Hepsi Bugün Oldu 82. Bölüm

Armağan Çağlayan “Hepsi Bugün Oldu ’da gündemin nabzını tutuyor!
Hafta içi her gün canlı yayınlanacak olan programda gündeme dair her şey konuşulacak. Program boyunca birbirinden ünlü konuklar ağırlanacak ve gündem yaratan konular ele alınacak. Haberden, magazine, çevre sorunlarından, toplumsal olaylara kadar pek çok şey Armağan Çağlayan’ın sunumuyla teve2 ekranlarında olacak.

TÜR Eğlence
 • "Trump’ın 4 senesini dolduramayacağını düşünüyorum" +

  "Trump’ın 4 senesini dolduramayacağını düşünüyorum"

  Armağan Çağlayan, sunuculuğunu yaptığı ve hafta içi her akşam teve2 ekranlarında yayınlanan “Hepsi Bugün Oldu” programında, Albright Stonebridge Group Türkiye Başdanışmanı Hakan Akbaş’ı ağırladı. “Trump’ın 4 senesini dolduramayacağını düşünüyorum. Bütün sektörlerle didişmeye başladı. Bu 4 sene uzun sürer” cümleleriyle ifade eden Akbaş, Çağlayan’ın “Amerika’da başkanı düşürmenin bir yolu var mı” sorusuna, “Yüksek mahkemeye götürmeyi hızlandırabilirler” sözleriyle yanıt verdi.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • "1 milyon 200 bin liralık fatura için Elif Hanım evini satar" +

  "1 milyon 200 bin liralık fatura için Elif Hanım evini satar"

  Hafta içi her akşam teve2 ekranlarında yayınlanan ve Armağan Çağlayan’ın sunduğu “Hepsi Bugün Oldu” programına CHP İstanbul milletvekili Aykut Erdoğdu katıldı. CHP’li Elif Doğan Türkmen’in 1 milyon 200 bin liralık haberleşme faturası hakkında konuşan Erdoğdu, “Partimizin ödemesi doğru olmayabilir çünkü Hazine yardımı alıyoruz. Ama biz milletvekilleri maaşlarımızdan bir miktar kesebiliriz. Elif Hanım evini satar. Bir şey yapacağız, bu üzerimizde kalmayacak” dedi.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • "Türkiye’yi 6 ay ile 1 yıl arasında çok zor bir dönem bekliyor!" +

  "Türkiye’yi 6 ay ile 1 yıl arasında çok zor bir dönem bekliyor!"

  Hafta içi her akşam teve2 ekranlarında yayınlanan ve Armağan Çağlayan’ın sunduğu “Hepsi Bugün Oldu” programına iktisat profesörü Yaşar Uysal katıldı. Uysal, 2017 yılının ekonomisiyle ilgili öngörülerini, “Türkiye’yi 6 ay ile 1 yıl arasında çok zor bir dönem bekliyor. Kurların istikrar kazanması lazım. İstikrar için de Merkez Bankası mecburen faiz artışı yapacaktır” şeklinde açıkladı.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • "Vatandaşın bankalara borcu 421 milyar lira!" +

  "Vatandaşın bankalara borcu 421 milyar lira!"

  Armağan Çağlayan, sunuculuğunu yaptığı ve hafta içi her akşam teve2 ekranlarında yayınlanan “Hepsi Bugün Oldu” programında iktisat profesörü Yaşar Uysal’ı konuk etti. Ekonomik gündemi yorumlayan Uysal, “Vatandaşın bankalara olan borcu 2004 yılında 26 milyar liraydı. Şu an ise 421 milyar lira” dedi.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • "Düzgün çalışan şirketler, 2-3 puan farkla yakın sonuçlar buluyor" +

  "Düzgün çalışan şirketler, 2-3 puan farkla yakın sonuçlar buluyor"

  Armağan Çağlayan, sunuculuğunu yaptığı ve hafta içi her akşam teve2 ekranlarında yayınlanan “Hepsi Bugün Oldu” programında Sonar Araştırma Başkanı Hakan Bayrakçı’yı konuk etti. Referandum araştırmalarını yorumlayan Bayrakçı, “Geçen seneki haziran seçiminde AKP’yle çalışan ve AKP’ye yakın şirketler bile 43-44 dedi. Düzgün çalışan şirketler, toplam 2-3 puanlık farkla, birbirlerine yakın sonuçlar buluyorlar. Çünkü o sonucu bulamazsanız, çalıştığınız kişiler bir daha sizinle çalışmaz” dedi.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Çağatay Akman "Gece Gölgenin Rahatına Bak" Perfomansı +

