Buna Benzer Videolar

Derya Baykal’la Gülümse 67. Bölüm

Bölüm | 10 Ocak 2017 Salı 17:32 | Yorum yaz  | 
0.0 Puan

Derya Baykal’la Gülümse, bugün yine dopdolu içeriği ile teve2 ekranlarında...

Derya Baykal’la Gülümse’nin 10 Ocak Salı günü konukları:

Keçi sütü çiftliği sahibi olan Funda Özer Baltalı bizimle olacak. 2008 yılında mal varlığını elden çıkararak çiftliği kurma hikayesini anlatacak.

Hobide Nurgün Tezcan, reglan kollu kazak yapımını gösterecek.

Gülümseten Fikirler’de Derya Baykal ve Sibel Yüksel, naylon çoraptan bulaşık bezi yapımını gösterecek.

Mutfakta Sibel Yalçın, tahin-pekmezli mozaik pasta, tavada kolay pizza ve zeytini, cevizli tuzlu kurabiye yapacak.

Çiçek tasarımcısı Mehmet Dikbaş, kokedama yapımını gösterecek.

Algolog (ağrı uzmanı) Prof. Dr. Emine Nur Tozan, ağrı çeşitlerini, tedavi seçeneklerini anlatacak.

 • Ekşi maya nasıl yapılır? +

  Ekşi maya nasıl yapılır?

  0.0 Puan

  Heykeltıraş ve ev erkeği Murat Demirtaş hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" ye konuk oluyor. Murat Demirtaş bugün bizlere ekşi mayanın nasıl yapıldığını anlatıyor. Yapılan bu ekşi mayayla ekmek yapımı ve püf noktalarından da bahseden Demirtaş ekşi mayalı ekmeğin faydalarını da anlattı. Murat Demirtaş ayrıca bu mayayı daha sonra nasıl çoğaltılabileceğinden de bahsetti.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Bere Yapımı +

  Bere Yapımı

  0.0 Puan

  Hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" ye Nurgün Tezcan konuk oldu. Nurgün Tezcan bugün bizlere bere yapımını gösteriyor. Yapımı için tam bir yumak yün gidiyor. Oldukça basit ve şık olan bu modeli herkes kolaylıkla örebilir.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Ceket Yünleme Yapımı +

  Ceket Yünleme Yapımı

  0.0 Puan

  Derya Baykal ve Sibel Yüksel'den şahane gülümseten bir fikir daha. Derya Baykal ve Sibel Yüksel bugün bizlere ceket yünleme yapımını gösteriyor. Bu yöntemle eski ceketlerinizi yenileyebilir ve tekrardan kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu geri dönüşüm projesi sayesinde kullanmadığınız ceketleri değerlendirebilirsiniz.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Örgü Sınıfı İkinci Mezunlarını Veriyor... +

  Örgü Sınıfı İkinci Mezunlarını Veriyor...

  0.0 Puan

  Hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" de örgü sınıfı ikinci mezunlarını verdi. Bugün örgü sınıfı öğrencileri Emek Uyar, Emine Erişler, Melek Yudum Kalaycı, İrem Çelik ve Hülya Karataş diplomalarını Derya Baykal ve Sibel Yüksel'in elinden aldı.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Supla ve Bardak Altı Yapımı +

  Supla ve Bardak Altı Yapımı

  0.0 Puan

  Elmas Özaycan hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" ye konuk oldu. Elmas Özaycan bugün bizlere supla ve bardak altı yapımını gösterdi. Sofralarınıza farklı bir hava katacak bu supla ve bardak altlıklarının yapımı da oldukça kolay. Floş ip ve kınnap yardımıyla 0 numara tığ ile bu suplaları örmeniz mümkün.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Tığdanlık Yapımı +

  Tığdanlık Yapımı

  0.0 Puan

  Derya Baykal ve Sibel Yüksel'den yine harika gülümseten bir fikir daha. Derya Baykal ve Sibel Yüksel bugün bizlere tığdanlık yapımını gösteriyor. Örgüyü seven hanımların sürekli tığlarını yanında bulundurmasına yardımcı olacak bu tığdanlık çok kullanışlı. Yapımı da oldukça pratik olan bu tığdanlıkları hanımlar yanlarından hiç ayırmayacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Saç Bakım Kremi ile Neler Yapabiliriz? +

  Saç Bakım Kremi ile Neler Yapabiliriz?

  0.0 Puan

  Derya Baykal bugün bizlere saç bakım kremi ile yapabileceğiniz harika fikirler veriyor. Makyajınızı temizleyebilir, ayakkabınızı parlatabilirsiniz. Kullandığınız elbise veya pantolonun fermuar açma-kapama problemlerini de saç kremi ile giderebilirsiniz. Elinizden çıkmayan yüzükleri saç kremi sayesinde çıkarabilir, ayrıca mutfak ve banyo bataryalarını temizleyebilirsiniz.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Gelinlerin ve kayınvalidelerin yaptığı yanlışlar nelerdir? +

  Gelinlerin ve kayınvalidelerin yaptığı yanlışlar nelerdir?

  0.0 Puan

  İlişki ve Evlilik Danışmanı Yeşim Varol Şen "Derya Baykal'la Gülümse" nin konuğu oldu. Yeşim Varol Şen ile gelin-kaynana ilişkisinde yaşanan sorunları ve bu sorunların çözüm yollarını konuştuk. Gelinlerin ve kayınvalidelerin genel olarak yaptığı yanlışları anlatan Yeşim Varol Şen, en büyük yanlışın beklentileri yüksek tutmak olduğunu söyledi.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Manta Yapımı +

  Manta Yapımı

  0.0 Puan

  Derya Baykal ve Sibel Yüksel'den şahane bir gülümseten fikir daha. Derya Baykal ve Sibel Yüksel bugün bizlere manta yapımını gösteriyor. Son zamanlarda oldukça moda olan bu model çantaları artık siz de evinizde yapabilirsiniz. İstediğiniz boyda ve farklı renk yünde yapabileceğiniz bu çantaların kullanımı çok rahat.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Çanta Yapımı Uygulaması +

  Çanta Yapımı Uygulaması

  0.0 Puan

  Hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" ye Sibel Kavaklıoğlu konuk oldu. Sibel Kavaklıoğlu bugün bizlere çanta yapımını gösteriyor. 4 numara tığ ile koton ipten örülen bu çanta, 4 çile yünden meydana gelmektedir. Farklı bir örgü modeliyle de sapı örülen çantalar yaza damgasını vuracak gibi duruyor.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

daha fazla yükle kalan 392 video
daha fazla yükle kalan 101 video
daha fazla yükle kalan 1 video

Popover
Lütfen bekleyiniz...
Geri Bildirim
Çalma listelerini kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor.