Buna Benzer Videolar

Derya Baykal’la Gülümse 67. Bölüm

Bölüm | 10 Ocak 2017 Salı 17:32 | Yorum yaz  | 

Derya Baykal’la Gülümse, bugün yine dopdolu içeriği ile teve2 ekranlarında...

Derya Baykal’la Gülümse’nin 10 Ocak Salı günü konukları:

Keçi sütü çiftliği sahibi olan Funda Özer Baltalı bizimle olacak. 2008 yılında mal varlığını elden çıkararak çiftliği kurma hikayesini anlatacak.

Hobide Nurgün Tezcan, reglan kollu kazak yapımını gösterecek.

Gülümseten Fikirler’de Derya Baykal ve Sibel Yüksel, naylon çoraptan bulaşık bezi yapımını gösterecek.

Mutfakta Sibel Yalçın, tahin-pekmezli mozaik pasta, tavada kolay pizza ve zeytini, cevizli tuzlu kurabiye yapacak.

Çiçek tasarımcısı Mehmet Dikbaş, kokedama yapımını gösterecek.

Algolog (ağrı uzmanı) Prof. Dr. Emine Nur Tozan, ağrı çeşitlerini, tedavi seçeneklerini anlatacak.

 • Alkali diyet nedir? +

  Alkali diyet nedir?

  "Derya Baykal'la Gülümse" ye Biyokimya ve Anti-Aging Uzmanı Dr. Ayşegül Çoruhlu konuk oldu. Dr. Ayşegül Çoruhlu alkali diyetini anlattı. Son kitabı “Kuantum Beslenme”den bahseden Ayşegül Çoruhlu, beslenme alışkanlıklarına da değindi. Dr. Ayşegül Çoruhlu beslenme ile ilgili birçok öneride de bulundu.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Mantarlı Çocuk Yeleği Yapımı +

  Mantarlı Çocuk Yeleği Yapımı

  Hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" ye Zuhal Karaman konuk oldu. Zuhal Karaman mantarlı çocuk yeleği yapımını gösterdi. Koton ip, 4 numara şiş ve 2,5-3 numara tığ ile örülen mantarlı çocuk yeleğin yapımı oldukça kolay. İstediğiniz renkte yapabileceğiniz bu yeleğin üzerini dilediğiniz motifle süsleyebilirsiniz.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Bluzdan Çanta Yapımı +

  Bluzdan Çanta Yapımı

  Derya Baykal ve Sibel Yüksel'den şahane gülümseten bir fikir daha. Derya Baykal ve Sibel Yüksel bluzdan çanta yapımını gösterdi. Atlet tipi bluz, koton ip ve 2,5 numara tığ ile bluzdan çantayı yapabilirsiniz. Evdeki eski ve kullanılmayan bluzları kullanarak yapabileceğiniz bu çantalar oldukça kullanışlı ve şık.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Çöp Poşetinden Çanta Yapımı +

  Çöp Poşetinden Çanta Yapımı

  Derya Baykal ve Sibel Yüksel'den şahane gülümseten bir fikir daha. Derya Baykal ve Sibel Yüksel çöp poşetinden çanta yapımını gösterdi. 5 numara tığ, koton ip ve çöp poşetlerinden örülen bu çantaların yapımı oldukça kolay. Evdeki her türlü çöp poşetini kullanarak yapabileceğiniz bu çantalar oldukça da şık görünüme sahip.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Çanta Boyama +

  Çanta Boyama

  "Derya Baykal'la Gülümse" ye ressam Nihal Martlı konuk oldu. Nihal Martlı çanta boyama uygulamasını gösterdi. Çanta boyama uygulamasının püf noktalarını anlatan Nihal Martlı boyama tekniklerine de bahsetti. Çanta boyama uygulaması yapacaklara önerilerde de bulanan Nihal Martlı, resim sanatına gerekli önemin verilmediğine de değindi.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Kasnak İçine Bebek Yapımı +

  Kasnak İçine Bebek Yapımı

  Hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" ye tasarımcı Nazan Kayan konuk oldu. Nazan Kayan kasnak içine bebek yapımını gösterdi. Kasnak içine bebek yapımın püf noktalarını anlatan Nazan Kayan, yaptığı farklı bebek çalışmalarını da gösterdi.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Aplike ve Biye Uygulaması +

  Aplike ve Biye Uygulaması

  Hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" ye Zehra Akın konuk oldu. Zehra Akın aplike ve biye uygulamasını gösterdi. Pike ve koton kumaşlarını ölçülere uygun kesilir. Daha sonra içlerine istediğiniz aplikeyi uygulayabilirsiniz. Zehra Akın ayrıca kurucusu olduğu vakıfla ilgili bilgiler verdi.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Çuval Kumaştan İşlemeli Amerikan Servis Yapımı +

  Çuval Kumaştan İşlemeli Amerikan Servis Yapımı

  Derya Baykal ve Sibel Yüksel'den şahane gülümseten bir fikir daha. Derya Baykal ve Sibel Yüksel çuval kumaştan işlemeli amerikan servis yapımını gösterdi. Çuval kumaş ve koton ipten yapılan bu amerikan servislerin yapımı oldukça kolay. İstediğiniz her türlü deseni çuval kumaşların üzerine işleyip şekillendirebilirsiniz.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Hayat Bu Kadar Rahat Değilken Uygulaması +

  Hayat Bu Kadar Rahat Değilken Uygulaması

  Derya Baykal ve Sibel Yüksel'den şahane gülümseten bir fikir daha. Derya Baykal ve Sibel Yüksel hayat bu kadar rahat değilken uygulamasını gösterdi. Daha önce çatlatma boyama tekniği ile boyanan seramik objelerin üzerine eskitilmiş fotoğrafları yapıştırarak uygulamayı tamamlıyoruz.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Broş Yapımı +

  Broş Yapımı

  "Derya Baykal'la Gülümse" ye minyatür sanatçısı Duygu Bayer konuk oldu. Duygu Bayer broş yapımını gösterdi. Ayrıca yeni tasarımlarını da anlatan Bayer, broş yapımındaki inceliklere değindi. Broş yapmak isteyenlere önerilerde bulunan Duygu Bayer boyama tekniklerinden de bahsetti.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

daha fazla yükle kalan 537 video
 • Derya Baykal’la Gülümse 145. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 145. Bölüm

  Yıllardır renkli ve sempatik sunumu ile kadın izleyicinin gönlünde taht kuran, ekranın sevilen yüzü Derya Baykal, yeniliklerle dolu programı ile hafta içi her gün teve2’de seyirciyle buluşuyor.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 144. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 144. Bölüm

  27 Nisan Perşembe günü; Bugün, tasarımcı Nazan Kayan, bebek yapımını göstermek için stüdyomuzda olacak. Hobide ressam Nihal Martlı, çanta boyama uygulamasını gösterecek. Gülümseten Fikirler’de bebek emzirme önlüğü ve çöp poşetinden çanta yapımı var. Mutfakta Sibel Yalçın, sebzeli kırmızı biber dolması ve soslu tavuklu gül böreği hazırlanıyor. Medikal Estetik Hekimi Dr. Sultan Karakucak ise ikonik lazerle leke tedavisini anlatacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 143. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 143. Bölüm

  26 Nisan Çarşamba günü; Bugün Klinik Psikolog Gül Yiğit, aşktan söz ettiği kitabı Derd-i Aşk’ı anlatmak için stüdyomuzda olacak. Hobide Zehra Akın, aplike ve biye uygulamasını gösterecek. Gülümseten Fikirler’de hayat bu kadar rahat değilken uygulaması ve çuval kumaştan işlemeli Amerikan servis yapımı var. Mutfakta Ebru Baybara Demir, pekmezli omlet ve firkiye hazırlayacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 142. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 142. Bölüm

  25 Nisan Salı günü; Bugün minyatür sanatçısı Duygu Bayer, bize broş yapımını gösterecek, yeni tasarımlarını anlatacak. Hobide Nurgün Tezcan, bebek tulumu yapımını gösterecek. Gülümseten Fikirler’de, galvaniz çiçeklik yapımı ve seramik boyama uygulaması var. Mutfakta Şefika Günyel köy dolması ve kesme kadayıf hazırlayacak. Dermatoloji Uzmanı Dr. Alaattin Özer ise botoks ve dolgu uygulamalarını anlatacak…

