Buna Benzer Videolar

 • Çağatay Akman ile "Gece Gölgenin Rahatına Bak" dedik!

  Çağatay Akman ile "Gece Gölgenin Rahatına Bak" dedik!

  0.0 Puan

  Çağatay Akman ile Gece Gölgenin Rahatına bakalım dedik, adam oyunda beni yenip Recep İvedik gibi sırtında taşıttı. Minnacık çocuk sırtıma çıkınca 150 kilo oldu :) Hepinize iyi seyirler..

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • UZAYA TAŞINIYORUM! (KAFALAR'A TELEFON ŞAKASI)

  UZAYA TAŞINIYORUM! (KAFALAR'A TELEFON ŞAKASI)

  0.0 Puan

  Hazır uzaya taşınma gündemi yeniden ortaya çıkmışken fırsatı kaçırmadım ve KAFALAR'dan Atakan Özyurt ve Fatih Yasin'e güzel bir telefon şakası yaptım.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • METRELERCE YÜKSEKTEN ATLADIM! (Bungee Jumping)

  METRELERCE YÜKSEKTEN ATLADIM! (Bungee Jumping)

  0.0 Puan

  Selam arkadaşlar, inanılmaz bir şey yaptım ve metrelerce yüksekten atladım! Az daha ölüyordum desem yeridir. Gerçekten çok heyecanlı bir andı. Umarım videoyu izlerken keyif alırsınız. Bundan sonra yapmamı istediğiniz şeyleri bana yazın ben de yapmaya çalışayım. :)Hepinize iyi seyirler..Kanalıma abone olmak için: https://goo.gl/uEKZRXSiz de Youtube kanalımızda hangi içerikleri görmek istiyorsanız bize sosyal medya kanallarımız aracılığıyla ulaşabilirsiniz !► GARSON OLDUM, DAYAK YEDİM ! https://youtu.be/nd6NEQ62ozE► HALİL SÖYLETMEZ - KUZU KUZU BAYRAM ÖZEL (PARODY) https://youtu.be/MJq9tQdh8Hk► Cumali Ceber Makyajı Nasıl Yapılır? https://youtu.be/rdnzV1gmtm8► Cumali Ceber Tatilde Mayıs Ayı Son Videoları - Halil Söyletmez https://youtu.be/Bx_CUa4cJkg► Sizi Gülme Komasına Sokması Muhtemel En İyi Ve Yeni Cumali Ceber Videoları https://youtu.be/r48HPs1pJMw► Youtube: https://www.youtube.com/user/Halilsoyletmez► Instagram : http://instagram.com/halilsoyletmez► Twitter : http://twitter.com/halilsoyletmez► Facebook : http://facebook.com/halilsoyletmez► Snapchat : https://snapchat.com/add/halilsoyletmezBen Halil Söyletmez. Beni daha çok Vine ve Cumali Ceber videoları ile tanıdığınızı biliyorum. Ama artık YouTube kanalımda " oha yok artık diyorum “ diyeceğiniz komik, eğlenceli tuhaf videolar da bulabileceksiniz. Daha fazla komedi durumlar, eğlenceli videolar için kanalıma abone olmayı unutmayın.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • ANTAKYA'YA GİDİP ERİK ÇALDIM! (ÇEKİLİŞ VAR)

  ANTAKYA'YA GİDİP ERİK ÇALDIM! (ÇEKİLİŞ VAR)

  0.0 Puan

  1100 km öteye, Hatay Antakya'ya gidip bir bahçeye dalıp erik çaldım. Tabi ki gitmişken şehri de gezdim. Ayrıca bir arkadaşımıza PSP hediye edeceğim, çekiliş detayları aşağıda. Bol şanslar ;)Çekiliş linki: https://gleam.io/ztpPQ/halil-syletmez-psp-kazanŞartlar:1. Kanalıma abone olmanız. (Abonelerin yeniden abone olması gerekmiyor.)2. Selcan Asyalı "Helal Et" video klibini sonuna kadar izlemek.3. Bu videoyu sonuna kadar izlemek.4. Bu videonun altına "Selcan Asyalı - Helal Et" şarkısından bir şarkı sözü yazmak.5. Bu videoyu beğenmek.Herkese bol şanslar! En yüksek puanı alan bir kişinin kazanacağını ve o bir kişinin çekilişle seçildiğini lütfen unutmayın.Hepinize iyi seyirler..Kanalıma abone olmak için: https://goo.gl/uEKZRXSiz de Youtube kanalımızda hangi içerikleri görmek istiyorsanız bize sosyal medya kanallarımız aracılığıyla ulaşabilirsiniz !► GARSON OLDUM, DAYAK YEDİM ! https://youtu.be/nd6NEQ62ozE► HALİL SÖYLETMEZ - KUZU KUZU BAYRAM ÖZEL (PARODY) https://youtu.be/MJq9tQdh8Hk► Cumali Ceber Makyajı Nasıl Yapılır? https://youtu.be/rdnzV1gmtm8► Cumali Ceber Tatilde Mayıs Ayı Son Videoları - Halil Söyletmez https://youtu.be/Bx_CUa4cJkg► Sizi Gülme Komasına Sokması Muhtemel En İyi Ve Yeni Cumali Ceber Videoları https://youtu.be/r48HPs1pJMw► Youtube: https://www.youtube.com/user/Halilsoyletmez► Instagram : http://instagram.com/halilsoyletmez► Twitter : http://twitter.com/halilsoyletmez► Facebook : http://facebook.com/halilsoyletmez► Snapchat : https://snapchat.com/add/halilsoyletmezBen Halil Söyletmez. Beni daha çok Vine ve Cumali Ceber videoları ile tanıdığınızı biliyorum. Ama artık YouTube kanalımda " oha yok artık diyorum “ diyeceğiniz komik, eğlenceli tuhaf videolar da bulabileceksiniz. Daha fazla komedi durumlar, eğlenceli videolar için kanalıma abone olmayı unutmayın.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • CEM YILMAZ'IN BİSİKLETİNDEN ALDIM!

  CEM YILMAZ'IN BİSİKLETİNDEN ALDIM!

  0.0 Puan

  Cem Yılmaz'ın yeni aldığı Electro Wind elektrikli bisikleti denedim. Çok keyifliydi ;) Videoyu çekerken takipçilerimle buluşma fırsatı da buldum. Sonraki videom pazartesi günü yayınlanacak ve o videoyu izleyen bir şanslı kişiye Play Station Portable (PSP) hediye edeceğim. Takipte kalın ;)

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • FURKAN YAMAN'a telefon şakası!

  FURKAN YAMAN'a telefon şakası!

  0.0 Puan

  Furkan Yaman'a güzel bir telefon şakası yaptık. Başka kime şaka yapılmasını istiyorsanız yorum olarak yazın lütfen. Hepinize iyi seyirler.. :)

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Nusret'te hesap ödemeden kaçmaya çalıştık!

  Nusret'te hesap ödemeden kaçmaya çalıştık!

  0.0 Puan

  Nusret'e gittik, saltbea yaptık, yedik içtik... Sonra da hesap ödemeden kaçmaya çalıştık :) Sonrası videoda...

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Yeni Eğlencemiz "SorKaç" (1. Bölüm)

  Yeni Eğlencemiz "SorKaç" (1. Bölüm)

  0.0 Puan

  Yeni eğlencemiz, sorup kaçtığımız SORKAÇ şaka videomuz sizlerle... İstekleriniz ve yorumlarınız doğrultusunda devamı da gelecek. Yeni videolarımızda ne sorup kaçalım?

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Ahmet Kural ve Murat Cemcir ile atıştık!

  Ahmet Kural ve Murat Cemcir ile atıştık!

  0.0 Puan

  Çalgı Çengi İkimiz'den Ahmet Kural ve Murat Cemcir ile bir araya geldik, keyifli bir video çektik. Videoda Veysel Zaloğlu ve Reynmen de bize eşlik etti. Klarnet çaldık, atıştık, sohbet ettik, Sie liegt in meinen armen söyledik. İyi seyirler diler, yorumlarınızı ve beğenilerinizi beklerim efendim :)

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • 15 Kişiye Saldırdım! İlk Oyun Vieom

  15 Kişiye Saldırdım! İlk Oyun Vieom

  0.0 Puan

  İlk oyun videom ile karşınızdayım:) Normalde bu tarz oyunlar oynamam ama bu oyun oldukça ilgimi çekti... Umarım eğlenirsiniz:) Hepinize iyi seyirler..

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

Köksal Baba ile büyük kapışma!

Kısa Film | Yorum yaz  | 

Halil Söyletmez'le ilgili birbirinden komik videoları izlemek istiyorsan sen de netd'ye gel!

daha fazla yükle kalan 93 video

Popover
Lütfen bekleyiniz...