Dizi keyfi artık Blu TV'de!

Geri kalan bölümleri izleyebilmek için blutv.com.tr adresine yönlendirileceksiniz.
Sultan Makamı 1. Bölüm
Devam Et >> 0:0 9
Dizi | 05 Eylül 2003 Cuma 01:01 | Yorum yaz  | IMDB Puanı 7,6  | 
0.0 Puan

İstanbul’un son yazlık sinemasını işleten Sultan, arkadaşları ; Eko, Sefer ve Bahtiyar ile insanların birbirleriyle ilişkilerinin hala zayıflamadığı mahallerinde, kendi dünyalarında yaşamaktadırlar. Ancak mahalledeki evleri yıkıp yerine bir site kompleksi kurmak isteyen bir şirketin mahallerine gelişiyle birlikte, Sultan ve arkadaşları da küçük dünyalarının sınırlarını zorlamak durumunda kalırlar.

Sultan bir yandan sinemasının büyük inşaat şantiyesine döndüğünü görmemek için çabalarken diğer yandan da Bahtiyar’ın kız kardeşi Asiye’nin karşısında sağlam durabilmek için bir yol aramaktadır.

Eko ve Sefer, Bahtiyar ile Sultan’ı bir at alıp yerel yarışlara katılmak için ikna etmeye çalışır. Ancak ortada at alabilecek paraları da yoktur. Bu arada yarışlara katılan atların özelliklerini iyi bilen Sultan, arkadaşlarını altılı ganyan oynamaya ikna eder.

Bir yandan Asiye’den bir umut işareti bekleyen Sultan, diğer yandan Asiye’den ötürü arasının açıldığı Bahtiyar’la eskisi gibi samimi olmaya çalışmaktadır. Asiye ise aklında Sultan’ın hayaliyle ve etrafında yaşanan bütün bu gelişmelerle beraber mahallede hayatına devam etmektedir. 

TÜR Komedi Dram
daha fazla yükle kalan 26 video

Önerilerimiz


Popover
Lütfen bekleyiniz...
Geri Bildirim
Çalma listelerini kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor.