Dizi keyfi artık Blu TV'de!

Geri kalan bölümleri izleyebilmek için blutv.com.tr adresine yönlendirileceksiniz.
Merhamet 20. Bölüm
Devam Et >> 0:0 9
Dizi | 11 Eylül 2013 Çarşamba 23:00 | Yorum yaz  | 
0.0 Puan

Şadiye cinayetten gözaltına alınmıştır ve Narin bunu öğrenmiştir. Sermet'in konuyu araştırması için Fırat'la birlikte karakola giderler. Narin, Şadiye'ye yardım etmek istese de; cinayetle ilgili şüpheleri devam etmektedir...


Irmak İstanbul'dadır ancak onun İstanbul'da olduğundan kimsenin haberi yoktur. Şadiye’nin suçsuzluğunu ispatlamak için önemli bir delil olan cinayet anı görüntüleri Irmak’ tadır ve Irmak’ın  bu görüntüler ile  ilgili planları vardır. 

Deniz, Narin ve Fırat arasındaki geçmiş hikâyesini öğrenmiştir. Deniz büyük bir seçimle yüz yüzedir. Kararı, Narin-Deniz dostluğunu derinden etkileyecektir. 

Sırra kadem basan Atıf’ın durumu herkesi çok endişelendirmektedir. Atıf  ise beklenmeyen bir yerde ilginç planlar yapmaktadır. 

Fırat ve Narin, Irmak’ın gitmesiyle hızla yakınlaşırken, geçmişteki büyük sır , Fırat’ın Narin’in neden peşinden gitmediği ve sonrasında olanlar ortaya çıkar. Narin’in öğrendiklerine tepkisi ne olacaktır?

Geçmiş günlerde ise Narin, hukuk fakültesine kaydını yaptırabilmek için uğraşır. Lise diplomasını Yaslıhan’da bırakmış olan Narin, büyük bir çaresizlik içindedir. Üstelik yeni geldiği İstanbul’da kalacak yeri ve kimsesi yoktur. 

TÜR Dram
daha fazla yükle kalan 45 video
daha fazla yükle kalan 33 video
daha fazla yükle kalan 19 video

Önerilerimiz


Popover
Lütfen bekleyiniz...
Geri Bildirim
Çalma listelerini kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor.