Video: Yaprak Dökümü 14. Bölüm

Ferhunde, Leyla’ya hamile olduğunu söylüyor. Evde bomba etkisi yapan bu haberin ardından Ali Rıza, Şevket’e ailesine sahip çıkması konusunda nasihatlarda bulunup, buruk bir sevinç yaşasa da oğluna destek oluyor.

Yaprak Dökümü 14. Bölüm

Dizi | 13 Aralık 2006 Çarşamba 22:00 | Yorum yaz  | IMDB Puanı 5,5  | 
0.0 Puan

Ferhunde’nin, Fikret’in doğum gününde yaptığı kötü sürpriz bardağı taşıran son damla olur. Ali Rıza yumruğunu masaya vurunca Ferhunde evi terk eder ve Gülşen’in evine gider. 

Şevket’in de ailesinden yana tavır alması Ferhunde’yi etkilemez.  Kendinden çok emindir, en kısa zamanda o eve geri döneceğini bilmektedir.

Ferhunde, Necla’yı Gülşen’in evine çağırır ve hamile olduğunu ilk ona söyler. Necla’ya  bunu kimseye söylememesi için söz verdirir, ama asıl amacı bu haberin evdekilere ulaşmasıdır.

Leyla’nın Oğuz’la yeniden görüştüğünü öğrenen Fikret çok öfkelenir. Leyla’ya ilişkiyi bitirmesi için baskı yapar ama Leyla’nın Oğuz’a inandığını anlayınca çaresiz kalır.

Ferhunde’nin hamile olduğu haberi eve bomba gibi düşer. Şevket ne yapacağını bilememektedir. Hayriye ve Ali Rıza buruk bir sevinç yaşamaktadırlar. Ali Rıza, Şevket’le konuşur ve ailesine sahip çıkmasını, sorumluluklarını yerine getirmesi gerektiğini söyler.

Şevket barışmak için Ferhunde’yle görüşmeye gider. Ferhunde Şevket’i geri çevirir. Onun asıl dize getirmek istediği Ali Rıza’dır.        

 

TÜR Dram
daha fazla yükle kalan 174 video

Önerilerimiz


Popover
Lütfen bekleyiniz...
Geri Bildirim
Çalma listelerini kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor.