Yalan Dünya 63. Bölüm

Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Yalan Dünya 63. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Yalan Dünya son bölümünü netd'den izlemek için tıklayınız

Yalan Dünya 63. Bölüm
Hemen İzle Son Bölümü İzle

Buna Benzer Videolar

Dizi | 22 Kasım 2013 Cuma 22:00 | Yorum yaz  | IMDB Puanı 7,4  | 

Terastaki büyük kavgadan sonra sular durulmuş gibi görünse de, Şehmuz’un terasa koyduğu fıskiyeli mini süs havuzu yeni bir krize neden olur. Çiğdem Hanım, zevksizlik abidesi olarak gördüğü bu havuzdan bir an önce kurtulmaya çalışır.

Kocabaşlar ise satın aldıkları bu eserlerle pek övünmektedirler. Ancak sürekli fışır fışır akan su, terasa çıkan herkese tuvalet sorunu yaşatır. Fırat’ın Yazgısı’na verilen ödülleri bahane eden Çağatay, Deniz’e kutlama hediyesi olarak babaannesinin antika küpelerini verir. Rıza da altta kalmamak için aile yadigarı bir hediye bulmaya çalışır.

Hediyeyi Nurhayat için istediğini düşünen Gülistan’ın aklına Selahattin’in ona aldığı pırlanta su bileziği gelir. Emir ile Nurhayat ilişkilerini Rıza ve Deniz’e söylerler. Çiftler, özellikle de Deniz ile Nurhayat arasında ateşkes sağlanır. Çiğdem Hanım turdan yeni dönen Bora’yı Rıza’ya karşı doldurur. Bora, her yerde Deniz’i takip etmeye başlar.

Selahattin ise başına gelenlerden dolayı faturayı Zerrin’e keser. Bünyamin’in içine, Zerrin’in başkaları ile görüştüğü fitnesini sokar. Dolduruşa gelen Bünyamin hemen hesap sormaya Zerrin’e gider.  Esas büyük skandal ise Kocabaşlar’da patlak verir.

Servet’in nüfus kaydında cinsiyetinin, oradan oraya taşınırken bir yanlışlık sonucu erkek olarak yazıldığı, bu nedenle de Şehmuz ile evliliklerinin geçersiz olduğu ortaya çıkar. Bunu duyan Çiğdem Hanım’a gün doğarken, Rıza ise, Deniz’e verdiği hediyenin sahte olduğunu öğrenir.

TÜR Komedi
daha fazla yükle kalan 90 video
daha fazla yükle kalan 275 video
daha fazla yükle kalan 20 video

Popover
Lütfen bekleyiniz...