Video: Hızlı ve Tüplü

Ustalarına büyük saygı duyan genç çıraklar Gökhan ve Metin, çalışkan ve saygılı gençlerdir. Bu iki gencin en büyük hayalleri ise tutkunu oldukları Şahin marka bir araba almaktır.

Buna Benzer Videolar

Hızlı ve Tüplü

Hayallerindeki arabayı alabilmek için para biriktirmeye başlarlar ve nihayet Kayserili bir galericiden istedikleri sarı renkli Şahin'i alırlar. Ancak arabayı almakla birlikte hayalleri tamamlanmayacaktır, arabayı modifiye etmek isterler. Ustalarının yardımı ile giriştikleri modifiye işi Kayserili Galerici, Lastikçi Emin ve güçlü rakipleri Tansu ile birlikte bir maceraya dönüşecektir...

 • Doraemon: Buz Devri Macerası

  Doraemon: Buz Devri Macerası

  Yazın bunaltıcı sıcaklarında serinlemek isteyen Nabita ve arkadaşlarını okyanusun üzerinde yüzen dev bir buzula götüren robot kedi Doraemon, burada kendilerine eğlence parkı inşa ederler. Yaptıkları birbirinden eğlenceli icatlarla keyifli vakit geçiren grup, gizemli altın bir yüzük bulur.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Son Portre

  Son Portre

  İsviçreli ressam ve heykeltıraş Alberto Giacometti, Paris'te eski dostu Amerikalı yazar James Lord’a rastlar. James Lord'un enteresan bir yüzü olduğu için onun portresini çizmek ister.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Semur: Şeytanın Kabilesi

  Semur: Şeytanın Kabilesi

  İki kız babası olan Hasan, ölüm döşeğinde kızlarına birbirlerini asla bırakmamalarını ve destek olmalarını vasiyet etmiştir. Ancak Fatma ve kardeşi arasında büyük bir sorun vardır, o da Fatma'yı kıskanan kardeşidir. Fatma, eşi ve kızı Merve ile sakin bir hayat yaşarken kıskançlıktan gözü dönen kardeşi, Fatma'ya kıskançlık büyüsü yaptırır. Kabus gibi bir sürenin sonunda büyü güçlü bir hoca tarafından çözülür.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Avcı'nın İntikamı

  Avcı'nın İntikamı

  Başrolünü ünlü oyuncu Sam Worthington'ın üstlendiği aksiyon filmi, bir suikastçinin genç bir kadına ailesinin ölümünün intikamını almakta yardım etmesini konu ediniyor.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Dangal

  Dangal

  Hint biyografik spor dram filmi Dangal, Hintli Mahavir Singh Phogat'ın hikayesini anlatıyor. Mahavir Singh Phogat bir güreş hayranıdır. İki küçük kızına da güreş öğretmeye karar verir. İki kız, Babita Kumari ve Geeta Phogat, çocukluklarından başlayarak güreş eğitimi alarak büyürler. Büyüdüklerinde iki kız da güreşte iddialı isimler olmuştur.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Belalı Tanık

  Belalı Tanık

  Dünyanın en başarılı güvenlik görevlisinin artık yeni bir müşterisi vardır: Uluslararası Adalet Divanı'nda yargılanacak bir tetikçi!

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • B Planı

  B Planı

  Dövüş sanatlarında ustalaşmış üç kafadar, arkadaşlarını acımasız bir gangsterin pençesinden kurtarmaya çalışırlar.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Annabelle: Kötülüğün Doğuşu

  Annabelle: Kötülüğün Doğuşu

  Oyuncak bebek yapımıyla uğraşan bir adam ve eşi mükemmel bir aile hayatı sürerken büyük bir trajediyle karşı karşıya kalırlar.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Açık Deniz: Kafes Dalışı

  Açık Deniz: Kafes Dalışı

  Film 3 maceracı arkadaşı konu alıyor. 3 arkadaşın yeni amacı bir ekstrem gerçeklik şovuna katılabilmektir. Bunun için bir deneme videosu çekmeye karar verirler. Bu karar onları büyük beyaz köpek balıklarıyla dalış yapma fikrine iter.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Manifesto

  Manifesto

  2 Oscar'lı yıldız Cate Blanchett’in 13 farklı karakteri canlandırdığı filmde; 21. yüzyılda sanat tarihine yön vermiş Pop Art, Fütürizm, Dadaizm, Dogma 95, Pop Art, Minimalizm gibi tüm dünyada kabul görmüş manifestolara yer veriliyor.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

daha fazla yükle kalan 363 video
 • Recep İvedik 5

  Recep İvedik 5

  Recep İvedik serisinin beşinci filmi olan yapımda Recep bu sefer yanındaki ekiple birlikte yarım kalan önemli bir işi tamamlamak için yollara dökülüyor.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • El Değmemiş Aşk

  El Değmemiş Aşk

  Zafer hala büyümemiş bir adamdır. En büyük tutkuları fanatiği olduğu futbol takımı ve büyük aşkı Duygu'dur.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Amatörler Gecesi

  Amatörler Gecesi

  Guy Carter ödüllü bir mimarlık öğrencisidir. Çocuk bekleyen karısıyla birlikte mutlu bir hayatı vardır. Ancak tek sıkıntısı bir türlü iş bulamamasıdır.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • İçerde

  İçerde

  Dul bir çocuk psikoloğu Amerika'nın kuzeydoğu kırsalında sakin bir yaşam sürmektedir. Kendini izole etmiş olan kadın bir araba kazası sonucu beyin hasarı alan ve katatonik bir duruma giren oğlu ile ilgilenmektedir.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Kolpaçino 3. Devre

  Kolpaçino 3. Devre

  önetmenliğini ve senaristliğini Şafak Sezer'in üstlendiği, başrollerinde Şafak Sezer, Erkan Petekkaya, Aydemir Akbaş, Ebubekir Öztürk, Volkan Başaran, Serkan Şengül, Ali Çatalbaş, Burak Öncü'nün yer aldığı film Kolpaçino Bomba'nın devamında, 5-6 sene sonrasında geçecek.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • John Wick 2

  John Wick 2

  Emekliye ayrılmış olan John Wick can yoldaşı köpeğiyle sakin bir hayat sürmektedir. Ancak başına gelen kimi olaylar onu bir kez daha suç dünyasına iter. Bu kez bu uğurda Roma sokaklarını arşınlaması gerekecektir...

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Karanlığın Elli Tonu

  Karanlığın Elli Tonu

  Anastasia tutkulu milyoner Christian Grey ile yaşadığı ilişkisini geride bırakmaya çalışmaktadır. Ancak bu sandığı kadar kolay olmaz. Yeniden bir araya gelen çiftin yaşadıkları zorluklar barışmalarıyla birlikte bitmeyecektir.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Dağ 2

  Dağ 2

  İlk Dağ filminden altı sene sonra başlayan filmde, iki can dostu Oğuz ve Bekir, ilk saha görevlerinde Irak'ta barbarlığın hüküm sürdüğü yerlere girerler. Görevleri; IŞİD tarafından infaz edilecek olan gazeteci Ceyda Balaban'ı kurtarmak ve bölgeden çıkarmak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Kolonya Cumhuriyeti

  Kolonya Cumhuriyeti

  Dünyaya gelen uzaylılara karşılama yapılır. Kolonya'ya iniş yapan uzaylı yerel halkın bütün sevgisiyle karşılanır ancak bir kaza olur ve kutlamalar sırasında uzay mekiği yerle yeksan olur. Kolonya'da bir müddet konaklamak zorunda kalan uzaylı ile yerel halkın arasında da kahkaha dolu bir macera başlar. Uzaylının inişiyle birlikte Amerika da tepkisiz kalmaz ve beş bin nüfuslu beldeye savaş açar. Artık işler iyice karşıacaktır...

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • İstanbul Kırmızısı

  İstanbul Kırmızısı

  Orhan travmatik bir kayıptan sonra her şeyini kaybetmiş ve vahşi bir yaşama yönelmiş eski bir yazardır. Her şeyi bırakarak Londra’ya yerleşir ve editör olarak çalışmaya başlar. Yıllar sonra İstanbul’a geri döner. Bu geri dönüşün nedeni zamanını Paris, Londra ve Berlin’de geçirmiş ünlü yönetmen Deniz Soysal ile tanışmaktır.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 


Popover
Lütfen bekleyiniz...