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 141. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 141. Bölüm

  24 Nisan Pazartesi günü; Bugün keçe tasarımcısı Fatma Güden, hem tasarımlarını anlatacak hem de keçeden tablo uygulamasını gösterecek. Yazar Ayşe Eşmeli Ayar, yeni kitabı Kalenya Koruyucuları’nı ve yeni projelerini anlatmak üzere stüdyomuzda olacak. Hobide Nevin Erişkin, ebru sanatından kolye yapımını gösterecek. Gülümseten Fikirler’de yazlık atkı yapımı var. Mutfakta Şef Bruno Van Damme, çilekli tart ve pesto soslu balık çorbası hazırlayacak. Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ayşe Öztürk meme ameliyatlarını anlatacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 140. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 140. Bölüm

  21 Nisan Cuma günü; Bugün Yaşama Datça’da Bağlan Projesi Koordinatörü Aysar Demir, hem projeyi hem de sosyal medya ve internet bağımlılığında hangi noktada olduğumuzu anlatacak. Hobide Gülbeyaz Akaz, salkım söğüt örneği ile yazlık panço yapımını gösterecek. Gülümseten Fikirler’de erkek gömleğinden önlük yapımı ve iğneli tığ ile haroşo örgü yapımı var. Mutfakta Şef İnci Özay Hatipoğlu, karamelize soğanlı biberiyeli nohut ve dereotlu hindi but sote hazırlayacak. Doktorumuz ise Dermatolog Dr. Yelda Terzioğlu.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 139. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 139. Bölüm

  20 Nisan Perşembe günü; Bugün İstanbul Yorgancı Hallaç ve Çeyizciler Esnaf Odası Başkanı Nazmi İnce, bahar temizliğinde yorgan ve yastık bakımını, yün ve pamuk yorganların faydalarını anlatacak. Hobide Sevim Bozkurt, deri boyama uygulamasını gösterecek. Gülümseten Fikirler’de kız çocuk hırkası yapımı var. Mutfakta Sibel Yalçın, ıspanaklı patates püresi ile hardallı ayçekirdekli tavuk ve enginar tatlısı hazırlayacak. Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Prof. Dr. Fatih Şendağ ise çikolata kistini ve bu kistten kurtulma yollarını anlatacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 138. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 138. Bölüm

  19 Nisan Çarşamba günü; Bugün Kozmetolog Pervin Bulgak, topuk çatlakları, kirpik bakımı, kırışıklıkların çözümlerini anlatmak, saç ve tırnak besleyici karışımlar hazırlamak üzere bizimle olacak. Hobide Özlem Göktaş, makaron çanta yapımını gösterecek. Gülümseten Fikirler’de avizeden saksı yapımı ve bu saksının içine çiçek ekimi uygulaması var. Mutfakta Şefika Günyel, piruhi ve kesme kadayıf hazırlayacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 137. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 137. Bölüm

  Yıllardır renkli ve sempatik sunumu ile kadın izleyicinin gönlünde taht kuran, ekranın sevilen yüzü Derya Baykal, yeniliklerle dolu programı ile hafta içi her gün teve2’de seyirciyle buluşuyor.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 136. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 136. Bölüm

  17 Nisan Pazartesi günü; Bugün, ünlü sunucu Yasemin Bozkurt, yeni programı 3.Sayfa’yı anlatmak üzere stüdyomuzda olacak. Hobide, oğlu yoğun bakımındayken wayuu çanta yapmaya başlayan Emine Aygün var. Bize Wayuu çanta ve sapının yapımını gösterecek. Gülümseten Fikirler’de gelin buketi yapımı var. Mutfakta Şef Sıla Uçan karamalize soğanlı cheeseburger ve çilekli manolya hazırlayacak. Uzman Klinik Psikolog Lerna Mezirciyan Çankırı ise ilişkileri ve aldatmayı anlatacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

daha fazla yükle kalan 144 video
daha fazla yükle kalan 2 video

Popover
Lütfen bekleyiniz...
Geri Bildirim
Çalma listelerini kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor.