Derya Baykal’la Gülümse 122. Bölüm

Derya Baykal’la Gülümse

Program | Yorum yaz  | 

Yıllardır renkli ve sempatik sunumu ile kadın izleyicinin gönlünde taht kuran, ekranın sevilen yüzü Derya Baykal, yeniliklerle dolu programı ile hafta içi her gün teve2’de seyirciyle buluşuyor. Ekranların en dinamik, kadın seyirciyle en etkili ve en interaktif ilişki kuran sunucusu Derya Baykal, yepyeni bir vizyonla ele alınan programı ile gündüz kuşağına farklı bir soluk getiriyor. Kadınların keyifli vakit geçirmelerini sağlayacak bu programda; sağlıktan, modaya, el işinden, ev işine, ev ekonomisinden, yemek yapımına, pratik önerilerden, püf noktalarına kadar yok yok. Özenle seçilmiş konu ve konuklar, yapımı kolay hobi projeleri ve çok daha fazlası Derya Baykal’la Gülümse’ de izleyicileri bekliyor.

 • Derya ve Melek Baykal'ın Gülümseten Anısı +

  Derya ve Melek Baykal'ın Gülümseten Anısı

  "Derya Baykal'la Gülümse" ye tiyatro ve dizi sanatçısı Melek Baykal konuk oldu. Melek Baykal, yeni tiyatro oyununu ve neden Bodrum’da yaşamaya karar verdiğini anlattı. Derya Baykal'la yaşadığı anılarını anlatan Melek Baykal, Derya Baykal'ın ne kadar pratik ve misafirperver olduğuna değindi.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Çocuk Elbisesi Yenileme Uygulaması +

  Çocuk Elbisesi Yenileme Uygulaması

  Derya Baykal ve Sibel Yüksel'den gülümseten bir fikir daha. Derya Baykal ve Sibel Yüksel çocuk elbisesi yenileme uygulamasını gösterdi. Çocukların eski elbiselerine yapabileceğiniz bu uygulama sayesinde elbiselerin havası değişecek. Koton ip ve 3 numara tığ ile yapılan bu uygulamayı her türlü kıyafette kullanabilirsiniz. Ayrıca yaptığınız bu motifleri farklı alanlarda da kullanabilirsiniz.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Yazlık Bluz Yapımı +

  Yazlık Bluz Yapımı

  Hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" ye Nurgün Tezcan konuk oldu. Nurgün Tezcan yazlık bluz yapımını gösterdi. Koton ip ve 3 numara tığ ile örülen bu bluzun yapımı oldukça kolay. İstediğiniz ölçüye göre örebileceğiniz bu bluzu farklı renklerde de yapabilirsiniz.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Anne-çocuk kıyafet tasarımları nasıl yapılıyor? +

  Anne-çocuk kıyafet tasarımları nasıl yapılıyor?

  Bugün anne-çocuk kıyafet tasarımları yapan tasarımcı Seda Çıtak "Derya Baykal'la Gülümse" nin konuğu oldu. Tasarımcı Seda Çıtak, koleksiyonundan örnekler gösterdi. Kurduğu işte kısa sürede nasıl başarı kazandığını da anlatan Seda Çıtak, hanımlara önerilerde bulundu.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Kız Çocuk Elbise Uygulaması +

  Kız Çocuk Elbise Uygulaması

  Derya Baykal ve Sibel Yüksel çocuk elbisesi yapımını gösterdi. Kız çocukların severek giyecekleri bu elbiseleri örmek oldukça kolay. Yaz aylarında rahatlıkla kullanılan bu elbiseler koton ipten ve 3,5 numara tığla örülüyor. İstediğiniz renkte yapabileceğiniz bu elbiseler yazın çocukların vazgeçilmezi olacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Çanta ve Terlik Yapımı +

  Çanta ve Terlik Yapımı

  Hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" ye Adalet İyilikyapan konuk oldu. Adalet İyilikyapan çanta ve terlik yapımını gösterdi. Oldukça farklı bir tarza sahip olan bu çanta ve terlikler bulaşık tellerinden yapılıyor. Yapımı çok kolay olan çanta ve terlikler oldukça da şık bir görünüme sahip.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Penye Tişörtten Bere Yapımı +

  Penye Tişörtten Bere Yapımı

  Derya Baykal ve Sibel Yüksel şahane gülümseten bir fikir daha. Derya Baykal ve Sibel Yüksel penye tişörtten bere yapımını gösteriyor. Evdeki kullanmadığınız penyeleri bereye dönüştürecek bu fikir çok hoşunuza gidecek. Her yaşa uygun olarak yapabileceğiniz bu berelerin yapımı da oldukça kolay.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Diyabetten ameliyat ile kurtulmak mümkün mü? +

  Diyabetten ameliyat ile kurtulmak mümkün mü?

  Diyabet ve Metabolik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Hidayet Çatal "Derya Baykal'la Gülümse" nin konuğu oldu. Op. Dr. Hidayet Çatal diyabet ameliyatını anlattı. Ameliyat sayesinden diyabetten kurtulmanın mümkün olduğunu belirten Hidayet Çatal, diyabet ameliyatı için diyabetin çeşidinin ve safhasının önemli olduğunu söyledi.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Gelin Tacı Yapımı +

  Gelin Tacı Yapımı

  Onur Yalçın "Derya Baykal'la Gülümse" nin konuğu oldu. Onur Yalçın gelin tacı yapımını gösterdi. Çiçek tasarımcısı olan Onur Yalçın gelin tacı yanı sıra gelin tepsisi, bileklik, damat yaka çiçeği de tasarlıyor. Yapmış olduğu tasarımları gösteren Onur Yalçın, bu tasarımların nasıl yapıldığını da anlattı.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Bahar Beresi Yapımı +

  Bahar Beresi Yapımı

  Hafta içi her gün teve2 ekranlarında yayınlanan "Derya Baykal'la Gülümse" ye Sibel Kavaklıoğlu konuk oldu. Sibel Kavaklıoğlu bahar beresi yapımını gösterdi. Bahar mevsiminde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu berenin yapımı da oldukça kolay. Koton ip ve 3 numara tığla örülen bu bereler bahar mevsiminin vazgeçilmezi olacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

daha fazla yükle kalan 460 video
 • Derya Baykal’la Gülümse 122. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 122. Bölüm

  28 Mart Salı günü; Bugün tiyatro ve dizi sanatçısı Melek Baykal, yeni tiyatro oyununu ve neden Bodrum’da yaşamaya karar verdiğini anlatmak üzere bizimle olacak. Hobide Nurgün Tezcan, yazlık bluz yapımını gösterecek. Gülümseten Fikirler’de çocuk elbisesi yenileme uygulaması ve bahar beresi yapımı var. Mutfakta Şefika Günyel, portakallı anne kurabiyesi ve kıymalı kır pidesi hazırlayacak. Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Ertan Sağbaş ise kapalı kalp ameliyatı ve bu ameliyatlarda kullanılan robotik cerrahiyi anlatacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 121. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 121. Bölüm

  27 Mart Pazartesi günü; Bugün Anne-çocuk kıyafet tasarımları yapan tasarımcı Seda Çıtak konuğumuz. Bize hem koleksiyonundan örnekler gösterecek hem de kurduğu işte kısa sürede nasıl başarı kazandığını anlatacak. Hobide Adalet İyilikyapan, çanta ve terlik yapımını gösterecek. Gülümseten Fikirler’de ise çocuk elbisesi ve penye tişörtten bere yapımı var. Mutfakta Sibel Yalçın, içi dolu elma tatlısı ve patlıcan taçlı bulgur salatası hazırlayacak. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı, Uzm. Dr. Hakan Özörnek tüp bebek tedavisini anlatacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 120. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 120. Bölüm

  24 Mart Cuma günü; Bugün Çiçek Tasarımcısı Onur Yalçın, çiçeklerden yapılan gelin tepsisi ve gelin tacı yapımını gösterecek. Hobide Sibel Kavaklıoğlu bahar beresi yapacak. Derya Baykal, Eminönü’nde gelin kınası alışverişinde aldıklarını gösterecek. Ayrıca Gülümseten Fikirler’de bahar meresi yapımı var. Mutfakta Bruno Van Damme, kefirde marine edilmiş tavuk göğsü, garnitür patates ve karamelli ekmek pudingi hazırlayacak. Diyabet ve Metabolik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Hidayet Çatal ise diyabet ameliyatını anlatacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 119. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 119. Bölüm

  23 Mart Perşembe günü; Bugün, Hamile Rehberi ve Doğum Koçu Ayşe Öner, doğru hamilelik geçirmek için öneriler, yenidoğan bebek bakımı, bebek banyosu ve masajı konularını anlatmak ve uygulamalı göstermek üzere bizimle olacak. Hobide Gülen Turan, cam eşyalara ayna yapımını gösterecek. Gülümseten Fikirler’de çocuk kazağı ve üzümlü runner yapımı var. Mutfakta Şefika Günyel, falafelli semizotu salatası ve marsmalow sarma hazırlayacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 118. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 118. Bölüm

  22 Mart Çarşamba günü; Bugün Aşk Psikoloğu Işıl Evrim Akgün, ilişkiler ve aldatma üzerine konuşmak üzere stüdyomuzda olacak. Terzi Yasemin Kahraman hamile elbisesi yapımını gösterecek. Hobide Nadya Gücüm, manolya yapımını gösterecek. Gülümseten Fikirler’de ise saç bandı yapımı var. Mutfakta Şef Elif Korkmazel, balık mançuru, tarator sos ve acılı-çekirdekli galeta hazırlayacak. Diyetisyen Esra Çelakıl ise vücudu ödemden kurtarmanın yollarını anlatacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 117. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 117. Bölüm

  Yıllardır renkli ve sempatik sunumu ile kadın izleyicinin gönlünde taht kuran, ekranın sevilen yüzü Derya Baykal, yeniliklerle dolu programı ile hafta içi her gün teve2’de seyirciyle buluşuyor.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 116. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 116. Bölüm

  20 Mart Pazartesi günü; Bugün modacı Hakan Akkaya, New York Moda haftasında neler yaşadığını anlatmak ve yepyeni bir koleksiyonunu göstermek üzere programda olacak. Hobide Adalet İyilikyapan, şifon kumaştan örgü ceket yapımını gösterecek. Gülümseten Fikirler’de ise tığ ile çorap yapımı ve çocuk kazağı yapımı var. Mutfakta Sahrap Soysal, ıslak İngiliz keki ve kalle hazırlayacak. Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Çetin Duygu ise liposuction yöntemini anlatacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 115. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 115. Bölüm

  17 Mart Cuma günü; Bugün Repair (Onarım) Cafe koordinatörü Cem Kolak ve gönüllüleri Dilek Ayta, Hüseyin Varış ve Akın Taner, Onarım Cafe’yi ve amacını anlatmak üzere programımızda olacak. Örgü Sınıfı öğrencileri Nur ve Rukiye Dikdur, Derya Baykal’dan diplomalarını alacak. Hobide Sibel Kavaklıoğlu bebek pançosu yapımını gösterecek. Gülümseten Fikirler’de ise kolay çocuk pançosu ve bebek bornozu yapımı var. Mutfakta Semen Öner, kızarmış tavuk butu ve sebze makarnası hazırlayacak. Kalp ve Damar Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Orhan Coşkun, varis tedavi yöntemlerini anlatacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 114. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 114. Bölüm

  16 Mart Perşembe günü; Bugün Yaşam Koçu Şeyda Coşkun bizimle olacak. Yaz yaklaşırken forma girme, doğru beslenme yollarını anlatacak, tarifler verecek. Hobide Adalet İyilikyapan kolay çocuk beresi yapımını gösterecek. Gülümseten Fikirler’de çocuk beresi, duş bonesi ve dekoratif ananas uygulaması var. Mutfakta Sibel Yalçın, ıspanaklı, patates püreli muffin köfte ve muhallebili incire tatlısı hazırlayacak. Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı, Prof. Dr. Fatih Şendağ, tüp bebek tedavisini anlatacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Derya Baykal’la Gülümse 113. Bölüm +

  Derya Baykal’la Gülümse 113. Bölüm

  15 Mart Çarşamba günü; Bugün, Mardin’de bulunan Cerciş Konağı’nı işletmecisi, “hayatımyenibahar” projesinin sahibi işletmeci/şef Ebru Baybara Demir ve atölyesinde oya işleyen, el işleri yapan Mardinli Pervin Öğdür bizimle olacak. Bize kadınların imza attıkları başarıları anlatacak ve oya işlerinin nasıl yapıldığını gösterecekler. Hobide Sevim Bozkurt, kot pantolon ve mont boyama uygulamasını gösterecek. Gülümseten Fikirler’de ise çanta yapımı ve boncuklama uygulaması var. Mutfakta Hatay’dan gelen Nesibe Türker ver. Bize büğürcük köfte ve sakal kaldıran künefe hazırlayacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

daha fazla yükle kalan 121 video
daha fazla yükle kalan 2 video

Popover
Lütfen bekleyiniz...
Geri Bildirim
Çalma listelerini kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor.