Dizi | 14 Ocak 2014 Salı 21:09 | Erler Film  | Yorum yaz  | 
0.0 Puan

İstanbul'un görmüş geçirmiş varlıklı ailesinin kızı Sinem ve Urfalı zengin bir ağanın oğlu Ali 10 senelik evliliklerini bir anda bitirme kararı almışlardır.  Sinem özel bir hastanede nörolog uzman doktor olarak çalışmaktadır. Güzel, zeki ve etrafında kendisinin farketmediği bir ilgiye sahiptir. Ali yakışıklı,  prezantabl, zeki ve bir reklam ajansının mihenk taşıdır. Çok önemli projelere imza atmıştır.


    Anne ve babasının boşanma kararından  çok  etkilenen ve binbir türlü yaramazlığı yapma potansiyelinin yüksek olduğu 6 yaşında Mehmet Can anne ve babasının ayrılmaması için elinden geleni yapar. Evde, okulda ve mahallede onca yaramazlık anne ve babasını tekrar bir araya getirmektiçin çare olmamıştır. Bu evlilikten pek te hoşnut olmayan, ayrı kültürlere ait aile büyüklerini işin içine karıştırır…


    Küçük ağamız temelde etrafındaki olumsuzlukları çocuk aklı ile çözmeye çalışan, günümüz de yaşanan aile ve çevre yaşantımızda ki değerlerin ne denli önemli olduğuna  değinmeye çalışarak izleyiciye de kıssadan hisse sağlayan bir öykünün kahramanıdır.

daha fazla yükle kalan 50 video
daha fazla yükle kalan 175 video
daha fazla yükle kalan 56 video
Popover
Lütfen bekleyiniz...
Geri Bildirim
Çalma listelerini kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor.