Video: Tığ ile Çorap Yapımı

Derya Baykal ve Sibel Yüksel tığ ile çorap yapımını gösterdi. Orta kalınlıkta rengârenk iplerden 3.5 numara tığ ile örülen bu çoraplar çok kullanışlı. Yapımı oldukça basit olan bu çorabı istediğiniz renkte örmeniz mümkün. Ev terliği gibi de kullanabileceğiniz bu çorapları ayağınızdan çıkarmak istemeyeceksiniz.

Buna Benzer Videolar

 • Taş Tablo Uygulaması

  Taş Tablo Uygulaması

  0.0 Puan

  Duygu Bayer "Derya Baykal'la Gülümse" nin konuğu oldu. Taş boyama çalışmaları yapan, minyatür sanatçısı Duygu Bayer, bize taş tablolarının nasıl yapıldığını gösterdi. Farklı bir teknik ile birbirinden güzel yaptığı taş tabloları gösteren Bayer, yapım aşamasındaki püf noktaları da anlattı.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Manolya Yapımı

  Manolya Yapımı

  0.0 Puan

  Hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" ye Nadya Gücüm konuk oldu. Nadya Gücüm manolya yapımını gösterdi. Manolya çiçeğini çiçek kili diye satılan bir kil türünden yapıldığını belirten Nadya, herkesin kolaylıkla yapabileceğini belirtti. Killere şekil verildikten sonra kuruması bekleniyor ve daha sonra boyayıp renklendiriliyor.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Saç Bandı Yapımı

  Saç Bandı Yapımı

  0.0 Puan

  Derya Baykal ve Sibel Yüksel'den şahane gülümseten bir fikir daha. Derya Baykal ve Sibel Yüksel saç bandı yapımını gösterdi. İkili yaz mevsimlerinde sıkça kullanılan saç bantlarına bir yenisini daha ekledi. Oldukça kullanışlı olan bu saç bantlarını bir kaç farklı şekilde kullanabilirsiniz.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Hamile Elbisesi Yapımı

  Hamile Elbisesi Yapımı

  0.0 Puan

  Terzi Yasemin Kahraman "Derya Baykal'la Gülümse" nin konuğu oldu. Yasemin Kahraman hamile elbisesi yapımını gösterdi. Pazarlardan bulabileceğiniz kumaşlardan hamile elbisesi diken Yasemin Kahraman, pratik olarak hamile elbisesi nasıl dikileceğini de anlattı. Ayrıca dikişteki püf noktalara da değinen Kahraman, herkesin evlerinde elbise dikebileceğini belirtti.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • İlişkilerdeki en büyük sorun aldatma mı?

  İlişkilerdeki en büyük sorun aldatma mı?

  0.0 Puan

  Aşk Psikoloğu Işıl Evrim Akgün "Derya Baykal'la Gülümse" nin konuğu oldu. Işıl Evrim Akgün, ilişkiler ve aldatma konusu üzerine merak edilenleri anlattı. Ayrıca izleyenlerden gelen soruları da cevaplandıran Akgün, ilişkilerdeki problemlere değindi. Genel sorunlardan ve boşanma sebeplerinden de bahseden Aşk Psikoloğu Işıl Evrim Akgün, ilişkiler için önerilerde de bulundu.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Üzümlü Runner Yapımı

  Üzümlü Runner Yapımı

  0.0 Puan

  Derya Baykal ve Sibel Yüksel üzümlü runner yapımını gösterdi. Oldukça şık ve kullanışlı olan bu runnerın yapımı çok basit. Farklı bir tarzı olan bu runnerı başka uygulamalarda da kullanabilirsiniz. Orta kalınlıkta ip ve 2 numara tığla örebileceğiniz bu runnerları mutfak ve sofralarınızda keyifle kullanabilirsiniz.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Cam Eşyalara Ayna Yapımı

  Cam Eşyalara Ayna Yapımı

  0.0 Puan

  Hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" ye Gülen Turan konuk oldu. Gülen Turan cam eşyalara ayna yapımını gösterdi. Cam eşyalara uygulanan bu teknik sayesinde eşyaları aynaya çevirmek çok kolay. Bu aynaları dekor amaçlı kullanabilir ve evinize farklı bir hava katabilirsiniz.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Bebeği kolay ve doğru bir şekilde nasıl yıkarız?

  Bebeği kolay ve doğru bir şekilde nasıl yıkarız?

  0.0 Puan

  “Derya Baykal’la Gülümse” ye Hamile Rehberi ve Doğum Koçu Ayşe Öner konuk oldu. Doğum Koçu Ayşe Öner, doğru hamilelik geçirmek için önerilerde bulundu. Ayrıca Öner, yeni doğan bebek bakımı, bebek banyosu ve masajı konularını anlattı ve uygulamalı olarak gösterdi.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Bahar Beresi Yapımı

  Bahar Beresi Yapımı

  0.0 Puan

  Hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" ye Sibel Kavaklıoğlu konuk oldu. Sibel Kavaklıoğlu bahar beresi yapımını gösterdi. Bahar mevsiminde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu berenin yapımı da oldukça kolay. Koton ip ve 3 numara tığla örülen bu bereler bahar mevsiminin vazgeçilmezi olacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Gelin Tacı Yapımı

  Gelin Tacı Yapımı

  0.0 Puan

  Onur Yalçın "Derya Baykal'la Gülümse" nin konuğu oldu. Onur Yalçın gelin tacı yapımını gösterdi. Çiçek tasarımcısı olan Onur Yalçın gelin tacı yanı sıra gelin tepsisi, bileklik, damat yaka çiçeği de tasarlıyor. Yapmış olduğu tasarımları gösteren Onur Yalçın, bu tasarımların nasıl yapıldığını da anlattı.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Keçe Sabun Yapımı +

  Keçe Sabun Yapımı

  Hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" ye Fatma Güden konuk oldu. Fatma Güden keçe sabunu yapımını gösterdi. Birbirinden farklı yaptığı tasarımları da gösteren Güden, keçe sabunu yapımının inceliklerinden bahsetti.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Yazlık File Çanta Yapımı +

  Yazlık File Çanta Yapımı

  "Derya Baykal'la Gülümse" ye Sibel Kavaklıoğlu konuk oldu. Sibel Kavaklıoğlu, yazlık file çanta yapımını gösterdi. Koton ip ve 3.5 numara tığ ile örülen çantaların yapımı oldukça kolay. İstediğiniz renkte yapabileceğiniz file çantalar yaza damgasını vuracak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Ceket Boyama Uygulaması +

  Ceket Boyama Uygulaması

  "Derya Baykal'la Gülümse" ye Tasarımcı Sıla Gökuç konuk oldu. Sıla Gökuç, ceket boyama uygulamasını gösterdi. Yapmış olduğu farklı tasarımları da gösteren Gökuç, boyama tekniklerinden de bahsetti. Sıla Gökuç, her geçen gün yapmış olduğu boyama tekniğini geliştirdiğini söyledi.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Nazarlık Bardak Altlığı Yapımı +

  Nazarlık Bardak Altlığı Yapımı

  Hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" ye Gülbeyaz Akaz konuk oldu. Gülbeyaz Akaz, nazarlık bardak altlığı yapımını gösterdi. Koton ip ve 2.5 numara tığ ile örülen bardak altlıklarının yapımı oldukça kolay. İstediğiniz renkte yapabileceğiniz bardak altlıkları sofralarınızı süsleyecek.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Bale Patiği Yapımı +

  Bale Patiği Yapımı

  Derya Baykal ve Sibel Yüksel’den şahane gülümseten bir fikir daha. Derya Baykal ve Sibel Yüksel bale patiği yapımını gösterdi. Koton ipi, kurdele, kumaş çiçek ve 3 numara tığ ile örülen bale patiğinin yapımı oldukça kolay. İstediğiniz renkte yapabileceğiniz patikleri çocuklarınız severek kullanacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Etek Yapımı +

  Etek Yapımı

  Hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" ye Natalya Karakoç konuk oldu. Natalya Karakoç, etek yapımını gösterdi. Koton ip ve no:2.10 mm, 1.90 mm tığ ile örülen eteğin yapımı oldukça kolay. İstediğiniz renkte yapabileceğiniz etekleri yaz aylarında severek kullanacaksınız.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Yazlık Hırka Yapımı +

  Yazlık Hırka Yapımı

  Hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" ye Mürvet Arı konuk oldu. Mürvet Arı, yazlık hırka yapımını gösterdi. Koton ip ve 3 numara tığ ile örülen yazlık hırkanın yapımı oldukça kolay. 8 yumak yünden yapılan hırkayı istediğiniz renkte örebilirsiniz.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Yaz Üçlüsü Yapımı +

  Yaz Üçlüsü Yapımı

  Derya Baykal ve Sibel Yüksel'den şahane gülümseten bir fikir daha. Derya Baykal ve Sibel Yüksel yaz üçlüsü yapımını gösterdi. Şifon kumaş ve broş aparatı ile yapılan uygulama yaza damgası vuracak. Yapımı oldukça kolay olan yaz üçlüsünü kıyafet tamamlayıcı olarak da kullanabilirsiniz.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Çocuk Pantolonu ve Yelek Yapımı +

  Çocuk Pantolonu ve Yelek Yapımı

  Derya Baykal ve Sibel Yüksel'den çocuklarınız için şahane gülümseten bir fikir daha. Derya Baykal ve Sibel Yüksel çocuk pantolonu ve yelek yapımını gösterdi. Koton ip, koton kumaş ve 4 numara şiş ile örülen çocuk pantolonu ve yeleğin yapımı oldukça kolay. Çocuklarınızın rahat edeceği bu pantolonları istediğiniz renk kumaştan yapabilirsiniz.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Motif Yapımı +

  Motif Yapımı

  Hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" ye Selda Biçer konuk oldu. Selda Biçer motif yapımını gösterdi. Koton ip ve 3 numara tığ ile örülen motiflerin yapımını oldukça kolay. Bu motifle çantalar, örtüler ve yastık kılıfları örmeniz mümkün.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

daha fazla yükle kalan 629 video
 • Derya Baykal’la Gülümse 185. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 185. Bölüm

  23 Haziran Cuma günü; Bugün, Derya Baykal özel koleksiyonundan şapka, gözlük ve aksesuarlarını gösterecek. Keçe Tasarımcısı Fatma Güden keçe sabun yapımını gösterecek. Mutfakta Şefika Günyel, tuzlu cevizli kurabiye, cevizli fıstıklı sarma ve karpuz şerbeti hazırlayacak. Derya Baykal sahur fikirlerinde kayısılı yumurta ve peynir topları hazırlanışını anlatacak. Hobide Sibel Kavaklıoğlu yazlık file çanta yapımını gösterecek. Dermatoloji Uzmanı Neslihan Dolar, yazın yapılabilecek cilt bakımlarını anlatacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal'la Gülümse 184. Bölüm +

  Derya Baykal'la Gülümse 184. Bölüm

  22 Haziran Perşembe günü; Bugün; Tasarımcı Sıla Gökuç, ceket boyama uygulamasını göstermek için bizimle olacak. Derya Baykal, özel koleksiyonundan parçaları görücüye çıkaracak. Sevim Bozkurt, koltuk yenileme uygulamasını gösterecek. Mutfakta Pelin Bilgiç, ekşili mantarlı siyez bulguru, sebze tabağı ve kızılcık şerbeti hazırlayacak. Hobide Gülbeyaz Akaz, nazarlık bardak altlığı yapımını gösterecek. Derya Baykal sahur fikirlerinde tava böreği be şekersiz hoşaf hazırlanışını anlatacak. Diyetisyen Esra Çelakıl ise iştahsız, yemek yemeyen çocuklar için çözüm yollarını anlatacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 183. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 183. Bölüm

  21 Haziran Çarşamba günü; Bugün; Tasavvuf Araştırmacısı ve Yazar Cemalnur Sargut Kadir Gecesi’nin önemini anlatmak üzere bizimle olacak. Hobide Natalya Karakoç, etek yapımını gösterecek. Gülümseten Fikirler’de bale patiği ve gül broş yapımı var. Mutfakta Ebru Baybara Demir, tarçınlı patlıcanlı pilav, sütlaçlı zerde ve kiliçe bayram çöreği hazırlayacak. Derya Baykal sahur fikirlerinde baklavalık yufkadan lorlu gözleme hazırlanışını anlatacak. Medikal Estetik Hekimi Dr. Nihat Dik ise terleme tedavisini anlatacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 182. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 182. Bölüm

  20 Haziran Salı günü; Bugün, Diyetisyen Ferin Batman, “Son 3 Kilo Diyeti” adlı son kitabını anlatmak üzere bizimle olacak. Yazar Didem Akşar, “Zoyi’nin Gezi Rehberi” adlı kitabında çocuklar için neler yazdığını anlatacak. Hobide Mürvet Arı, yazlık hırka yapımını gösterecek. Gülümseten Fikirler’de saç bandı var. Mutfakta Sibel Yalçın, tavuklu sultan kebabı, kavun şerbeti ve muhallebili kadayıf tatlısı hazırlayacak. Derya Baykal’ın sahur fikirlerinde ise pirinç salatası var. Medikal Estetik Hekimi Dr. Emre Çiçek, soğuk lipoliz ve 4 boyutlu yüz gençleştirmeyi anlatacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 181. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 181. Bölüm

  19 Haziran Pazartesi günü; Bugün, Kişisel Gelişim Uzmanı Can Aydoğmuş, duanın önemini, nasıl dua edilmesi gerektiğini, ailemizde yaşananların bedelinin ödeyip ödemediğimizi anlatmak üzere bizimle olacak… Fit Anne, Spor Öğretmeni Gökçen Arıkan, hamilelikte, hamilelik sonrasında nasıl fit kalınacağını anlatmak ve egzersizleri göstermek üzere stüdyomuzda olacak. Mutfakta Feyhan Turan Elibol, mantarlı biftek, cevizli incir tatlısı ve hurma şerbeti hazırlayacak. Derya Baykal sahur fikirlerinde kremalı patates tartının hazırlanışını gösterecek. Hobide Selda Biçer motif yapımını anlatacak. Gülümseten Fikirler’de ise çocuk pantolonu ve yelek yapımı var.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 180. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 180. Bölüm

  Yıllardır renkli ve sempatik sunumu ile kadın izleyicinin gönlünde taht kuran, ekranın sevilen yüzü Derya Baykal, yeniliklerle dolu programı ile hafta içi her gün teve2’de seyirciyle buluşuyor.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 179. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 179. Bölüm

  15 Haziran Perşembe günü; Bugün; Oyuncu ve yazar Kaan Sekban, “Tebrikler Kovuldunuz” adlı kitabını ve bankacılıktan oyunculuğa uzanan yolda yaşadıklarını anlatmak üzere bizimle olacak. Hobide Süheyla Bıçakçı kütük nişan tepsisi için mimoza ve gala çiçeği yapımını gösterecek. Gülümseten Fikirler’de tavalar çizilmesin projesi ve motifli çanta var. Derya Baykal’ın sahur fikirlerinde pazılı mısır ekmeği hazırlanışını anlatacak. Mutfakta Ebru Baybara Demir, bademli hurma tatlısı, sumak ekşili kurutulmuş etli patlıcan dolma ve sumak şerbeti hazırlayacak. Uzman Fizyoterapist Ferda Saraçoğlu ise gebelikte yaşanan ağrıları geçirme yollarını anlatacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 178. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 178. Bölüm

  Yıllardır renkli ve sempatik sunumu ile kadın izleyicinin gönlünde taht kuran, ekranın sevilen yüzü Derya Baykal, yeniliklerle dolu programı ile hafta içi her gün teve2’de seyirciyle buluşuyor.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 177. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 177. Bölüm

  Yıllardır renkli ve sempatik sunumu ile kadın izleyicinin gönlünde taht kuran, ekranın sevilen yüzü Derya Baykal, yeniliklerle dolu programı ile hafta içi her gün teve2’de seyirciyle buluşuyor.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 176. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 176. Bölüm

  12 Haziran Pazartesi günü; Bugün; Işığın Yolu adlı kitabın yazarı, Psikolog Nilüfer Devecigil, hem kitabını anlatmak hem de doğru çocuk gelişiminden söz etmek üzere bizimle olacak. Pakolino'nun kurucusu Pınar Ramsay, slime ve hayvan şekilli batikler yapacak. Mutfakta Hülya Özdeniz, kuzu güveç, ekmek dolması ve baharat şerbeti hazırlayacak. Derya Baykal sahur fikirlerinde nohutlu dürüm hazırlayacak. Hobide Emine Aygün, wayuu çanta sapı yapımını gösterecek. Gülümseten Fikirler'de kitap ayracı ve bel çantası yapımı var. Algoloji Uzmanı, Prof. Dr. Emine Nur Tozar, ağrıların neden olduğunu ve tedavi yöntemlerini anlatacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

daha fazla yükle kalan 184 video
daha fazla yükle kalan 2 video

Popover
Lütfen bekleyiniz...