Buna Benzer Videolar

Derya Baykal’la Gülümse 94. Bölüm

Bölüm | 16 Şubat 2017 Perşembe 18:46 | Yorum yaz  | 

Derya Baykal’la Gülümse, bugün yine dopdolu içeriği ile teve2 ekranlarında...

Derya Baykal’la Gülümse’nin 16 Şubat Perşembe günü konukları:

Örgü Sınıfı öğrencilerimiz geliyor…Bugünkü öğrencilerimiz anne-kız… Emine Erişler ve Melek Yudum Kalaycı.

Hobide Hare Andaç, laminasyonlu kağıt projesini gösterecek.

Gülümseten Fikirler’de Derya Baykal ve Sibel Yüksel, çocuk yeleği yapımını gösterecek.

Mutfakta Sibel Yalçın, elmalı tatlı ve köfteli nohutlu ıspanak yemeği hazırlayacak.

Obezite Cerrahisi ve Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Oğuzhan Karatepe, obezite cerrahisi, riskleri ve faydalarını anlatacak.

 • Rüya Kapanı Yapımı +

  Rüya Kapanı Yapımı

  Hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" ye Helin Esen konuk oldu. Helin Esen rüya kapanı yapımını gösterdi. Kasnak, kurdele, ip, boncuk, tüy ve ağaç dalı ile yapılan rüya kapanını istediğinize göre şekil verip süsleyebilirsiniz.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Çocuk Hırkası +

  Çocuk Hırkası

  Derya Baykal ve Sibel Yüksel çocuk hırkası yapımını gösterdi. Koton ip ve 5 numara şiş ile örülen bu hırkaların yapımı oldukça kolay. Çocuk hırkalarını istediğiniz renk koton iple örebilirsiniz. Pirinç örgü motifi ile örülen hırkalar dikişsiz olarak yapılıyor. Son olarak ayrı örülen kolları birleştirip hırkaya dikiliyor ve tamamlanıyor.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Tabure Boyama Uygulaması +

  Tabure Boyama Uygulaması

  Derya Baykal ve Sibel Yüksel'den şahane gülümseten bir fikir daha. Derya Baykal ve Sibel Yüksel tabure boyama uygulamasını gösterdi. Tabure, su bazlı boya, fırça, stencil, yün ve 4 numara tığ ile yapabileceğiniz bu uygulamayı istediğinize göre süsleyip boyayabilirsiniz.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Doğal Nem Maskesi Tarifi +

  Doğal Nem Maskesi Tarifi

  Hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" ye Makyaj ve Güzellik Vlogger’ı Ezgi Kasapoğlu konuk oldu. Ezgi Kasapoğlu doğal nem maskesi tarifi verdi. Ayrıca yazın cilt bakımı ve saç bakımından da bahseden Kasapoğlu, düğün makyajının olmazsa olmazlarını anlattı.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Erkek Çocuk Beresi Yapımı +

  Erkek Çocuk Beresi Yapımı

  Derya Baykal ve Sibel Yüksel erkek çocuk beresi yapımını gösterdi. Orta kalınlıkta yün ve 5 numara şiş ile örülen berenin yapımı oldukça kolay. İstediğiniz renkte yapabileceğiniz bu bereleri çocuklarınız severek kullanacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Hayvan Dostlarımız İçin Mama ve Su Kabı Yapımı +

  Hayvan Dostlarımız İçin Mama ve Su Kabı Yapımı

  Hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" ye Gülhan Çekici konuk oldu. Gülhan Çekici hayvan dostlarımız için seramikten mama ve su kabı yapımını gösterdi. Seramik obje, fırça, sünger zımpara ve sprey vernik ile yapabileceğiniz bu kapları istediğiniz renkte boyayabilirsiniz.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Çocuğumuzun alerjisi olduğunu nasıl anlayabiliriz? +

  Çocuğumuzun alerjisi olduğunu nasıl anlayabiliriz?

  "Derya Baykal'la Gülümse" ye Alerjik Anne bloğunun kurucusu Özlem Ceylan konuk oldu. Özlem Ceylan, çocuğumuzun alerjisi olduğunu anlamamızı yarayacak belirtilerden bahsetti. Ceylan ayrıca çocuk alerjilerini ve çoklu besin alerjisinden de bahsetti. Alerji olanların nasıl beslenmesi gerektiğini anlatan Ceylan, alerjisi olanlara da birçok öneride bulundu.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Spor Ayakkabılar Ponponlanıyor Uygulaması +

  Spor Ayakkabılar Ponponlanıyor Uygulaması

  Derya Baykal ve Sibel Yüksel'den şahane gülümseten bir fikir daha. Derya Baykal ve Sibel Yüksel spor ayakkabılar ponponlanıyor uygulamasının yapımını gösterdi. Hazır ponpon ve takı çivisiyle yapacağınız bu uygulama ile ayakkabılarınız renklenecek. Oldukça moda olan bu ponponlu spor ayakkabılarını sizde evinizde kolayca yapabilirsiniz.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Doğru gelin-kaynana ilişkisi için neler yapılmalı? +

  Doğru gelin-kaynana ilişkisi için neler yapılmalı?

  Hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" ye İlişki ve Evlilik Danışmanı Yeşim Varol Şen konuk oldu. Yeşim Varol Şen doğru gelin-kaynana ilişkisi için neler yapılması gerektiğini anlattı. Gelin ve kaynanalara birçok öneride bulunan Şen, en önemlisi ön yargılı davranmamak gerektiğini belirtti.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Patik Yapımı +

  Patik Yapımı

  Derya Baykal ve Sibel Yüksel patik yapımını gösterdi. Koton ip, 3,5 numara tığ ve yün iğnesi ile örülen bu patiklerin yapımı oldukça kolay. İstediğiniz renkte örebileceğiniz bu patikleri bahar mevsiminde kullanabilirsiniz. Aynı ölçüleri ve motifi kullanarak yün iple de kışlık versiyonunu yapmanız mümkün.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

daha fazla yükle kalan 575 video
 • Derya Baykal’la Gülümse 160. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 160. Bölüm

  19 Mayıs Cuma günü; Bugün, Makyaj ve Güzellik Vlogger’ı Ezgi Kasapoğlu, yazın cilt bakımı, saç bakımı ve düğün makyajının olmazsa olmazlarını anlatmak üzere bizimle olacak. Taş boyama tasarımcısı Aygül Zafer, taşlarla yaptığı ahşap panoları uygulamalı olarak gösterecek. Mutfakta Şefika Günyel, kazan kebabı ve velibah hazırlayacak. Hobide Sibel Kavaklıoğlu, bluz yapımını gösterecek. Gülümseten Fikirler’de ise bere yapımı var. Güzellik Uzmanı Nermin Sönmez ise kaşlara uygulanan microblading tekniğini anlatacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 159. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 159. Bölüm

  18 Mayıs Perşembe günü; Bugün stüdyoda piknik var. Alerjik Anne bloğunun kurucusu Özlem Ceylan, çocuk alerjilerini ve çoklu besin alerjisini anlatmak üzere bizimle olacak. Doğal Boya ve Tekstil Sanatçısı Beste Bonnard, doğadan topladığı malzemelerle nasıl boya elde ettiğini anlatacak ve kumaş üzerine çiçek, yaprak baskısı yapacak. Hobide Gülhan Çekici, hayvan dostlarımız için seramikten mama ve su kabı yapımını gösterecek. Gülümseten Fikirler’de ise bere yapımı var. Mutfakta Şef Ali İhsan Pirgan, piknikler için 3 çeşit sandviç, şalgamlı kısır ve buzlu çay hazırlayacak. Derya Baykal ve Sibel Yüksel ise sacda patatesli ve peynirli gözleme yapacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 158. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 158. Bölüm

  Bugün Tasarımcı Pelin Babaoğlu, strafor üzerine tablo yapımını göstermek üzere stüdyomuzda olacak. Ayrıca çanta tasarımcısı Arzu Çiçek, kanaviçeli çantalarını nasıl yaptığını uygulamalı olarak gösterecek. Hobide Gülen Turan kumaşa transfer uygulamasını gösterecek. Mutfakta lise öğrencisi, “Ben Aslında Tatlıyım” kitabının yazarı Defne Yığcı var. Kanser olan arkadaşının şeker yemesini engellemek için böyle bir kitap hazırlayan Defne Yığcı, şekersiz ve unsuz olarak keçiboynuzlu trüf ve çikolata bombası hazırlayacak. Gülümseten Fikirler’de motifli şal yapımı var. Medikal Estetik Hekimi Dr. Sevgi Ekiyor ise soğuk lipoliz uygulamasını anlatacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 157. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 157. Bölüm

  16 Mayıs Salı günü; İlişki ve Evlilik Danışmanı Yeşim Varol Şen, doğru gelin-kaynana ilişkisini anlatmak üzere bizimle olacak. Ressam Zuhal Boğuşlu, tişört boyama uygulamasını gösterecek. Mutfakta Nevin Us, haşhaşlı kek ve enginarlı börek hazırlayacak. Hobide Nurgün Tezcan, 2 motif = 1 bluz yapımını gösterecek. Gülümseten Fikirler’de ise patik yapımı var.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 156. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 156. Bölüm

  15 Mayıs Pazartesi günü; Bugün 20 Mayıs’ta Çin Seddi Maratonu’nda kansersiz Yaşam Derneği’nin Onkoloji Hastanesi’nin yapımına yardım etmek için koşacak olan Yazar / Aktivist Selin Söğütligil, hem maratonu hem de kitaplarını anlatmak için bizimle olacak. Oyuncak tasarımcısı Ece Çaktı, amigurumi zürafa çıngırak yapacak. Hobide Zuhal Karaman, örgü üstüne işleme tekniklerini gösterecek. Mutfakta Sibel Yalçınpazılı mantarlı köfte ve tost ekmeğinde meyve tatlısı hazırlayacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 155. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 155. Bölüm

  12 Mayıs Cuma günü; Konuğumuz, üçüz kızları olan, eski Türkiye ve Avrupa güzeli, şimdi bir okul zinciri sahibi Neşe Erberk. Neşe Erberk ile anne olmayı ve iş hayatını konuşacağız. Hobide Sibel Kavaklıoğlu çanta yapımını gösterecek. Anneler Günü Atölye çalışmasına seyircilerimizden üç anne, Gülşen Solak Taşdemir, Hacer Kocabaş ve Şeyda Hatunoğlu katılacak. Gülümseten Fikirler’de büstiyer yapımı var. Mutfakta Sibel Yalçın taze fasulyeli zerdeçallı tavuk ve fırında iç içe yelpaze sebze hazırlayacak. Medikal Estetik Hekimi Dr. Emre Çiçek ise hızlı zayıflama yöntemlerini anlatacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 154. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 154. Bölüm

  11 Mayıs Perşembe günü; Gülümseten Fikirler’de Anneler Günü Atölye çalışması var. Seyircilerimizden Gülşen Uysal, Filiz Sertdağ ve Berrin Gökçeler bizimle olacak. Kumaş üzerine ebru yapan Yaman-Selma Eşmeliler çifti ebru eşarp ve kravat yapımını gösterecek. Mutfakta Leyla Kılıç, 9 kaşık çilekli turta ve misket köfteli gondol patlıcan hazırlayacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 153. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 153. Bölüm

  10 Mayıs Çarşamba günü; Şarkıcı Ferman Toprak, yeni albümü Saldır Moruk’u anlatmak ve albümünden parçalar seslendirmek üzere bizimle olacak. Diğer bir konuğumuz ise geri dönüşüm tasarımcısı Hare Andaç. Bize kağıt örme tekniğiyle çanta yapımını gösterecek. Hobide Gülen Turan galvaniz boyama uygulamasını gösterecek. Gülümseten Fikirler’de ise su şişesi kılıfı yapımı var. Mutfakta Şefika Günyel, loznik (asma yaprağında pide) ve patates tatlısı hazırlayacak. Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Mert Demirel ise burun estetiği ameliyatlarını anlatacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 152. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 152. Bölüm

  9 Mayıs Salı günü; Bugün kişisel İnovasyon Stratejisti ve yazar Şermin Yılmaz, son kitabı Güneş Sarısı’nı ve kişisel inovasyonun ne olduğunu anlatmak üzere bizimle olacak. Tasarımcı Nurgün Selamet, örgü çanta yapımını gösterecek. Hobide Zuhal Karaman işlemeli bebek yeleği yapımını gösterecek. Gülümseten Fikirler’de katlı servis tabağı yapımı var. Mutfakta Şef İnci Özay Hatipoğlu ise portakallı tavuk ve zeytinyağlı bezelye hazırlayacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 151. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 151. Bölüm

  Yıllardır renkli ve sempatik sunumu ile kadın izleyicinin gönlünde taht kuran, ekranın sevilen yüzü Derya Baykal, yeniliklerle dolu programı ile hafta içi her gün teve2’de seyirciyle buluşuyor.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

daha fazla yükle kalan 159 video
daha fazla yükle kalan 2 video

Popover
Lütfen bekleyiniz...