  Çağatay Akman "Gece Gölgenin Rahatına Bak" Perfomansı

  Çağatay Akman "Gece Gölgenin Rahatına Bak" Perfomansını Hepsi Bugün Oldu'da gerçekleştirdi.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • "Spor hocasıyla bana çip takalım, yağ yakan ben olayım!" +

  "Spor hocasıyla bana çip takalım, yağ yakan ben olayım!"

  Hafta içi her akşam teve2 ekranlarında yayınlanan ve Armağan Çağlayan’ın sunduğu “Hepsi Bugün Oldu” programına "Geleceğin Meslekleri" yazı dizisini hazırlayan gazeteci Ahmet Can katıldı. Yakında her alana teknolojinin hakim olacağını söyleyen Can'a Çağlayan da hayalindeki projeyi anlatarak katıldı: “Bir projem var. İleride bunu yapan olursa ortak olurum fikri verdiğim için… Spor hocasıyla bana çip takalım. Ben evde yatayım, uyuyayım; hoca spor yapsın. Yağ yakan ben olayım!”

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Muharrem İnce: "Futbolcu her topa girmez!" +

  Muharrem İnce: "Futbolcu her topa girmez!"

  Armağan Çağlayan, sunuculuğunu yaptığı ve hafta içi her akşam teve2 ekranlarında yayınlanan “Hepsi Bugün Oldu” programında, CHP Yalova milletvekili Muharrem İnce’yi ağırladı. İnce, Rıdvan Dilmen’in yeni anayasa teklifine ‘evet’ oyuna, “Ey Rıdvan! Oğlun o firmayla reklam bağlantısı sağlayacak diye, sen futbol federasyonuna başkan olacaksın diye 80 milyonun geleceğini etkileyemezsin. Futbolcu her topa girmez” şeklinde tepki gösterdi. ‘Evet’ diyecek olan sanatçılara da “Sanatçılığınızı yapın, figüran olmayın” önerisinde bulundu.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • "Yaptığım protesto demokratik bir haktı" +

  "Yaptığım protesto demokratik bir haktı"

  Armağan Çağlayan, sunuculuğunu yaptığı ve hafta içi her akşam teve2 ekranlarında yayınlanan “Hepsi Bugün Oldu” programında, Ankara milletvekili Aylin Nazlıaka’yı ağırladı. Çağlayan, sosyal medyadan gelen, “Başka partiden bir milletvekili aynı eylemi yapsa Aylin Nazlıaka ne tepki verirdi” sorusunu yöneltince Nazlıaka, “Ben demokrasiyi içselleştirmiş biriyim. Yaptığım protesto demokratik bir haktı. Bazı ülkelerde milletvekilleri kürsüye çıkıp saatlerce konuşur. Bu bir haktır, demokratik yöntemdir. İllegal bir şey yapmadım, o nedenle içim rahat. Benim hak arayış mücadelem, her zaman verilen sınırlar içerisinde olmuştur” açıklamasında bulundu.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • "Uzun süre Meclis kürsüsünde kalmak için cebime vitamin koydum" +

  "Uzun süre Meclis kürsüsünde kalmak için cebime vitamin koydum"

  Hafta içi her akşam teve2 ekranlarında yayınlanan ve Armağan Çağlayan’ın sunuculuğunu yaptığı “Hepsi Bugün Oldu” programına Ankara milletvekili Aylin Nazlıaka katıldı. Nazlıaka kendisini kürsüye kelepçeleyerek yaptığı protestonun hazırlık sürecini, “Fiziksel olarak dayanıklıyımdır. Zor geçeceğini biliyordum. Aç kalmamaya çalıştım, tuvalete gitmek zorunda kalmayayım diye su içmedim, cebime vitamin koydum. Kendimi uzun süre Meclis kürsüsünde tutacak şekilde ayarladım” cümleleriyle anlattı.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

daha fazla yükle kalan 253 video
daha fazla yükle kalan 79 video
daha fazla yükle kalan 1 video

Popover
Lütfen bekleyiniz...