Video: Şal Yapımı

Hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" ye Mürvet Arı konuk oldu. Mürvet Arı bizlere bugün şal yapımını gösteriyor. 30 tane motiften oluşan bu şal oldukça şık bir görüntüye sahip. Şal orta kalınlıkta ebruli yün ile örülüyor. Mürvet Arı şal yapımındaki tüm püf noktaları anlatıyor.

Buna Benzer Videolar

 • Yumurtalık Yapımı

  Yumurtalık Yapımı

  0.0 Puan

  Derya Baykal ve Sibel Yüksel yine muhteşem bir gülümseten fikirle karşımızdalar. Derya Baykal ve Sibel Yüksel bugün bizlere yumurtalık yapımını gösteriyor. Sofralarınızı süsleyecek bu yumurtalık, yumurtaların sıcak kalmasını sağlıyor. Sofrada sunum içinde oldukça kullanışlı olan bu yumurtalığın yapımı da oldukça basit. Bir yumak yünden 4 tane yumurtalık örmek mümkün.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Karaciğer yağlanması nedir?

  Karaciğer yağlanması nedir?

  0.0 Puan

  Gastroenteroloji Uzmanı Prof. Dr. Levent Demirtürk "Derya Baykal'la Gülümse" nin konuğu oldu. Prof. Dr. Levent Demirtürk karaciğer yağlanmasıyla ilgili soruları yanıtladı. Ayrıca tedavi ve tetkiklerinden de bahseden Demirtürk, karaciğer yağlanmasının en büyük sebebinin beslenme alışkanlığı olduğunu belirtti.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Çocuk Elbisesi

  Çocuk Elbisesi

  0.0 Puan

  Derya Baykal ve Sibel Yüksel kız çocukları için elbise yapımını gösteriyor. Rengarenk olan bu elbiseyi çocuklarınız çok sevecek. Tek renk örüldüğü taktirde 1 - 1.5 yumak yünden meydana geliyor. Çocuklarınıza farklı kombinlerle giydirebileceğiniz bu elbiseyi biraz bol örmeniz gerekiyor. Elbiseyi 3 numara tığ ile koton ip kullanarak örebilirsiniz.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Ajur Yapımı

  Ajur Yapımı

  0.0 Puan

  Derya Baykal ve Sibel Yüksel bugün ajur örgüsünü gösteriyor. Derya Baykal ve Sibel Yüksel ajur yaparken nelere dikkat edilmesi gerektiğini ve ajur örgüsüyle neler örülebileceğini anlatıyor. Örmeyi planladığınız modele göre ajur kullanarak şekli ortaya çıkartıyorsunuz. Yapımı biraz zor olan ajur kıyafetler üzerinde oldukça şık bir görüntü sağlıyor.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Fırfırlı Şal

  Fırfırlı Şal

  0.0 Puan

  Hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" ye Nurgün Tezcan konuk oldu. Nurgün Tezcan bizlere bugün fırfırlı şal yapımını gösteriyor. 5 numara şişle yaklaşık 5 yumak yünden meydana gelen bu şalı, kıyafetlerinizi tamamlamak için kullanabilirsiniz. Uçlarındaki fırfırlar ayrı örülüp tığ ile birleştiriliyor.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Çocuk Yeleği

  Çocuk Yeleği

  0.0 Puan

  Derya Baykal ve Sibel Yüksel bugün bizlere çocuk yeleği yapımını gösteriyor. Küçük hanım ve beyler için bu yelekler oldukça kullanışlı. İstediğiniz renkte örebileceğiniz bu yelekleri, 4 numara şiş kullanarak bebe yünü ile örmeniz mümkün. Çok güzel bir modele sahip bu yelekleri büyükler içinde isterseniz örebilirsiniz.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Gazete Kâğıdı ile Sepet Yapımı

  Gazete Kâğıdı ile Sepet Yapımı

  0.0 Puan

  Hare Andaç'tan muhteşem bir geri dönüşüm projesi daha. Hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" ye Hare Andaç konuk oldu. Hare Andaç gazete kâğıdı ile sepet yapımını gösteriyor. Evdeki eski gazetelerden yapabileceğiniz bu sepetler çok kullanışlı. Üstelik yapımı da çok basit.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • 0-14 Yaş çocuk beslenmesi nasıl olmalı?

  0-14 Yaş çocuk beslenmesi nasıl olmalı?

  0.0 Puan

  Halk Sağlığı Uzmanı Doç. Dr. Oğuz Özyaral "Derya Baykal'la Gülümse" ye konuk oldu. Doç. Dr. Oğuz Özyaral'la 0-14 yaş çocuk beslenmesi hakkında konuştuk. Çocuklarımıza özellikle mevsimi olmayan sebze ve meyve yedirilmemesi gerektiğini söyleyen Özyaral, doğal baklagillerin tüketilmesin deki öneme de değindi.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Mutlu Çocuk Beresi Yapımı

  Mutlu Çocuk Beresi Yapımı

  0.0 Puan

  Derya Baykal ve Sibel Yüksel'den şahane bir gülümseten fikir daha. Derya Baykal ve Sibel Yüksel bugün bizlere mutlu çocuk beresi yapımını gösteriyor. Gülen suratlı bu bereler çocuklarınızın çok hoşuna gidecek. Çakma sık iğne modeli ile örülen bu bereler, ebruli koton ip ve bebe yününden meydana gelmektedir. Bere örüldükten sonra süslemeleri yapılıp berenin üzerine dikiliyor. Farklı şekillerde de süslemeler yapabilirsiniz.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Çanta Yapımı

  Çanta Yapımı

  0.0 Puan

  Selda Biçer hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" nin konuğu oldu. Selda Biçer bugün bizlere çanta yapımını gösterecek. Bu çantalar hanım dilendi örgü modeli ile örülüyor. Üstelik istediğiniz renk yün de kullanabilirsiniz. Oldukça şık ve kullanışlı olan bu çantalar kirlendiğinde yıkanabilir.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Keçe Sabun Yapımı +

  Keçe Sabun Yapımı

  Hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" ye Fatma Güden konuk oldu. Fatma Güden keçe sabunu yapımını gösterdi. Birbirinden farklı yaptığı tasarımları da gösteren Güden, keçe sabunu yapımının inceliklerinden bahsetti.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Yazlık File Çanta Yapımı +

  Yazlık File Çanta Yapımı

  "Derya Baykal'la Gülümse" ye Sibel Kavaklıoğlu konuk oldu. Sibel Kavaklıoğlu, yazlık file çanta yapımını gösterdi. Koton ip ve 3.5 numara tığ ile örülen çantaların yapımı oldukça kolay. İstediğiniz renkte yapabileceğiniz file çantalar yaza damgasını vuracak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Ceket Boyama Uygulaması +

  Ceket Boyama Uygulaması

  "Derya Baykal'la Gülümse" ye Tasarımcı Sıla Gökuç konuk oldu. Sıla Gökuç, ceket boyama uygulamasını gösterdi. Yapmış olduğu farklı tasarımları da gösteren Gökuç, boyama tekniklerinden de bahsetti. Sıla Gökuç, her geçen gün yapmış olduğu boyama tekniğini geliştirdiğini söyledi.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Nazarlık Bardak Altlığı Yapımı +

  Nazarlık Bardak Altlığı Yapımı

  Hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" ye Gülbeyaz Akaz konuk oldu. Gülbeyaz Akaz, nazarlık bardak altlığı yapımını gösterdi. Koton ip ve 2.5 numara tığ ile örülen bardak altlıklarının yapımı oldukça kolay. İstediğiniz renkte yapabileceğiniz bardak altlıkları sofralarınızı süsleyecek.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Bale Patiği Yapımı +

  Bale Patiği Yapımı

  Derya Baykal ve Sibel Yüksel’den şahane gülümseten bir fikir daha. Derya Baykal ve Sibel Yüksel bale patiği yapımını gösterdi. Koton ipi, kurdele, kumaş çiçek ve 3 numara tığ ile örülen bale patiğinin yapımı oldukça kolay. İstediğiniz renkte yapabileceğiniz patikleri çocuklarınız severek kullanacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Etek Yapımı +

  Etek Yapımı

  Hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" ye Natalya Karakoç konuk oldu. Natalya Karakoç, etek yapımını gösterdi. Koton ip ve no:2.10 mm, 1.90 mm tığ ile örülen eteğin yapımı oldukça kolay. İstediğiniz renkte yapabileceğiniz etekleri yaz aylarında severek kullanacaksınız.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Yazlık Hırka Yapımı +

