetse Olur Haftanın Finali - 19.02.2017

  0.0 Puan

  Kısmetse Olur 19 Şubat Pazar günü yayınlanan haftanın finali bölümünde eve veda edecek aday belli oluyor! Yapılan oylama ile en çok adı yazılan iki aday kim olacak? Bu hafta sürpriz kutudan ne karar çıkacak?

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Kısmetse Olur 362. Bölüm +

  Kısmetse Olur 362. Bölüm

  0.0 Puan

  Kısmetse Olur 18 Şubat Cumartesi 2017'de yayınlanan son bölümde, yapılan haftalık oylama sonucu haftanın birincileri Sibel ve Adnan oluyor. Eş adaylarıyla birlikte romantik yemeğe çıkan ikili, evdeki son durumlarla ilgili kendi aralarında yorum yapıyor ancak bu yorumlardan bir tanesi oldukça dikkat çekiyor!  Adnan evde sadece iki çift kaldığını söyleyerek Onur ve Aycan ilişkisini saymıyor! Bu durum karşısında ise Onur’un vereceği tepki merak konusu oluyor!

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Kısmetse Olur 361.Bölüm +

  Kısmetse Olur 361.Bölüm

  0.0 Puan

  Kısmetse Olur 17 Şubat 2017'de yayınlanan son bölümde, gelin adayları için eve yeni bir ilişki uzmanı geliyor. Ara ara gelin adaylarıyla sohbet edip, onların sorunlarına erkek gözüyle de bakabilecek ve bundan sonra programda olacak İlişki Uzmanı Ferhat Kazancı ilk izlenimlerini gelinler evinde paylaşıyor!

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

daha fazla yükle kalan 426 video

Popover
Lütfen bekleyiniz...
Geri Bildirim
Çalma listelerini kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor.