Video: Şal Yapımı

Hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" ye Mürvet Arı konuk oldu. Mürvet Arı bizlere bugün şal yapımını gösteriyor. 30 tane motiften oluşan bu şal oldukça şık bir görüntüye sahip. Şal orta kalınlıkta ebruli yün ile örülüyor. Mürvet Arı şal yapımındaki tüm püf noktaları anlatıyor.

Buna Benzer Videolar

 • Örgü Sınıfı'nın Bugünkü Dersi: İşkembe Örneği

  Örgü Sınıfı'nın Bugünkü Dersi: İşkembe Örneği

  0.0 Puan

  Hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" de örgü sınıfının öğrencileri ikinci derslerine başladı. Bugünkü öğrencilerimiz Emine Erişler ve Melek Yudum Kalaycı. Bugünkü ders konuları ise işkembe modeli ile örgü örme. Emine Erişler işkembe örneği ile örgü örmeyi, Melek Yudum Kalaycı ise tığla zincir çekip bere örmeyi öğrenecek.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Çanta Yapımı Uygulaması

  Çanta Yapımı Uygulaması

  0.0 Puan

  Hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" ye Sibel Kavaklıoğlu konuk oldu. Sibel Kavaklıoğlu bugün bizlere çanta yapımını gösteriyor. 4 numara tığ ile koton ipten örülen bu çanta, 4 çile yünden meydana gelmektedir. Farklı bir örgü modeliyle de sapı örülen çantalar yaza damgasını vuracak gibi duruyor.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Manta Yapımı

  Manta Yapımı

  0.0 Puan

  Derya Baykal ve Sibel Yüksel'den şahane bir gülümseten fikir daha. Derya Baykal ve Sibel Yüksel bugün bizlere manta yapımını gösteriyor. Son zamanlarda oldukça moda olan bu model çantaları artık siz de evinizde yapabilirsiniz. İstediğiniz boyda ve farklı renk yünde yapabileceğiniz bu çantaların kullanımı çok rahat.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Gelinlerin ve kayınvalidelerin yaptığı yanlışlar nelerdir?

  Gelinlerin ve kayınvalidelerin yaptığı yanlışlar nelerdir?

  0.0 Puan

  İlişki ve Evlilik Danışmanı Yeşim Varol Şen "Derya Baykal'la Gülümse" nin konuğu oldu. Yeşim Varol Şen ile gelin-kaynana ilişkisinde yaşanan sorunları ve bu sorunların çözüm yollarını konuştuk. Gelinlerin ve kayınvalidelerin genel olarak yaptığı yanlışları anlatan Yeşim Varol Şen, en büyük yanlışın beklentileri yüksek tutmak olduğunu söyledi.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Saç Bakım Kremi ile Neler Yapabiliriz?

  Saç Bakım Kremi ile Neler Yapabiliriz?

  0.0 Puan

  Derya Baykal bugün bizlere saç bakım kremi ile yapabileceğiniz harika fikirler veriyor. Makyajınızı temizleyebilir, ayakkabınızı parlatabilirsiniz. Kullandığınız elbise veya pantolonun fermuar açma-kapama problemlerini de saç kremi ile giderebilirsiniz. Elinizden çıkmayan yüzükleri saç kremi sayesinde çıkarabilir, ayrıca mutfak ve banyo bataryalarını temizleyebilirsiniz.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Tığdanlık Yapımı

  Tığdanlık Yapımı

  0.0 Puan

  Derya Baykal ve Sibel Yüksel'den yine harika gülümseten bir fikir daha. Derya Baykal ve Sibel Yüksel bugün bizlere tığdanlık yapımını gösteriyor. Örgüyü seven hanımların sürekli tığlarını yanında bulundurmasına yardımcı olacak bu tığdanlık çok kullanışlı. Yapımı da oldukça pratik olan bu tığdanlıkları hanımlar yanlarından hiç ayırmayacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Supla ve Bardak Altı Yapımı

  Supla ve Bardak Altı Yapımı

  0.0 Puan

  Elmas Özaycan hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" ye konuk oldu. Elmas Özaycan bugün bizlere supla ve bardak altı yapımını gösterdi. Sofralarınıza farklı bir hava katacak bu supla ve bardak altlıklarının yapımı da oldukça kolay. Floş ip ve kınnap yardımıyla 0 numara tığ ile bu suplaları örmeniz mümkün.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Örgü Sınıfı İkinci Mezunlarını Veriyor...

  Örgü Sınıfı İkinci Mezunlarını Veriyor...

  0.0 Puan

  Hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" de örgü sınıfı ikinci mezunlarını verdi. Bugün örgü sınıfı öğrencileri Emek Uyar, Emine Erişler, Melek Yudum Kalaycı, İrem Çelik ve Hülya Karataş diplomalarını Derya Baykal ve Sibel Yüksel'in elinden aldı.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Ceket Yünleme Yapımı

  Ceket Yünleme Yapımı

  0.0 Puan

  Derya Baykal ve Sibel Yüksel'den şahane gülümseten bir fikir daha. Derya Baykal ve Sibel Yüksel bugün bizlere ceket yünleme yapımını gösteriyor. Bu yöntemle eski ceketlerinizi yenileyebilir ve tekrardan kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu geri dönüşüm projesi sayesinde kullanmadığınız ceketleri değerlendirebilirsiniz.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Bere Yapımı

  Bere Yapımı

  0.0 Puan

  Hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" ye Nurgün Tezcan konuk oldu. Nurgün Tezcan bugün bizlere bere yapımını gösteriyor. Yapımı için tam bir yumak yün gidiyor. Oldukça basit ve şık olan bu modeli herkes kolaylıkla örebilir.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Güneş Yağı ve El Kremi Yapımı +

  Güneş Yağı ve El Kremi Yapımı

  "Derya Baykal'la Gülümse" ye, Girişimci Ev Hanımı Şafak Nergiz konuk oldu. Şafak Nergiz güneş yağı ve el kremi yapımını gösterdi. Doğal ürünlerle hazırlamış olduğu güneş yağı ve el kreminin faydalarından da bahseden Şafak Nergiz, yaz aylarında cilt bakımı için de birçok öneride bulundu.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Kâğıt İple Çanta Yapımı +

  Kâğıt İple Çanta Yapımı

  Hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" ye Sibel Kavaklıoğlu konuk oldu. Sibel Kavaklıoğlu kâğıt iple çanta yapımını gösterdi. Kâğıt ip ve 3 numara tığ ile örülen çantanın yapımı oldukça kolay. İstediğiniz renkte yapabileceğiniz bu çantaları yaz aylarında severek kullanacaksınız.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Büstiyer Yapımı +

  Büstiyer Yapımı

  Hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" ye Nurgün Tezcan konuk oldu. Nurgün Tezcan büstiyer yapımını gösterdi. İnce koton ip ve 3 numara tığ örülen büstiyerin yapımı oldukça kolay. Kozalak örgü motifi ile yapılan büstiyerleri istediğiniz renkte örebilirsiniz.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Kelebek Dekopaj Tepsi Yapımı +

  Kelebek Dekopaj Tepsi Yapımı

  Derya Baykal ve Sibel Yüksel'den şahane gülümseten bir fikir daha. Derya Baykal ve Sibel Yüksel kelebek dekopaj tepsi yapımını gösterdi. Mdf tepsi, su bazlı boya, gazete, dekopaj tutkalı, parmak yaldızı ve boyutlu boya ile yapabileceğiniz bu uygulamayı istediğiniz gibi boyayıp desen verebilirsiniz.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Rüya Kapanı Yapımı +

  Rüya Kapanı Yapımı

  Hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" ye Helin Esen konuk oldu. Helin Esen rüya kapanı yapımını gösterdi. Kasnak, kurdele, ip, boncuk, tüy ve ağaç dalı ile yapılan rüya kapanını istediğinize göre şekil verip süsleyebilirsiniz.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Çocuk Hırkası +

  Çocuk Hırkası

  Derya Baykal ve Sibel Yüksel çocuk hırkası yapımını gösterdi. Koton ip ve 5 numara şiş ile örülen bu hırkaların yapımı oldukça kolay. Çocuk hırkalarını istediğiniz renk koton iple örebilirsiniz. Pirinç örgü motifi ile örülen hırkalar dikişsiz olarak yapılıyor. Son olarak ayrı örülen kolları birleştirip hırkaya dikiliyor ve tamamlanıyor.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Tabure Boyama Uygulaması +

  Tabure Boyama Uygulaması

  Derya Baykal ve Sibel Yüksel'den şahane gülümseten bir fikir daha. Derya Baykal ve Sibel Yüksel tabure boyama uygulamasını gösterdi. Tabure, su bazlı boya, fırça, stencil, yün ve 4 numara tığ ile yapabileceğiniz bu uygulamayı istediğinize göre süsleyip boyayabilirsiniz.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Doğal Nem Maskesi Tarifi +

  Doğal Nem Maskesi Tarifi

  Hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" ye Makyaj ve Güzellik Vlogger’ı Ezgi Kasapoğlu konuk oldu. Ezgi Kasapoğlu doğal nem maskesi tarifi verdi. Ayrıca yazın cilt bakımı ve saç bakımından da bahseden Kasapoğlu, düğün makyajının olmazsa olmazlarını anlattı.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Erkek Çocuk Beresi Yapımı +

  Erkek Çocuk Beresi Yapımı

  Derya Baykal ve Sibel Yüksel erkek çocuk beresi yapımını gösterdi. Orta kalınlıkta yün ve 5 numara şiş ile örülen berenin yapımı oldukça kolay. İstediğiniz renkte yapabileceğiniz bu bereleri çocuklarınız severek kullanacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Hayvan Dostlarımız İçin Mama ve Su Kabı Yapımı +

  Hayvan Dostlarımız İçin Mama ve Su Kabı Yapımı

  Hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" ye Gülhan Çekici konuk oldu. Gülhan Çekici hayvan dostlarımız için seramikten mama ve su kabı yapımını gösterdi. Seramik obje, fırça, sünger zımpara ve sprey vernik ile yapabileceğiniz bu kapları istediğiniz renkte boyayabilirsiniz.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

daha fazla yükle kalan 579 video
 • Derya Baykal’la Gülümse 163. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 163. Bölüm

  24 Mayıs Çarşamba günü; Bugün, girişimci Ev Hanımı Şafak Nergiz, doğal ürünlerle güneş yağları, saç bakım kremleri ve el kremi yapımını gösterecek. Hobide Sibel Kavaklıoğlu kağıt ipten çanta yapımını gösterecek. Gülümseten Fikirler’de ayak aksesuarı yapımı var. Mutfakta Asuman Kerkez, kabak çorbası ve hıtap hazırlayacak. Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Salih Demirelli, obezite cerrahisini anlatacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 162. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 162. Bölüm

  23 Mayıs Salı günü; Bugün İclal Aydın, kitabı “Unutursun”u ve yeni projelerini anlatmak üzere bizimle olacak. Hobide Nurgün Tezcan, büstiyer yapımını gösterecek. Gülümseten Fikirler’de, kelebek dekopaj tepsi uygulaması ve işlemeli keten Amerikan servis yapımı var. Mutfakta Ebru Baybara Demir ise soğanlı yoğurt çorbası ve ayvalı kavurma hazırlayacak. Podolog Gökçe Karaçay ise tırnak mantarı, topuk dikeni gibi sorunların çözümlerini anlatacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 161. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 161. Bölüm

  22 Mayıs Pazartesi günü; Bugün, çiçek stilisti Selen Okan Tanyeri balkon ve pencere önü çiçeklerinin dikimini, meyve ağaçlarının bakımının nasıl olmasını anlatmak üzere stüdyomuzda olacak. Mutfakta Sıla Uçan, bulgur köftesi ve patlıcan kebabı hazırlayacak. Hobide Helin Esen rüya kapanı yapımını gösterecek. Gülümseten Fikirler’de ise avizeden saksı yapımı ve bu saksının içine çiçek ekimi uygulaması var. Kadın Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr. Aret Kamar ise tüp bebek tedavisini anlatacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 160. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 160. Bölüm

  19 Mayıs Cuma günü; Bugün, Makyaj ve Güzellik Vlogger’ı Ezgi Kasapoğlu, yazın cilt bakımı, saç bakımı ve düğün makyajının olmazsa olmazlarını anlatmak üzere bizimle olacak. Taş boyama tasarımcısı Aygül Zafer, taşlarla yaptığı ahşap panoları uygulamalı olarak gösterecek. Mutfakta Şefika Günyel, kazan kebabı ve velibah hazırlayacak. Hobide Sibel Kavaklıoğlu, bluz yapımını gösterecek. Gülümseten Fikirler’de ise bere yapımı var. Güzellik Uzmanı Nermin Sönmez ise kaşlara uygulanan microblading tekniğini anlatacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 159. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 159. Bölüm

  18 Mayıs Perşembe günü; Bugün stüdyoda piknik var. Alerjik Anne bloğunun kurucusu Özlem Ceylan, çocuk alerjilerini ve çoklu besin alerjisini anlatmak üzere bizimle olacak. Doğal Boya ve Tekstil Sanatçısı Beste Bonnard, doğadan topladığı malzemelerle nasıl boya elde ettiğini anlatacak ve kumaş üzerine çiçek, yaprak baskısı yapacak. Hobide Gülhan Çekici, hayvan dostlarımız için seramikten mama ve su kabı yapımını gösterecek. Gülümseten Fikirler’de ise bere yapımı var. Mutfakta Şef Ali İhsan Pirgan, piknikler için 3 çeşit sandviç, şalgamlı kısır ve buzlu çay hazırlayacak. Derya Baykal ve Sibel Yüksel ise sacda patatesli ve peynirli gözleme yapacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 158. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 158. Bölüm

  Bugün Tasarımcı Pelin Babaoğlu, strafor üzerine tablo yapımını göstermek üzere stüdyomuzda olacak. Ayrıca çanta tasarımcısı Arzu Çiçek, kanaviçeli çantalarını nasıl yaptığını uygulamalı olarak gösterecek. Hobide Gülen Turan kumaşa transfer uygulamasını gösterecek. Mutfakta lise öğrencisi, “Ben Aslında Tatlıyım” kitabının yazarı Defne Yığcı var. Kanser olan arkadaşının şeker yemesini engellemek için böyle bir kitap hazırlayan Defne Yığcı, şekersiz ve unsuz olarak keçiboynuzlu trüf ve çikolata bombası hazırlayacak. Gülümseten Fikirler’de motifli şal yapımı var. Medikal Estetik Hekimi Dr. Sevgi Ekiyor ise soğuk lipoliz uygulamasını anlatacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 157. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 157. Bölüm

  16 Mayıs Salı günü; İlişki ve Evlilik Danışmanı Yeşim Varol Şen, doğru gelin-kaynana ilişkisini anlatmak üzere bizimle olacak. Ressam Zuhal Boğuşlu, tişört boyama uygulamasını gösterecek. Mutfakta Nevin Us, haşhaşlı kek ve enginarlı börek hazırlayacak. Hobide Nurgün Tezcan, 2 motif = 1 bluz yapımını gösterecek. Gülümseten Fikirler’de ise patik yapımı var.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 156. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 156. Bölüm

  15 Mayıs Pazartesi günü; Bugün 20 Mayıs’ta Çin Seddi Maratonu’nda kansersiz Yaşam Derneği’nin Onkoloji Hastanesi’nin yapımına yardım etmek için koşacak olan Yazar / Aktivist Selin Söğütligil, hem maratonu hem de kitaplarını anlatmak için bizimle olacak. Oyuncak tasarımcısı Ece Çaktı, amigurumi zürafa çıngırak yapacak. Hobide Zuhal Karaman, örgü üstüne işleme tekniklerini gösterecek. Mutfakta Sibel Yalçınpazılı mantarlı köfte ve tost ekmeğinde meyve tatlısı hazırlayacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 155. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 155. Bölüm

  12 Mayıs Cuma günü; Konuğumuz, üçüz kızları olan, eski Türkiye ve Avrupa güzeli, şimdi bir okul zinciri sahibi Neşe Erberk. Neşe Erberk ile anne olmayı ve iş hayatını konuşacağız. Hobide Sibel Kavaklıoğlu çanta yapımını gösterecek. Anneler Günü Atölye çalışmasına seyircilerimizden üç anne, Gülşen Solak Taşdemir, Hacer Kocabaş ve Şeyda Hatunoğlu katılacak. Gülümseten Fikirler’de büstiyer yapımı var. Mutfakta Sibel Yalçın taze fasulyeli zerdeçallı tavuk ve fırında iç içe yelpaze sebze hazırlayacak. Medikal Estetik Hekimi Dr. Emre Çiçek ise hızlı zayıflama yöntemlerini anlatacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 154. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 154. Bölüm

  11 Mayıs Perşembe günü; Gülümseten Fikirler’de Anneler Günü Atölye çalışması var. Seyircilerimizden Gülşen Uysal, Filiz Sertdağ ve Berrin Gökçeler bizimle olacak. Kumaş üzerine ebru yapan Yaman-Selma Eşmeliler çifti ebru eşarp ve kravat yapımını gösterecek. Mutfakta Leyla Kılıç, 9 kaşık çilekli turta ve misket köfteli gondol patlıcan hazırlayacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

daha fazla yükle kalan 162 video
daha fazla yükle kalan 2 video

Popover
Lütfen bekleyiniz...