Buna Benzer Videolar

 • Mutluluk Karışımı Tarifi

  Mutluluk Karışımı Tarifi

  0.0 Puan

  Uzman Eczacı ve Fitoterapi Uzmanı Metin Uyar hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" ye konuk oldu.Fitoterapi Uzmanı Metin Uyar bizleri mutlu etmeye faydası olacak bir karışım anlatıyor. Ara öğün olarak tüketebileceğimiz bu karışım aynı zamanda kendimizi iyi hissetmemizi de sağlayacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Bioinformatik nedir?

  Bioinformatik nedir?

  0.0 Puan

  Kadın hastalıkları ve Tüp Bebek Uzmanı, Prof. Dr. Mustafa Bahçeci, hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" nin konuğu oldu. Tüp bebek tedavisini ve yenilikleri anlatan Bahçeci, bioninformatik teknolojisinden de bahsetti. Prof. Dr. Mustafa Bahçeci bu teknoloji sayesinde artık tüp bebek ile çocuk sahibi olmanın daha başarılı olduğunu belirtti.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Tel Çırpıcıdan Bebek Yapımı

  Tel Çırpıcıdan Bebek Yapımı

  0.0 Puan

  Derya Baykal ve Sibel Yüksel yine gülümseten bir fikirle karşımızda. Evdeki artık malzemelerden yapabileceğiniz bu bebekler evinize renk katacak. Tel çırpıcıdan olan bu bebekleri istediğiniz gibi süsleyip hazırlayabilirsiniz. Derya Baykal ve Sibel Yüksel hazırladıkları bebeklerin saçını eski bir kazak söküğünden elde ettiler. Çocuklarınızında çok hoşuna gidecek bu bebekleri istedikleri gibi giydirebilirler.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Çocuk Elbisesi Yapımı

  Çocuk Elbisesi Yapımı

  0.0 Puan

  Hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" ye Nurgün Tezcan konuk oldu. Nurgün Tezcan bugün birbirinden güzel çocuk elbiselerinin yapımını anlatıyor. Nurgün Tezcan, bebe yününden ördüğü bu elbise için her yaş bebeğe göre de ölçülerini vermeyi ihmal etmedi.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Örgü Sınıfı'nın Bugünkü Dersi: Örümcek ve Piriç Örgü

  Örgü Sınıfı'nın Bugünkü Dersi: Örümcek ve Piriç Örgü

  0.0 Puan

  Hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" de örgü sınıfı ile örgü öğretmeye devam ediyoruz. Bugünkü öğrencilerimiz örümcek ve pirinç örgü yapmayı öğreniyor. Öğrencilerimiz Hürriyet Ceylan, Burcu Dileç ve Şebnem Vızvız örümcek ve pirinç örgü yapımını öğrenip uygulamaya başlıyorlar. Evde de ödevlerini yapıp öğrendikleri örgüyü iyice pekiştirecekler.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Açık süt konusuna açıklık getiriyoruz!

  Açık süt konusuna açıklık getiriyoruz!

  0.0 Puan

  Uzman diyetisyen Prof. Dr. Murat Baş açık süt konusunda merak edilen konulara açıklık getiriyor. Dr. Murat Baş, açık süt alırken nelere dikkat etmemiz gerektiğini anlatıyor. Baş, süt tüketiminin nasıl olması gerektiğinden de bahsetti. Uzun ömürlü süt (UHT) için de merak edilenleri yanıtlayan Baş, içlerinde hiç bir katkı maddesi olmadığını belirterek gönül rahatlığı ile tüketebileceğimizi söyledi.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Penye İple Puf ve Yastık Yapımı

  Penye İple Puf ve Yastık Yapımı

  0.0 Puan

  Aylin Temizkan bizlere bugün penye iple puf ve yastık yapımını gösteriyor. Çok şık duran bu yastıklar evinizin havasını değiştirecek. Hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" ye konuk Aylin Temizkan penye iple puf ve yastık yapımının puf noktalarını gösteriyor. Aylin Temizkan istediğiniz gibi renk kombiniyle de bu yastıkları örebileceğinizi belirtti.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Mama Önlüğü Yapımı

  Mama Önlüğü Yapımı

  0.0 Puan

  Derya Baykal ve Sibel Yüksel mama önlüğü yapımını gösteriyor. Hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" de bebekler için güzel bir mama önlüğü örüyoruz. Bebeklerin yemek yerken üstlerini kirletmemeleri için annelerin sürekli kullandıkları mama önlüklerine bir yenisini daha ekliyoruz. Derya Baykal ve Sibel Yüksel mama önlüğünün yapımındaki püf noktalarını gösteriyor.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Kayınvalide - gelin ilişkisi hayatımızı nasıl etkiliyor?

  Kayınvalide - gelin ilişkisi hayatımızı nasıl etkiliyor?

  0.0 Puan

  Doç. Dr. Dikmen Yakalı Çamoğlu "Derya Baykal'la Gülümse" nin konuğu oldu. 'Kaynana Ne Yaptı, Gelin Ne Dedi?' kitabının yazarı olan Dikmen Yakalı gelinler ve kayınvalideler arasındaki ilişkiyi anlattı. Kayınvalide - gelin ilişkisi hayatımızı nasıl etkilediğinden de bahseden Yakalı, evliliklerin bitmesine sebep olduğunu da söyledi.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Deryelici Toplayıcı Yapımı

  Deryelici Toplayıcı Yapımı

  0.0 Puan

  Helin Esen derleyici ve toplayıcı yapımını gösteriyor. Hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" ye konuk Helin; kitap,defter,kalem ve tablet pc gibi bir çok şeyi birada taşımayı sağlıyor. Yaşının küçük olmasına rağmen çok güzel tasarımlar yapan Helin'i daha sık ekranlar da görebiliriz.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

Derya Baykal’la Gülümse 94. Bölüm

Bölüm | 16 Şubat 2017 Perşembe 18:46 | Yorum yaz  | 
0.0 Puan

Derya Baykal’la Gülümse, bugün yine dopdolu içeriği ile teve2 ekranlarında...

Derya Baykal’la Gülümse’nin 16 Şubat Perşembe günü konukları:

Örgü Sınıfı öğrencilerimiz geliyor…Bugünkü öğrencilerimiz anne-kız… Emine Erişler ve Melek Yudum Kalaycı.

Hobide Hare Andaç, laminasyonlu kağıt projesini gösterecek.

Gülümseten Fikirler’de Derya Baykal ve Sibel Yüksel, çocuk yeleği yapımını gösterecek.

Mutfakta Sibel Yalçın, elmalı tatlı ve köfteli nohutlu ıspanak yemeği hazırlayacak.

Obezite Cerrahisi ve Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Oğuzhan Karatepe, obezite cerrahisi, riskleri ve faydalarını anlatacak.

 • Örgü Sınıfı'nın Bugünkü Dersi: İşkembe Örneği +

  Örgü Sınıfı'nın Bugünkü Dersi: İşkembe Örneği

  0.0 Puan

  Hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" de örgü sınıfının öğrencileri ikinci derslerine başladı. Bugünkü öğrencilerimiz Emine Erişler ve Melek Yudum Kalaycı. Bugünkü ders konuları ise işkembe modeli ile örgü örme. Emine Erişler işkembe örneği ile örgü örmeyi, Melek Yudum Kalaycı ise tığla zincir çekip bere örmeyi öğrenecek.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Çanta Yapımı +

  Çanta Yapımı

  0.0 Puan

  Selda Biçer hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" nin konuğu oldu. Selda Biçer bugün bizlere çanta yapımını gösterecek. Bu çantalar hanım dilendi örgü modeli ile örülüyor. Üstelik istediğiniz renk yün de kullanabilirsiniz. Oldukça şık ve kullanışlı olan bu çantalar kirlendiğinde yıkanabilir.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Mutlu Çocuk Beresi Yapımı +

  Mutlu Çocuk Beresi Yapımı

  0.0 Puan

  Derya Baykal ve Sibel Yüksel'den şahane bir gülümseten fikir daha. Derya Baykal ve Sibel Yüksel bugün bizlere mutlu çocuk beresi yapımını gösteriyor. Gülen suratlı bu bereler çocuklarınızın çok hoşuna gidecek. Çakma sık iğne modeli ile örülen bu bereler, ebruli koton ip ve bebe yününden meydana gelmektedir. Bere örüldükten sonra süslemeleri yapılıp berenin üzerine dikiliyor. Farklı şekillerde de süslemeler yapabilirsiniz.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • 0-14 Yaş çocuk beslenmesi nasıl olmalı? +

  0-14 Yaş çocuk beslenmesi nasıl olmalı?

  0.0 Puan

  Halk Sağlığı Uzmanı Doç. Dr. Oğuz Özyaral "Derya Baykal'la Gülümse" ye konuk oldu. Doç. Dr. Oğuz Özyaral'la 0-14 yaş çocuk beslenmesi hakkında konuştuk. Çocuklarımıza özellikle mevsimi olmayan sebze ve meyve yedirilmemesi gerektiğini söyleyen Özyaral, doğal baklagillerin tüketilmesin deki öneme de değindi.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Gazete Kâğıdı ile Sepet Yapımı +

  Gazete Kâğıdı ile Sepet Yapımı

  0.0 Puan

  Hare Andaç'tan muhteşem bir geri dönüşüm projesi daha. Hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" ye Hare Andaç konuk oldu. Hare Andaç gazete kâğıdı ile sepet yapımını gösteriyor. Evdeki eski gazetelerden yapabileceğiniz bu sepetler çok kullanışlı. Üstelik yapımı da çok basit.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Çocuk Yeleği +

  Çocuk Yeleği

  0.0 Puan

  Derya Baykal ve Sibel Yüksel bugün bizlere çocuk yeleği yapımını gösteriyor. Küçük hanım ve beyler için bu yelekler oldukça kullanışlı. İstediğiniz renkte örebileceğiniz bu yelekleri, 4 numara şiş kullanarak bebe yünü ile örmeniz mümkün. Çok güzel bir modele sahip bu yelekleri büyükler içinde isterseniz örebilirsiniz.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Fırfırlı Şal +

  Fırfırlı Şal

  0.0 Puan

  Hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" ye Nurgün Tezcan konuk oldu. Nurgün Tezcan bizlere bugün fırfırlı şal yapımını gösteriyor. 5 numara şişle yaklaşık 5 yumak yünden meydana gelen bu şalı, kıyafetlerinizi tamamlamak için kullanabilirsiniz. Uçlarındaki fırfırlar ayrı örülüp tığ ile birleştiriliyor.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Ajur Yapımı +

  Ajur Yapımı

  0.0 Puan

  Derya Baykal ve Sibel Yüksel bugün ajur örgüsünü gösteriyor. Derya Baykal ve Sibel Yüksel ajur yaparken nelere dikkat edilmesi gerektiğini ve ajur örgüsüyle neler örülebileceğini anlatıyor. Örmeyi planladığınız modele göre ajur kullanarak şekli ortaya çıkartıyorsunuz. Yapımı biraz zor olan ajur kıyafetler üzerinde oldukça şık bir görüntü sağlıyor.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Çocuk Elbisesi +

  Çocuk Elbisesi

  0.0 Puan

  Derya Baykal ve Sibel Yüksel kız çocukları için elbise yapımını gösteriyor. Rengarenk olan bu elbiseyi çocuklarınız çok sevecek. Tek renk örüldüğü taktirde 1 - 1.5 yumak yünden meydana geliyor. Çocuklarınıza farklı kombinlerle giydirebileceğiniz bu elbiseyi biraz bol örmeniz gerekiyor. Elbiseyi 3 numara tığ ile koton ip kullanarak örebilirsiniz.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Karaciğer yağlanması nedir? +

  Karaciğer yağlanması nedir?

  0.0 Puan

  Gastroenteroloji Uzmanı Prof. Dr. Levent Demirtürk "Derya Baykal'la Gülümse" nin konuğu oldu. Prof. Dr. Levent Demirtürk karaciğer yağlanmasıyla ilgili soruları yanıtladı. Ayrıca tedavi ve tetkiklerinden de bahseden Demirtürk, karaciğer yağlanmasının en büyük sebebinin beslenme alışkanlığı olduğunu belirtti.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

daha fazla yükle kalan 382 video
daha fazla yükle kalan 98 video
daha fazla yükle kalan 1 video

Popover
Lütfen bekleyiniz...
Geri Bildirim
Çalma listelerini kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor.