Buna Benzer Videolar

 • Karanlık Sular

  Karanlık Sular

  0.0 Puan

  Karayip Korsanlarından tanıdığımız Óscar Jaenada ve Gossip Girl' ün usta oyuncusu Blake Lively'nin başrollerini paylaştığı Amerikan yapımı uzun metraj film Nancy’nin tek başına sörf yaparken köpek balığı saldırısına uğrayarak, kıyıya çok yakın bir yerde mahsur kalmasını konu alıyor.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Equals

  Equals

  0.0 Puan

  Equals açgözlülük, fakirlik, şiddet gibi duyguların hüküm sürdüğü bir dünyada geçiyor.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Dokuz Canlı Bay Tüylü

  Dokuz Canlı Bay Tüylü

  0.0 Puan

  Başarılı bir iş adamı bir gün kendisini kedisinin vücuduna hapsolmuş olarak bulur.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Doctor Strange

  Doctor Strange

  0.0 Puan

  Marvel aleminin sevilen süper karakterlerinden biri olan Doctor Strange'in öyküsü

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Avcı: Kış Savaşı

  Avcı: Kış Savaşı

  0.0 Puan

  Seriye yeni dahil olan Emily Blunt'un Buz Kraliçesi'ni Jessica Chastain'ın ise savaşçıyı canlandıracağı yapımda ilk filmin avcısı Chris Hemsworth ve kötü kraliçesi Charlize Theron rolleri için tekrar kamera karşısına geçiyor. Film, gücünü kaybeden kardeşi Ravenna'yı (Theron) diriltmek için sihirli aynanın peşine düşen Buz Kraliçesi ile Chris Hemsworth ile güçlerini birleştiren bir diğer avcı Jessica Chastain'ın arasında geçen mücadeleyi işleyecek. Aynayı geri almak için bir avcı birliğini görevlendiren kraliçeye karşı iki iyi kalpli avcı güç birliği yapacak.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden

  Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden

  0.0 Puan

  Uzun bir aradan sonra 2014'te yeniden sinema perdesine dönen 4 genç Ninja kaplumbağanın öyküleri devam ediyor. İlk filmde birlik olup ezeli düşmanları Shredder'ın planlarını alt eden kaplumbağalar New York şehrini koruma görevini daha da deneyimli olarak sürdürüyor. Bu filmin yapımcı koltuğunda da yine Michael Bay oturuyor.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Magi

  Magi

  0.0 Puan

  Amerikalı gazeteci Olivia Watkins, Türkiye'de yaşayan kız kardeşi Marla tarafından acil olarak İstanbul'a çağırılır ve Olivia'nın kardeşinin yanına vardığı o gece Marla esrarengiz bir şekilde hayatını kaybeder. Bu olay gizemlerle örülü bir hikayenin başlaması anlamına gelmektedir. Yönetmenliğini ve senarsitliğini Hasan Karacadağ'ın üstlendiği korku filminin kadrosunda Kenan Ece'nin yanı sıra yabancı oyuncular Michael Madsen ve Stephen Baldwin yer alıyor.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Berzah: Cin Alemi

  Berzah: Cin Alemi

  0.0 Puan

  İntiharların, cinayetlerin ve cinlerin gölgesi altında geçen hayatlar...

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Ben-Hur

  Ben-Hur

  0.0 Puan

  Lew Wallace'ın daha önce 1959 yılında sinemaya uyarlanan ünlü romanı, bir kez daha sinema seyircisiyle buluşuyor. 2016 yılında yapımı tamamlanacak yeni Ben-Hur filminin yönetmen koltuğunda Timur Bekmambetov bulunurken özgün eseri senaryolaştıran isimler Keith R. Clarke ve John Ridley.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • The Angry Birds Movie

  The Angry Birds Movie

  0.0 Puan

  Sevilen bilgisayar oyunundan beyazperdeye uyarlanan Angry Birds filmi,nimasyon departmanlarının iki gedikli ismi Clay Kaytis ve Fergak Reilly ikilisinin ilk yönetmenlik deneyimi olacak. Filmin senaryosuna ise Simpsonlar başta olmak üzere pek çok animasyon projesinde kalem oynatmış olan Jon Vitti imza atıyor!

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

Çalgı Çengi İkimiz

6 yıl önce bulaştıkları mafya tarafından düğün şarkıcılığı yaptırılan Salih ve Gürkan’ın tehlike ve eğlence dolu macerası bu filmde de devam ediyor. Sevdiği kızla evlenmek için mafyadan ayrılmak isteyen Salih ve kuzeni Gürkan’a bunu gerçekleştirebilmeleri için tek bir şart koyulur. Gittikleri düğündeki nikah memurunu kaçırmaları. Görevi mecbur kabul eden ikilinin başına beklenmedik ve birbirinden ilginç olaylar gelecektir.

0.0 Puan
daha fazla yükle kalan 188 video

Popover
Lütfen bekleyiniz...
Geri Bildirim
Çalma listelerini kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor.