Küçük Ağa 38. Bölüm

Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Küçük Ağa 38. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.
Küçük Ağa 38. Bölüm
Hemen İzle

İstanbul'un görmüş geçirmiş varlıklı ailesinin kızı Sinem ve Urfalı zengin bir ağanın oğlu Ali 10 senelik evliliklerini bir anda bitirme kararı almışlardır.  Sinem özel bir hastanede nörolog uzman doktor olarak çalışmaktadır. Güzel, zeki ve etrafında kendisinin farketmediği bir ilgiye sahiptir. Ali yakışıklı,  prezantabl, zeki ve bir reklam ajansının mihenk taşıdır. Çok önemli projelere imza atmıştır.


    Anne ve babasının boşanma kararından  çok  etkilenen ve binbir türlü yaramazlığı yapma potansiyelinin yüksek olduğu 6 yaşında Mehmet Can anne ve babasının ayrılmaması için elinden geleni yapar. Evde, okulda ve mahallede onca yaramazlık anne ve babasını tekrar bir araya getirmektiçin çare olmamıştır. Bu evlilikten pek te hoşnut olmayan, ayrı kültürlere ait aile büyüklerini işin içine karıştırır…


    Küçük ağamız temelde etrafındaki olumsuzlukları çocuk aklı ile çözmeye çalışan, günümüz de yaşanan aile ve çevre yaşantımızda ki değerlerin ne denli önemli olduğuna  değinmeye çalışarak izleyiciye de kıssadan hisse sağlayan bir öykünün kahramanıdır.

TÜR Komedi
daha fazla yükle kalan 50 video
daha fazla yükle kalan 175 video
daha fazla yükle kalan 56 video

Popover
Lütfen bekleyiniz...