Yalan Dünya 72. Bölüm

Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Yalan Dünya 72. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Yalan Dünya son bölümünü netd'den izlemek için tıklayınız

Yalan Dünya 72. Bölüm
Hemen İzle Son Bölümü İzle

Buna Benzer Videolar

Kocabaşlar bir kez daha Deniz’i Rıza’ya istemek üzere Alsancaklar’a gidiyor.

Kocabaşlar ve Alsancaklar arasında kız isteme gerginliği devam etmektedir. Defne’nin doğumu ile yarım kalan işi, Şehmuz Bey bitirmeye kararlıdır. Kızına nüfus kağıdı çıkartma işini üstlenen Selahattin yine kurnazlık peşindedir. Gülistan’dan ayrılmaya karar veren Selahattin, boşandıktan sonra beş parasız kalmamak için sinsi bir plan yapar.

Defne bebek ise, algıları çok açık bir çocuk çıkar. Negatif ve kötü enerjiyi algılayan Defne, yanında kötü ve iğneleyici konuşulmasına asla izin vermez. Gülistan ve Servet bu nedenle bebeği Vasfiye’den uzak tutmaya çalışırlar. Bünyamin’in çeşitli yiyeceklere alerjisi olduğu ortaya çıkar. Doktora gidip test yaptıran Bünyamin artık sağlıklı beslenecek ve alerjisi olduğu yiyeceklerden uzak duracaktır. Fakat bu durum onda beklenmedik bir değişime yol açar. Sağlıklı beslendiği için aklı açılan Bünyamin, önce Zerrin’i beğenmez ardından da daha önce hoşlandığı tüm zevklerinden vazgeçer.

Sevgilisinin elinden kayıp gittiğini fark eden Tülay, Bünyamin’i kaybetmemek için sonu hiç de hayırlı olmayacak bir plan yapar. Servet ve Gülistan’a inanmayan Vasfiye, Defne bebeği bir de kendi kontrol eder. Ancak Servet ve Gülistan haklıdır. Bebeğin yanında kimse kötü niyetle konuşamamaktadır. Bu durum bebeğin yanındayken sürekli iyi konuşmak zorunda kalan Vasfiye’nin hastalanmasına neden olur. Konsomasyona çıkamayan Tülay’a haciz gelmek üzeredir.

Zor durumdaki Tülay’ın imdadına hiç ummadığı biri yetişir. Deniz’i isteme günü yaklaşıkça Nurhayat asabileşir ve her fırsatta Emir’e laf sokar. Bu duruma kimse anlamaz veremezken esas sürpriz isteme günü yaşanır. Kocabaşların beklenen ziyaretinde Nurhayat’ta başköşede yerini alır. Ortam zaten gerginken içindekilere daha fazla engel olamayan Nurhayat, herkese hiç tanımadıkları bambaşka bir yüzünü gösterir.

Bu duruma daha fazla dayanamayan Emir ile Nurhayat arasında büyük bir kavga patlak verir. Alsancaklar’da kıymet koparken, yan dairede ise Gülistan’ı terk etmek üzere her şeyi hazır eden Selahattin’in planlarını altüst eden bir gelişme yaşanır.

TÜR Komedi
daha fazla yükle kalan 90 video
daha fazla yükle kalan 275 video
daha fazla yükle kalan 20 video

Popover
Lütfen bekleyiniz...