  Yazlık Hırka Yapımı

  Hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" ye Mürvet Arı konuk oldu. Mürvet Arı, yazlık hırka yapımını gösterdi. Koton ip ve 3 numara tığ ile örülen yazlık hırkanın yapımı oldukça kolay. 8 yumak yünden yapılan hırkayı istediğiniz renkte örebilirsiniz.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Yaz Üçlüsü Yapımı +

  Yaz Üçlüsü Yapımı

  Derya Baykal ve Sibel Yüksel'den şahane gülümseten bir fikir daha. Derya Baykal ve Sibel Yüksel yaz üçlüsü yapımını gösterdi. Şifon kumaş ve broş aparatı ile yapılan uygulama yaza damgası vuracak. Yapımı oldukça kolay olan yaz üçlüsünü kıyafet tamamlayıcı olarak da kullanabilirsiniz.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Çocuk Pantolonu ve Yelek Yapımı +

  Çocuk Pantolonu ve Yelek Yapımı

  Derya Baykal ve Sibel Yüksel'den çocuklarınız için şahane gülümseten bir fikir daha. Derya Baykal ve Sibel Yüksel çocuk pantolonu ve yelek yapımını gösterdi. Koton ip, koton kumaş ve 4 numara şiş ile örülen çocuk pantolonu ve yeleğin yapımı oldukça kolay. Çocuklarınızın rahat edeceği bu pantolonları istediğiniz renk kumaştan yapabilirsiniz.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Motif Yapımı +

  Motif Yapımı

  Hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" ye Selda Biçer konuk oldu. Selda Biçer motif yapımını gösterdi. Koton ip ve 3 numara tığ ile örülen motiflerin yapımını oldukça kolay. Bu motifle çantalar, örtüler ve yastık kılıfları örmeniz mümkün.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

daha fazla yükle kalan 629 video
 • Derya Baykal’la Gülümse 185. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 185. Bölüm

  23 Haziran Cuma günü; Bugün, Derya Baykal özel koleksiyonundan şapka, gözlük ve aksesuarlarını gösterecek. Keçe Tasarımcısı Fatma Güden keçe sabun yapımını gösterecek. Mutfakta Şefika Günyel, tuzlu cevizli kurabiye, cevizli fıstıklı sarma ve karpuz şerbeti hazırlayacak. Derya Baykal sahur fikirlerinde kayısılı yumurta ve peynir topları hazırlanışını anlatacak. Hobide Sibel Kavaklıoğlu yazlık file çanta yapımını gösterecek. Dermatoloji Uzmanı Neslihan Dolar, yazın yapılabilecek cilt bakımlarını anlatacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal'la Gülümse 184. Bölüm +

  Derya Baykal'la Gülümse 184. Bölüm

  22 Haziran Perşembe günü; Bugün; Tasarımcı Sıla Gökuç, ceket boyama uygulamasını göstermek için bizimle olacak. Derya Baykal, özel koleksiyonundan parçaları görücüye çıkaracak. Sevim Bozkurt, koltuk yenileme uygulamasını gösterecek. Mutfakta Pelin Bilgiç, ekşili mantarlı siyez bulguru, sebze tabağı ve kızılcık şerbeti hazırlayacak. Hobide Gülbeyaz Akaz, nazarlık bardak altlığı yapımını gösterecek. Derya Baykal sahur fikirlerinde tava böreği be şekersiz hoşaf hazırlanışını anlatacak. Diyetisyen Esra Çelakıl ise iştahsız, yemek yemeyen çocuklar için çözüm yollarını anlatacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 183. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 183. Bölüm

  21 Haziran Çarşamba günü; Bugün; Tasavvuf Araştırmacısı ve Yazar Cemalnur Sargut Kadir Gecesi’nin önemini anlatmak üzere bizimle olacak. Hobide Natalya Karakoç, etek yapımını gösterecek. Gülümseten Fikirler’de bale patiği ve gül broş yapımı var. Mutfakta Ebru Baybara Demir, tarçınlı patlıcanlı pilav, sütlaçlı zerde ve kiliçe bayram çöreği hazırlayacak. Derya Baykal sahur fikirlerinde baklavalık yufkadan lorlu gözleme hazırlanışını anlatacak. Medikal Estetik Hekimi Dr. Nihat Dik ise terleme tedavisini anlatacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 182. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 182. Bölüm

  20 Haziran Salı günü; Bugün, Diyetisyen Ferin Batman, “Son 3 Kilo Diyeti” adlı son kitabını anlatmak üzere bizimle olacak. Yazar Didem Akşar, “Zoyi’nin Gezi Rehberi” adlı kitabında çocuklar için neler yazdığını anlatacak. Hobide Mürvet Arı, yazlık hırka yapımını gösterecek. Gülümseten Fikirler’de saç bandı var. Mutfakta Sibel Yalçın, tavuklu sultan kebabı, kavun şerbeti ve muhallebili kadayıf tatlısı hazırlayacak. Derya Baykal’ın sahur fikirlerinde ise pirinç salatası var. Medikal Estetik Hekimi Dr. Emre Çiçek, soğuk lipoliz ve 4 boyutlu yüz gençleştirmeyi anlatacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 181. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 181. Bölüm

  19 Haziran Pazartesi günü; Bugün, Kişisel Gelişim Uzmanı Can Aydoğmuş, duanın önemini, nasıl dua edilmesi gerektiğini, ailemizde yaşananların bedelinin ödeyip ödemediğimizi anlatmak üzere bizimle olacak… Fit Anne, Spor Öğretmeni Gökçen Arıkan, hamilelikte, hamilelik sonrasında nasıl fit kalınacağını anlatmak ve egzersizleri göstermek üzere stüdyomuzda olacak. Mutfakta Feyhan Turan Elibol, mantarlı biftek, cevizli incir tatlısı ve hurma şerbeti hazırlayacak. Derya Baykal sahur fikirlerinde kremalı patates tartının hazırlanışını gösterecek. Hobide Selda Biçer motif yapımını anlatacak. Gülümseten Fikirler’de ise çocuk pantolonu ve yelek yapımı var.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 180. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 180. Bölüm

  Yıllardır renkli ve sempatik sunumu ile kadın izleyicinin gönlünde taht kuran, ekranın sevilen yüzü Derya Baykal, yeniliklerle dolu programı ile hafta içi her gün teve2’de seyirciyle buluşuyor.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 179. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 179. Bölüm

  15 Haziran Perşembe günü; Bugün; Oyuncu ve yazar Kaan Sekban, “Tebrikler Kovuldunuz” adlı kitabını ve bankacılıktan oyunculuğa uzanan yolda yaşadıklarını anlatmak üzere bizimle olacak. Hobide Süheyla Bıçakçı kütük nişan tepsisi için mimoza ve gala çiçeği yapımını gösterecek. Gülümseten Fikirler’de tavalar çizilmesin projesi ve motifli çanta var. Derya Baykal’ın sahur fikirlerinde pazılı mısır ekmeği hazırlanışını anlatacak. Mutfakta Ebru Baybara Demir, bademli hurma tatlısı, sumak ekşili kurutulmuş etli patlıcan dolma ve sumak şerbeti hazırlayacak. Uzman Fizyoterapist Ferda Saraçoğlu ise gebelikte yaşanan ağrıları geçirme yollarını anlatacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 178. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 178. Bölüm

  Yıllardır renkli ve sempatik sunumu ile kadın izleyicinin gönlünde taht kuran, ekranın sevilen yüzü Derya Baykal, yeniliklerle dolu programı ile hafta içi her gün teve2’de seyirciyle buluşuyor.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 177. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 177. Bölüm

  Yıllardır renkli ve sempatik sunumu ile kadın izleyicinin gönlünde taht kuran, ekranın sevilen yüzü Derya Baykal, yeniliklerle dolu programı ile hafta içi her gün teve2’de seyirciyle buluşuyor.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 176. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 176. Bölüm

  12 Haziran Pazartesi günü; Bugün; Işığın Yolu adlı kitabın yazarı, Psikolog Nilüfer Devecigil, hem kitabını anlatmak hem de doğru çocuk gelişiminden söz etmek üzere bizimle olacak. Pakolino'nun kurucusu Pınar Ramsay, slime ve hayvan şekilli batikler yapacak. Mutfakta Hülya Özdeniz, kuzu güveç, ekmek dolması ve baharat şerbeti hazırlayacak. Derya Baykal sahur fikirlerinde nohutlu dürüm hazırlayacak. Hobide Emine Aygün, wayuu çanta sapı yapımını gösterecek. Gülümseten Fikirler'de kitap ayracı ve bel çantası yapımı var. Algoloji Uzmanı, Prof. Dr. Emine Nur Tozar, ağrıların neden olduğunu ve tedavi yöntemlerini anlatacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

daha fazla yükle kalan 184 video
daha fazla yükle kalan 2 video

Popover
Lütfen bekleyiniz...