Yaprak Dökümü 14. Bölüm

Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Yaprak Dökümü 14. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Yaprak Dökümü son bölümünü netd'den izlemek için tıklayınız

Yaprak Dökümü 14. Bölüm
Hemen İzle Son Bölümü İzle

Buna Benzer Videolar

Ferhunde’nin, Fikret’in doğum gününde yaptığı kötü sürpriz bardağı taşıran son damla olur. Ali Rıza yumruğunu masaya vurunca Ferhunde evi terk eder ve Gülşen’in evine gider. 

Şevket’in de ailesinden yana tavır alması Ferhunde’yi etkilemez.  Kendinden çok emindir, en kısa zamanda o eve geri döneceğini bilmektedir.

Ferhunde, Necla’yı Gülşen’in evine çağırır ve hamile olduğunu ilk ona söyler. Necla’ya  bunu kimseye söylememesi için söz verdirir, ama asıl amacı bu haberin evdekilere ulaşmasıdır.

Leyla’nın Oğuz’la yeniden görüştüğünü öğrenen Fikret çok öfkelenir. Leyla’ya ilişkiyi bitirmesi için baskı yapar ama Leyla’nın Oğuz’a inandığını anlayınca çaresiz kalır.

Ferhunde’nin hamile olduğu haberi eve bomba gibi düşer. Şevket ne yapacağını bilememektedir. Hayriye ve Ali Rıza buruk bir sevinç yaşamaktadırlar. Ali Rıza, Şevket’le konuşur ve ailesine sahip çıkmasını, sorumluluklarını yerine getirmesi gerektiğini söyler.

Şevket barışmak için Ferhunde’yle görüşmeye gider. Ferhunde Şevket’i geri çevirir. Onun asıl dize getirmek istediği Ali Rıza’dır.        

 

TÜR Dram
daha fazla yükle kalan 174 video

Popover
Lütfen bekleyiniz...