Video: Şal Yapımı

Hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" ye Mürvet Arı konuk oldu. Mürvet Arı bizlere bugün şal yapımını gösteriyor. 30 tane motiften oluşan bu şal oldukça şık bir görüntüye sahip. Şal orta kalınlıkta ebruli yün ile örülüyor. Mürvet Arı şal yapımındaki tüm püf noktaları anlatıyor.

Buna Benzer Videolar

 • Tığdanlık Yapımı

  Tığdanlık Yapımı

  0.0 Puan

  Derya Baykal ve Sibel Yüksel'den yine harika gülümseten bir fikir daha. Derya Baykal ve Sibel Yüksel bugün bizlere tığdanlık yapımını gösteriyor. Örgüyü seven hanımların sürekli tığlarını yanında bulundurmasına yardımcı olacak bu tığdanlık çok kullanışlı. Yapımı da oldukça pratik olan bu tığdanlıkları hanımlar yanlarından hiç ayırmayacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Supla ve Bardak Altı Yapımı

  Supla ve Bardak Altı Yapımı

  0.0 Puan

  Elmas Özaycan hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" ye konuk oldu. Elmas Özaycan bugün bizlere supla ve bardak altı yapımını gösterdi. Sofralarınıza farklı bir hava katacak bu supla ve bardak altlıklarının yapımı da oldukça kolay. Floş ip ve kınnap yardımıyla 0 numara tığ ile bu suplaları örmeniz mümkün.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Örgü Sınıfı İkinci Mezunlarını Veriyor...

  Örgü Sınıfı İkinci Mezunlarını Veriyor...

  0.0 Puan

  Hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" de örgü sınıfı ikinci mezunlarını verdi. Bugün örgü sınıfı öğrencileri Emek Uyar, Emine Erişler, Melek Yudum Kalaycı, İrem Çelik ve Hülya Karataş diplomalarını Derya Baykal ve Sibel Yüksel'in elinden aldı.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Ceket Yünleme Yapımı

  Ceket Yünleme Yapımı

  0.0 Puan

  Derya Baykal ve Sibel Yüksel'den şahane gülümseten bir fikir daha. Derya Baykal ve Sibel Yüksel bugün bizlere ceket yünleme yapımını gösteriyor. Bu yöntemle eski ceketlerinizi yenileyebilir ve tekrardan kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu geri dönüşüm projesi sayesinde kullanmadığınız ceketleri değerlendirebilirsiniz.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Bere Yapımı

  Bere Yapımı

  0.0 Puan

  Hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" ye Nurgün Tezcan konuk oldu. Nurgün Tezcan bugün bizlere bere yapımını gösteriyor. Yapımı için tam bir yumak yün gidiyor. Oldukça basit ve şık olan bu modeli herkes kolaylıkla örebilir.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Ekşi maya nasıl yapılır?

  Ekşi maya nasıl yapılır?

  0.0 Puan

  Heykeltıraş ve ev erkeği Murat Demirtaş hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" ye konuk oluyor. Murat Demirtaş bugün bizlere ekşi mayanın nasıl yapıldığını anlatıyor. Yapılan bu ekşi mayayla ekmek yapımı ve püf noktalarından da bahseden Demirtaş ekşi mayalı ekmeğin faydalarını da anlattı. Murat Demirtaş ayrıca bu mayayı daha sonra nasıl çoğaltılabileceğinden de bahsetti.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • İş kurmak için devlet desteği nasıl alınır?

  İş kurmak için devlet desteği nasıl alınır?

  0.0 Puan

  Kadının Hak Arama Rehberi kitabının yazarı, avukat Altın Mimir, "Derya Baykal'la Gülümse" nin konuğu oldu. Altın Mimir bugün seyircilerimizden gelen soruları yanıtladı. İş kurmak için devlet desteğinin nasıl alınacağını ve nerelere başvuru yapılacağını anlatan Mimir, kadın girişimciler için tavsiyelerde bulundu.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Değmesin Yağsız Boya Yapımı

  Değmesin Yağsız Boya Yapımı

  0.0 Puan

  Derya Baykal ve Sibel Yüksel'den çocukları sevindirecek şahane bir gülümseten fikir daha. Derya Baykal ve Sibel Yüksel bugün bizlere değmesin yağsız boya yapımını gösteriyor. Çocuklarla birlikte yapabileceğiniz bu farklı boyama yöntemi çok eğlenceli. Evdeki basit malzemelerle yapabileceğiniz bu uygulama, çocuklarınızın çok hoşuna gidecek.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Resimli Battaniye Yapımı

  Resimli Battaniye Yapımı

  0.0 Puan

  Hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" ye Çiğdem Talipoğlu konuk oluyor. Çiğdem Talipoğlu bugün bizlere resimli battaniye yapımını gösteriyor. Yapımı oldukça kolay bu uygulamayı orta kalınlıkta bir iple ve 2,5 numara tığ ile örmeniz mümkün. Bu keyifli uygulama ile birçok şey örebilirsiniz.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • İstersen Şal İstersen Yelek Yapımı

  İstersen Şal İstersen Yelek Yapımı

  0.0 Puan

  "Derya Baykal'la Gülümse" nin bugünkü hobi konuğu Nazire Sevinmiş. Nazire Sevinmiş bizlere istersen şal istersen yelek yapımını gösteriyor. Yapmış olduğu kullanışlı bu uygulamayı çok farklı şekillerde kullanabiliyorsunuz. Yapımı oldukça basit olan bu şalı koton ip ve 2 numara tığ ile örmeniz mümkün.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

Kısa Film | Yorum yaz  | 
0.0 Puan
 • Diyabetten ameliyat ile kurtulmak mümkün mü? +

  Diyabetten ameliyat ile kurtulmak mümkün mü?

  0.0 Puan

  Diyabet ve Metabolik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Hidayet Çatal "Derya Baykal'la Gülümse" nin konuğu oldu. Op. Dr. Hidayet Çatal diyabet ameliyatını anlattı. Ameliyat sayesinden diyabetten kurtulmanın mümkün olduğunu belirten Hidayet Çatal, diyabet ameliyatı için diyabetin çeşidinin ve safhasının önemli olduğunu söyledi.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Gelin Tacı Yapımı +

  Gelin Tacı Yapımı

  0.0 Puan

  Onur Yalçın "Derya Baykal'la Gülümse" nin konuğu oldu. Onur Yalçın gelin tacı yapımını gösterdi. Çiçek tasarımcısı olan Onur Yalçın gelin tacı yanı sıra gelin tepsisi, bileklik, damat yaka çiçeği de tasarlıyor. Yapmış olduğu tasarımları gösteren Onur Yalçın, bu tasarımların nasıl yapıldığını da anlattı.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Bahar Beresi Yapımı +

  Bahar Beresi Yapımı

  0.0 Puan

  Hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" ye Sibel Kavaklıoğlu konuk oldu. Sibel Kavaklıoğlu bahar beresi yapımını gösterdi. Bahar mevsiminde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu berenin yapımı da oldukça kolay. Koton ip ve 3 numara tığla örülen bu bereler bahar mevsiminin vazgeçilmezi olacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Bebeği kolay ve doğru bir şekilde nasıl yıkarız? +

  Bebeği kolay ve doğru bir şekilde nasıl yıkarız?

  0.0 Puan

  “Derya Baykal’la Gülümse” ye Hamile Rehberi ve Doğum Koçu Ayşe Öner konuk oldu. Doğum Koçu Ayşe Öner, doğru hamilelik geçirmek için önerilerde bulundu. Ayrıca Öner, yeni doğan bebek bakımı, bebek banyosu ve masajı konularını anlattı ve uygulamalı olarak gösterdi.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Cam Eşyalara Ayna Yapımı +

  Cam Eşyalara Ayna Yapımı

  0.0 Puan

  Hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" ye Gülen Turan konuk oldu. Gülen Turan cam eşyalara ayna yapımını gösterdi. Cam eşyalara uygulanan bu teknik sayesinde eşyaları aynaya çevirmek çok kolay. Bu aynaları dekor amaçlı kullanabilir ve evinize farklı bir hava katabilirsiniz.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Üzümlü Runner Yapımı +

  Üzümlü Runner Yapımı

  0.0 Puan

  Derya Baykal ve Sibel Yüksel üzümlü runner yapımını gösterdi. Oldukça şık ve kullanışlı olan bu runnerın yapımı çok basit. Farklı bir tarzı olan bu runnerı başka uygulamalarda da kullanabilirsiniz. Orta kalınlıkta ip ve 2 numara tığla örebileceğiniz bu runnerları mutfak ve sofralarınızda keyifle kullanabilirsiniz.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Hamile Elbisesi Yapımı +

  Hamile Elbisesi Yapımı

  0.0 Puan

  Terzi Yasemin Kahraman "Derya Baykal'la Gülümse" nin konuğu oldu. Yasemin Kahraman hamile elbisesi yapımını gösterdi. Pazarlardan bulabileceğiniz kumaşlardan hamile elbisesi diken Yasemin Kahraman, pratik olarak hamile elbisesi nasıl dikileceğini de anlattı. Ayrıca dikişteki püf noktalara da değinen Kahraman, herkesin evlerinde elbise dikebileceğini belirtti.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Saç Bandı Yapımı +

  Saç Bandı Yapımı

  0.0 Puan

  Derya Baykal ve Sibel Yüksel'den şahane gülümseten bir fikir daha. Derya Baykal ve Sibel Yüksel saç bandı yapımını gösterdi. İkili yaz mevsimlerinde sıkça kullanılan saç bantlarına bir yenisini daha ekledi. Oldukça kullanışlı olan bu saç bantlarını bir kaç farklı şekilde kullanabilirsiniz.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Manolya Yapımı +

  Manolya Yapımı

  0.0 Puan

  Hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" ye Nadya Gücüm konuk oldu. Nadya Gücüm manolya yapımını gösterdi. Manolya çiçeğini çiçek kili diye satılan bir kil türünden yapıldığını belirten Nadya, herkesin kolaylıkla yapabileceğini belirtti. Killere şekil verildikten sonra kuruması bekleniyor ve daha sonra boyayıp renklendiriliyor.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Taş Tablo Uygulaması +

  Taş Tablo Uygulaması

  0.0 Puan

  Duygu Bayer "Derya Baykal'la Gülümse" nin konuğu oldu. Taş boyama çalışmaları yapan, minyatür sanatçısı Duygu Bayer, bize taş tablolarının nasıl yapıldığını gösterdi. Farklı bir teknik ile birbirinden güzel yaptığı taş tabloları gösteren Bayer, yapım aşamasındaki püf noktaları da anlattı.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

daha fazla yükle kalan 452 video
 • Derya Baykal’la Gülümse 120. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 120. Bölüm

  0.0 Puan

  24 Mart Cuma günü; Bugün Çiçek Tasarımcısı Onur Yalçın, çiçeklerden yapılan gelin tepsisi ve gelin tacı yapımını gösterecek. Hobide Sibel Kavaklıoğlu bahar beresi yapacak. Derya Baykal, Eminönü’nde gelin kınası alışverişinde aldıklarını gösterecek. Ayrıca Gülümseten Fikirler’de bahar meresi yapımı var. Mutfakta Bruno Van Damme, kefirde marine edilmiş tavuk göğsü, garnitür patates ve karamelli ekmek pudingi hazırlayacak. Diyabet ve Metabolik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Hidayet Çatal ise diyabet ameliyatını anlatacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 119. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 119. Bölüm

  0.0 Puan

  23 Mart Perşembe günü; Bugün, Hamile Rehberi ve Doğum Koçu Ayşe Öner, doğru hamilelik geçirmek için öneriler, yenidoğan bebek bakımı, bebek banyosu ve masajı konularını anlatmak ve uygulamalı göstermek üzere bizimle olacak. Hobide Gülen Turan, cam eşyalara ayna yapımını gösterecek. Gülümseten Fikirler’de çocuk kazağı ve üzümlü runner yapımı var. Mutfakta Şefika Günyel, falafelli semizotu salatası ve marsmalow sarma hazırlayacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 118. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 118. Bölüm

  0.0 Puan

  22 Mart Çarşamba günü; Bugün Aşk Psikoloğu Işıl Evrim Akgün, ilişkiler ve aldatma üzerine konuşmak üzere stüdyomuzda olacak. Terzi Yasemin Kahraman hamile elbisesi yapımını gösterecek. Hobide Nadya Gücüm, manolya yapımını gösterecek. Gülümseten Fikirler’de ise saç bandı yapımı var. Mutfakta Şef Elif Korkmazel, balık mançuru, tarator sos ve acılı-çekirdekli galeta hazırlayacak. Diyetisyen Esra Çelakıl ise vücudu ödemden kurtarmanın yollarını anlatacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 117. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 117. Bölüm

  0.0 Puan

  Yıllardır renkli ve sempatik sunumu ile kadın izleyicinin gönlünde taht kuran, ekranın sevilen yüzü Derya Baykal, yeniliklerle dolu programı ile hafta içi her gün teve2’de seyirciyle buluşuyor.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 116. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 116. Bölüm

  0.0 Puan

  20 Mart Pazartesi günü; Bugün modacı Hakan Akkaya, New York Moda haftasında neler yaşadığını anlatmak ve yepyeni bir koleksiyonunu göstermek üzere programda olacak. Hobide Adalet İyilikyapan, şifon kumaştan örgü ceket yapımını gösterecek. Gülümseten Fikirler’de ise tığ ile çorap yapımı ve çocuk kazağı yapımı var. Mutfakta Sahrap Soysal, ıslak İngiliz keki ve kalle hazırlayacak. Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Çetin Duygu ise liposuction yöntemini anlatacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 115. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 115. Bölüm

  0.0 Puan

  17 Mart Cuma günü; Bugün Repair (Onarım) Cafe koordinatörü Cem Kolak ve gönüllüleri Dilek Ayta, Hüseyin Varış ve Akın Taner, Onarım Cafe’yi ve amacını anlatmak üzere programımızda olacak. Örgü Sınıfı öğrencileri Nur ve Rukiye Dikdur, Derya Baykal’dan diplomalarını alacak. Hobide Sibel Kavaklıoğlu bebek pançosu yapımını gösterecek. Gülümseten Fikirler’de ise kolay çocuk pançosu ve bebek bornozu yapımı var. Mutfakta Semen Öner, kızarmış tavuk butu ve sebze makarnası hazırlayacak. Kalp ve Damar Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Orhan Coşkun, varis tedavi yöntemlerini anlatacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 114. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 114. Bölüm

  0.0 Puan

  16 Mart Perşembe günü; Bugün Yaşam Koçu Şeyda Coşkun bizimle olacak. Yaz yaklaşırken forma girme, doğru beslenme yollarını anlatacak, tarifler verecek. Hobide Adalet İyilikyapan kolay çocuk beresi yapımını gösterecek. Gülümseten Fikirler’de çocuk beresi, duş bonesi ve dekoratif ananas uygulaması var. Mutfakta Sibel Yalçın, ıspanaklı, patates püreli muffin köfte ve muhallebili incire tatlısı hazırlayacak. Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı, Prof. Dr. Fatih Şendağ, tüp bebek tedavisini anlatacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 113. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 113. Bölüm

  0.0 Puan

  15 Mart Çarşamba günü; Bugün, Mardin’de bulunan Cerciş Konağı’nı işletmecisi, “hayatımyenibahar” projesinin sahibi işletmeci/şef Ebru Baybara Demir ve atölyesinde oya işleyen, el işleri yapan Mardinli Pervin Öğdür bizimle olacak. Bize kadınların imza attıkları başarıları anlatacak ve oya işlerinin nasıl yapıldığını gösterecekler. Hobide Sevim Bozkurt, kot pantolon ve mont boyama uygulamasını gösterecek. Gülümseten Fikirler’de ise çanta yapımı ve boncuklama uygulaması var. Mutfakta Hatay’dan gelen Nesibe Türker ver. Bize büğürcük köfte ve sakal kaldıran künefe hazırlayacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 112. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 112. Bölüm

  0.0 Puan

  14 Mart Salı günü; Bugün Kişisel marka, stil ve imaj yönetimi uzmanı Rüzgar Mira Okan, yeni sezon trendlerini anlatmak, gardırop detoksunun nasıl yapılacağını göstermek ve kombin önerileri vermek üzere stüdyomuzda olacak. Hobide Nurgün Tezcan şal yapımını gösterecek. Gülümseten Fikirler’de çanta ve süngerli ayakkabı yapımı var. Mutfakta Şefika Günyel, bayat ekmek mantısı ve bardak kurabiye hazırlayacak. Terzi Yasemin Kahraman, şifon bluz yapımını gösterecek. Medikal Estetik Hekimi Dr. Sevgi Ekiyor ise soğuk lipoliz uygulamasını anlatacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 111. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 111. Bölüm

  0.0 Puan

  13 Mart Pazartesi günü; Bugün Çocuk Gelişim ve Özel Eğitim Uzmanı özge Selçuk Bozkurt, 0-12 ay bebeklerin doğru eğitimini, bebekleri geliştirecek oyunları ve televizyon-tablet olmadan çocuklara yemek yeme alışkanlığı nasıl kazandırılır konularını anlatacak. Hobide Nazire Sevinmiş çocuk elbisesi yapacak. Gülümseten Fikirler’de ise incili hırka ve sukulent ekim uygulamaları var. Mutfakta Sıla Uçan, pazı böreği ve tortilla pizza hazırlayacak. Fizyoterapist Feray Kılıç, lazer lipoliz yöntemini anlatacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

daha fazla yükle kalan 119 video
daha fazla yükle kalan 2 video

Popover
Lütfen bekleyiniz...
Geri Bildirim
Çalma listelerini kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor.