Video: İsimsizler 4. Bölüm

İsimsizler dizisinin 4. Bölümünde; Fatih için öldürülme kararı çıkar. Sawer başına gelen her şeyden onu sorumlu tutmaktadır. Namluların hedefi olan Fatih vurulacak mı? Sawer'in intikam planları işleyecek mi? İsimsizler dizisi tek parça izlemek için netd.com

Buna Benzer Videolar

İsimsizler 3. bölümde canlı bomba girişiminde bulunan Mahmut'un evinde arama yapılmıştı. Bu aramalar sırasında evde bir takım deliller Terörle Mücadele Polisi tarından ele geçirilmişti. Bunun üzerine Sinan büyük korku yaşamış ve yakalacağını düşünmeye başlamıştı. 4. Bölümde ise merak edilen ekibin Sinan hakkındaki düşünceleri doğru mu çıkacak? Sinan'ı gizli gizli takip eden ekip şüphelerini kanıtlayabilecek mi? Ahmet'in Fatih'e anlattıklarından sonra neler olacak? Sinan, ekibin ondan şüphelendiğini anlayarak, yeni bir yol mu izleyecek?

Öte yandan yeni Cumhuriyet Savcısı Zeki Öztan da hikayeye dahil oluyor. Zeki Öztan, İstanbul Hukuk Fakültesi’ni bitirmiş, Balıkesir Bigadiç, İzmir Ödemiş ve Ankara’da görev yaptıktan sonra Virankaya’ya tayini çıkan bir Cumhuriyet Savcısıdır. Fatih ve yeni savcı arasında neler olacak? Yeni savcı, bağımsızlığı konusunda neden şüphe çekti?

TÜR Aile Aksiyon
daha fazla yükle kalan 65 video
daha fazla yükle kalan 25 video

Tüm Bölümler

daha fazla yükle kalan 13 video

Popover
Lütfen bekleyiniz...