Video: Nasıl doğru giyinebiliriz?

"Derya Baykal'la Gülümse" ye modacı Hakan Akkaya konuk oldu. Hakan Akkaya, nasıl doğru giyinilir anlattı. Akkaya ayrıca New York Moda haftasında neler yaşadığını ve yeni koleksiyonlarından bahsetti. Hakan Akkaya hanımlara önerilerde de bulundu. Giyilen basit giysilere küçük dokunuşlar ile farklılık yaratılabileceğinden bahseden Akkaya, aksesuarların önemine de değindi.

Buna Benzer Videolar

 • Bahar Beresi Yapımı

  Bahar Beresi Yapımı

  0.0 Puan

  Hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" ye Sibel Kavaklıoğlu konuk oldu. Sibel Kavaklıoğlu bahar beresi yapımını gösterdi. Bahar mevsiminde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu berenin yapımı da oldukça kolay. Koton ip ve 3 numara tığla örülen bu bereler bahar mevsiminin vazgeçilmezi olacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Gelin Tacı Yapımı

  Gelin Tacı Yapımı

  0.0 Puan

  Onur Yalçın "Derya Baykal'la Gülümse" nin konuğu oldu. Onur Yalçın gelin tacı yapımını gösterdi. Çiçek tasarımcısı olan Onur Yalçın gelin tacı yanı sıra gelin tepsisi, bileklik, damat yaka çiçeği de tasarlıyor. Yapmış olduğu tasarımları gösteren Onur Yalçın, bu tasarımların nasıl yapıldığını da anlattı.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Diyabetten ameliyat ile kurtulmak mümkün mü?

  Diyabetten ameliyat ile kurtulmak mümkün mü?

  0.0 Puan

  Diyabet ve Metabolik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Hidayet Çatal "Derya Baykal'la Gülümse" nin konuğu oldu. Op. Dr. Hidayet Çatal diyabet ameliyatını anlattı. Ameliyat sayesinden diyabetten kurtulmanın mümkün olduğunu belirten Hidayet Çatal, diyabet ameliyatı için diyabetin çeşidinin ve safhasının önemli olduğunu söyledi.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Penye Tişörtten Bere Yapımı

  Penye Tişörtten Bere Yapımı

  0.0 Puan

  Derya Baykal ve Sibel Yüksel şahane gülümseten bir fikir daha. Derya Baykal ve Sibel Yüksel penye tişörtten bere yapımını gösteriyor. Evdeki kullanmadığınız penyeleri bereye dönüştürecek bu fikir çok hoşunuza gidecek. Her yaşa uygun olarak yapabileceğiniz bu berelerin yapımı da oldukça kolay.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Çanta ve Terlik Yapımı

  Çanta ve Terlik Yapımı

  0.0 Puan

  Hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" ye Adalet İyilikyapan konuk oldu. Adalet İyilikyapan çanta ve terlik yapımını gösterdi. Oldukça farklı bir tarza sahip olan bu çanta ve terlikler bulaşık tellerinden yapılıyor. Yapımı çok kolay olan çanta ve terlikler oldukça da şık bir görünüme sahip.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Kız Çocuk Elbise Uygulaması

  Kız Çocuk Elbise Uygulaması

  0.0 Puan

  Derya Baykal ve Sibel Yüksel çocuk elbisesi yapımını gösterdi. Kız çocukların severek giyecekleri bu elbiseleri örmek oldukça kolay. Yaz aylarında rahatlıkla kullanılan bu elbiseler koton ipten ve 3,5 numara tığla örülüyor. İstediğiniz renkte yapabileceğiniz bu elbiseler yazın çocukların vazgeçilmezi olacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Anne-çocuk kıyafet tasarımları nasıl yapılıyor?

  Anne-çocuk kıyafet tasarımları nasıl yapılıyor?

  0.0 Puan

  Bugün anne-çocuk kıyafet tasarımları yapan tasarımcı Seda Çıtak "Derya Baykal'la Gülümse" nin konuğu oldu. Tasarımcı Seda Çıtak, koleksiyonundan örnekler gösterdi. Kurduğu işte kısa sürede nasıl başarı kazandığını da anlatan Seda Çıtak, hanımlara önerilerde bulundu.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Yazlık Bluz Yapımı

  Yazlık Bluz Yapımı

  0.0 Puan

  Hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" ye Nurgün Tezcan konuk oldu. Nurgün Tezcan yazlık bluz yapımını gösterdi. Koton ip ve 3 numara tığ ile örülen bu bluzun yapımı oldukça kolay. İstediğiniz ölçüye göre örebileceğiniz bu bluzu farklı renklerde de yapabilirsiniz.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Çocuk Elbisesi Yenileme Uygulaması

  Çocuk Elbisesi Yenileme Uygulaması

  0.0 Puan

  Derya Baykal ve Sibel Yüksel'den gülümseten bir fikir daha. Derya Baykal ve Sibel Yüksel çocuk elbisesi yenileme uygulamasını gösterdi. Çocukların eski elbiselerine yapabileceğiniz bu uygulama sayesinde elbiselerin havası değişecek. Koton ip ve 3 numara tığ ile yapılan bu uygulamayı her türlü kıyafette kullanabilirsiniz. Ayrıca yaptığınız bu motifleri farklı alanlarda da kullanabilirsiniz.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya ve Melek Baykal'ın Gülümseten Anısı

  Derya ve Melek Baykal'ın Gülümseten Anısı

  0.0 Puan

  "Derya Baykal'la Gülümse" ye tiyatro ve dizi sanatçısı Melek Baykal konuk oldu. Melek Baykal, yeni tiyatro oyununu ve neden Bodrum’da yaşamaya karar verdiğini anlattı. Derya Baykal'la yaşadığı anılarını anlatan Melek Baykal, Derya Baykal'ın ne kadar pratik ve misafirperver olduğuna değindi.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

Nasıl doğru giyinebiliriz?

Kısa Film | Yorum yaz  | 
 • Spor Ayakkabı Süsleme Uygulaması +

  Spor Ayakkabı Süsleme Uygulaması

  Derya Baykal ve Sibel Yüksel'den şahane gülümseten bir fikir daha. Derya Baykal ve Sibel Yüksel spor ayakkabı süsleme uygulamasını gösterdi. Bez ayakkabı, ponpon, çivi, koton ip ve 2,5 numara tığ ile yapılan bu uygulama sayesinden oldukça tarz spor ayakkabıları yapmanız mümkün. Birbirinden farklı renk ve desende yapabileceğiniz bu süsleme uygulaması ile yazın en havalı spor ayakkabıları sizde olacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Taş Boyama Uygulaması +

  Taş Boyama Uygulaması

  Hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" ye Tasarımcı Dilşat Yücel konuk oldu. Dilşat Yücel taş boyama uygulamasını gösterdi. Yaptığı farklı taş boyama ve süslemelerini de gösteren Yücel, taş boyama uygulamasının püf noktalarına da değindi.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Polimer Kilden Kolye Yapımı +

  Polimer Kilden Kolye Yapımı

  Hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" ye Polimer Kil Tasarımcısı Aslı Ayverdi konuk oldu. Aslı Ayverdi, polimer kilden kolye yapımını gösterdi. Polimer kilden yapmış olduğu farklı çalışmaları da gösteren Ayverdi, polimer kil ile ilgili püf noktalara da değindi.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Tabure Kılıfı Yapımı +

  Tabure Kılıfı Yapımı

  Derya Baykal ve Sibel Yüksel'den şahane gülümseten bir fikir daha. Derya Baykal ve Sibel Yüksel tabure kılıfı yapımını gösterdi. Orta kalınlıkta ip ve 3,5 numara tığ ile örülen kılıfın yapımı oldukça kolay. İstediğiniz renk ve desende yapabileceğiniz tabure kılıfları bahçelerinize farklı bir hava katacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Güneş Yağı ve El Kremi Yapımı +

  Güneş Yağı ve El Kremi Yapımı

  "Derya Baykal'la Gülümse" ye, Girişimci Ev Hanımı Şafak Nergiz konuk oldu. Şafak Nergiz güneş yağı ve el kremi yapımını gösterdi. Doğal ürünlerle hazırlamış olduğu güneş yağı ve el kreminin faydalarından da bahseden Şafak Nergiz, yaz aylarında cilt bakımı için de birçok öneride bulundu.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Kâğıt İple Çanta Yapımı +

  Kâğıt İple Çanta Yapımı

  Hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" ye Sibel Kavaklıoğlu konuk oldu. Sibel Kavaklıoğlu kâğıt iple çanta yapımını gösterdi. Kâğıt ip ve 3 numara tığ ile örülen çantanın yapımı oldukça kolay. İstediğiniz renkte yapabileceğiniz bu çantaları yaz aylarında severek kullanacaksınız.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Büstiyer Yapımı +

  Büstiyer Yapımı

  Hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" ye Nurgün Tezcan konuk oldu. Nurgün Tezcan büstiyer yapımını gösterdi. İnce koton ip ve 3 numara tığ örülen büstiyerin yapımı oldukça kolay. Kozalak örgü motifi ile yapılan büstiyerleri istediğiniz renkte örebilirsiniz.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Kelebek Dekopaj Tepsi Yapımı +

  Kelebek Dekopaj Tepsi Yapımı

  Derya Baykal ve Sibel Yüksel'den şahane gülümseten bir fikir daha. Derya Baykal ve Sibel Yüksel kelebek dekopaj tepsi yapımını gösterdi. Mdf tepsi, su bazlı boya, gazete, dekopaj tutkalı, parmak yaldızı ve boyutlu boya ile yapabileceğiniz bu uygulamayı istediğiniz gibi boyayıp desen verebilirsiniz.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Rüya Kapanı Yapımı +

  Rüya Kapanı Yapımı

  Hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" ye Helin Esen konuk oldu. Helin Esen rüya kapanı yapımını gösterdi. Kasnak, kurdele, ip, boncuk, tüy ve ağaç dalı ile yapılan rüya kapanını istediğinize göre şekil verip süsleyebilirsiniz.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Çocuk Hırkası +

  Çocuk Hırkası

  Derya Baykal ve Sibel Yüksel çocuk hırkası yapımını gösterdi. Koton ip ve 5 numara şiş ile örülen bu hırkaların yapımı oldukça kolay. Çocuk hırkalarını istediğiniz renk koton iple örebilirsiniz. Pirinç örgü motifi ile örülen hırkalar dikişsiz olarak yapılıyor. Son olarak ayrı örülen kolları birleştirip hırkaya dikiliyor ve tamamlanıyor.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

daha fazla yükle kalan 583 video
 • Derya Baykal’la Gülümse 165. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 165. Bölüm

  26 Mayıs Cuma günü; Tasarımcı Dilşat Yücel, taşların üzerini boyama ve balıklarla süsleme uygulamasını gösterecek. Ressam Zuhal Boğuşlu ise, kot pantolon üzerine desen yapımını gösterecek. Gülümseten Fikirler’de spor ayakkabı süsleme uygulaması var. Hobide Gülbeyaz Akaz, tunus işi zikzak runner yapımını gösterecek. Mutfakta Şef Deniz Ahmet Köse, kuzu tandır, köz patlıcan ve gül yapraklı salata hazırlayacak. Uzman Diyetisyen Özlem Posbaşoğlu ise yaz yaklaşırken kilo verme yöntemlerini anlatacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 164. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 164. Bölüm

  25 Mayıs Perşembe günü; Bugün, kişisel Gelişim Uzmanı Can Aydoğmuş, ilişkileri, evliliklerin nasıl uzun süreli olacağını anlatmak üzere bizimle olacak. Polimer Kil Tasarımcısı Aslı Ayverdi, polimerden kilden kolye yapımını gösterecek. Mutfakta Şef Bruno Van Damme, barbekü soslu et ve limonlu tart hazırlayacak. Hobide ise Lizet Levi, etnik gömlek ve şapka süsleme uygulamasını gösterecek. Gülümseten Fikirler’de ise tabure kılıfı yapımı var. Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Mert Demirel ise kompozit meme büyütme ameliyatını anlatacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 163. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 163. Bölüm

  24 Mayıs Çarşamba günü; Bugün, girişimci Ev Hanımı Şafak Nergiz, doğal ürünlerle güneş yağları, saç bakım kremleri ve el kremi yapımını gösterecek. Hobide Sibel Kavaklıoğlu kağıt ipten çanta yapımını gösterecek. Gülümseten Fikirler’de ayak aksesuarı yapımı var. Mutfakta Asuman Kerkez, kabak çorbası ve hıtap hazırlayacak. Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Salih Demirelli, obezite cerrahisini anlatacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 162. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 162. Bölüm

  23 Mayıs Salı günü; Bugün İclal Aydın, kitabı “Unutursun”u ve yeni projelerini anlatmak üzere bizimle olacak. Hobide Nurgün Tezcan, büstiyer yapımını gösterecek. Gülümseten Fikirler’de, kelebek dekopaj tepsi uygulaması ve işlemeli keten Amerikan servis yapımı var. Mutfakta Ebru Baybara Demir ise soğanlı yoğurt çorbası ve ayvalı kavurma hazırlayacak. Podolog Gökçe Karaçay ise tırnak mantarı, topuk dikeni gibi sorunların çözümlerini anlatacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 161. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 161. Bölüm

  22 Mayıs Pazartesi günü; Bugün, çiçek stilisti Selen Okan Tanyeri balkon ve pencere önü çiçeklerinin dikimini, meyve ağaçlarının bakımının nasıl olmasını anlatmak üzere stüdyomuzda olacak. Mutfakta Sıla Uçan, bulgur köftesi ve patlıcan kebabı hazırlayacak. Hobide Helin Esen rüya kapanı yapımını gösterecek. Gülümseten Fikirler’de ise avizeden saksı yapımı ve bu saksının içine çiçek ekimi uygulaması var. Kadın Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr. Aret Kamar ise tüp bebek tedavisini anlatacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 160. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 160. Bölüm

  19 Mayıs Cuma günü; Bugün, Makyaj ve Güzellik Vlogger’ı Ezgi Kasapoğlu, yazın cilt bakımı, saç bakımı ve düğün makyajının olmazsa olmazlarını anlatmak üzere bizimle olacak. Taş boyama tasarımcısı Aygül Zafer, taşlarla yaptığı ahşap panoları uygulamalı olarak gösterecek. Mutfakta Şefika Günyel, kazan kebabı ve velibah hazırlayacak. Hobide Sibel Kavaklıoğlu, bluz yapımını gösterecek. Gülümseten Fikirler’de ise bere yapımı var. Güzellik Uzmanı Nermin Sönmez ise kaşlara uygulanan microblading tekniğini anlatacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 159. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 159. Bölüm

  18 Mayıs Perşembe günü; Bugün stüdyoda piknik var. Alerjik Anne bloğunun kurucusu Özlem Ceylan, çocuk alerjilerini ve çoklu besin alerjisini anlatmak üzere bizimle olacak. Doğal Boya ve Tekstil Sanatçısı Beste Bonnard, doğadan topladığı malzemelerle nasıl boya elde ettiğini anlatacak ve kumaş üzerine çiçek, yaprak baskısı yapacak. Hobide Gülhan Çekici, hayvan dostlarımız için seramikten mama ve su kabı yapımını gösterecek. Gülümseten Fikirler’de ise bere yapımı var. Mutfakta Şef Ali İhsan Pirgan, piknikler için 3 çeşit sandviç, şalgamlı kısır ve buzlu çay hazırlayacak. Derya Baykal ve Sibel Yüksel ise sacda patatesli ve peynirli gözleme yapacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 158. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 158. Bölüm

  Bugün Tasarımcı Pelin Babaoğlu, strafor üzerine tablo yapımını göstermek üzere stüdyomuzda olacak. Ayrıca çanta tasarımcısı Arzu Çiçek, kanaviçeli çantalarını nasıl yaptığını uygulamalı olarak gösterecek. Hobide Gülen Turan kumaşa transfer uygulamasını gösterecek. Mutfakta lise öğrencisi, “Ben Aslında Tatlıyım” kitabının yazarı Defne Yığcı var. Kanser olan arkadaşının şeker yemesini engellemek için böyle bir kitap hazırlayan Defne Yığcı, şekersiz ve unsuz olarak keçiboynuzlu trüf ve çikolata bombası hazırlayacak. Gülümseten Fikirler’de motifli şal yapımı var. Medikal Estetik Hekimi Dr. Sevgi Ekiyor ise soğuk lipoliz uygulamasını anlatacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 157. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 157. Bölüm

  16 Mayıs Salı günü; İlişki ve Evlilik Danışmanı Yeşim Varol Şen, doğru gelin-kaynana ilişkisini anlatmak üzere bizimle olacak. Ressam Zuhal Boğuşlu, tişört boyama uygulamasını gösterecek. Mutfakta Nevin Us, haşhaşlı kek ve enginarlı börek hazırlayacak. Hobide Nurgün Tezcan, 2 motif = 1 bluz yapımını gösterecek. Gülümseten Fikirler’de ise patik yapımı var.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 156. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 156. Bölüm

  15 Mayıs Pazartesi günü; Bugün 20 Mayıs’ta Çin Seddi Maratonu’nda kansersiz Yaşam Derneği’nin Onkoloji Hastanesi’nin yapımına yardım etmek için koşacak olan Yazar / Aktivist Selin Söğütligil, hem maratonu hem de kitaplarını anlatmak için bizimle olacak. Oyuncak tasarımcısı Ece Çaktı, amigurumi zürafa çıngırak yapacak. Hobide Zuhal Karaman, örgü üstüne işleme tekniklerini gösterecek. Mutfakta Sibel Yalçınpazılı mantarlı köfte ve tost ekmeğinde meyve tatlısı hazırlayacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

daha fazla yükle kalan 164 video
daha fazla yükle kalan 2 video

Popover
Lütfen bekleyiniz...