Buna Benzer Videolar

Hayat Şarkısı 50. Bölüm

Dizi | 18 Nisan 2017 Salı 23:40 | Yorum yaz  | 

Kız kardeşi Melisa’nın ölümünden Kerim’i sorumlu tutan Hazer Torunbaş, intikam almak için kollarını sıvar. Torunbaş ile Cevher Aileleri arasındaki husumet bir kez daha vuku bulmuştur. Torunbaş Ailesi, ilk adım olarak Cevher madenlerinin köy sularını kirlettiği haberini ortaya çıkarır. Zehirli sulardan ötürü bir kadın hayatını kaybetmiştir. Hazer, babasının yaptığı şeyi çok fazla bulsa da intikam almaları için ellerine iyi bir koz geçtiğini düşünür. Yaşanan ölüm, Cevher madenlerinin kapatılmasına sebebiyet verir. Ekonomik olarak büyük çöküntü yaşayan Cevher Ailesi, iflasın eşiğindedir.

Hazer’in intikam alma planlarını bilen Hülya, buna bir dur demek için operasyonlarına kaldığı yerden devam eder. Yine yardımına suç ortağı Mahir yetişir. Kılık değiştiren ikili, suların zehirlendiği köyde ipuçlarını takip ederek gerçeği ortaya çıkarmaya çalışırlar. Kerim ise Hülya’nın kendisini tehlikeye atmasından rahatsızdır. Bu durum ikili arasındaki gerginliğin artmasına neden olsa da Hülya, Cevher Ailesi’ni kurtarmaya kararlıdır.

Öte yandan Bayram Cevher, karısı Süheyla’nın hasta olmadığını öğrenir. Her şeyin Hülya’nın bir oyunu olduğunu öğrenen Bayram, hesap sormak için Hülya’nın kapısını çalar. Karşılaştığı manzara onu oldukça şaşırtır. Zira Hülya, işi gücü bırakmış; yemek yapmaya çalışmaktadır. Başı mutfakla dertte olan Hülya, şeytanın bacağını kırabilmek için her yolu denemeye hazırdır.

daha fazla yükle kalan 292 video
daha fazla yükle kalan 115 video
 • Hayat Şarkısı 50. Bölüm +

  Hayat Şarkısı 50. Bölüm

  Hayat Şarkısı 50. Bölüm’de Cevher Ailesi’ne ait madenin köy sularını zehirlediği haberi, aileyi büyük bir çıkmaza sokar. Hayat Şarkısı izle!

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Hayat Şarkısı 49. Bölüm +

  Hayat Şarkısı 49. Bölüm

  Hayat Şarkısı 49. Bölüm’de; Bayram Cevher ile Mahsa Torunbaş’ın bir arada olduğunu öğrenen Süheyla Cevher, baskın yapar. Hayat Şarkısı izle!

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Hayat Şarkısı 48. Bölüm +

  Hayat Şarkısı 48. Bölüm

  Hayat Şarkısı 48. Bölüm’de Hazer, Kerim’den intikam almaya yemin ediyor; Bayram Cevher ile Torunbaş ailesinin gizli ilişkisi ortaya çıkıyor! Hayat Şarkısı izle!

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Hayat Şarkısı 47. Bölüm +

  Hayat Şarkısı 47. Bölüm

  Hayat Şarkısı 47. Bölüm’de; Cevher Ailesi’ni yok etmek için geri dönen Cem, son hamlesini yapar. Kerim ile Hüseyin’I kaçıran Cem, son darbeyi vurabilmek için Bayram Cevher ile karşı karşıya gelmeye hazırlanır. Hayat Şarkısı izle!

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Hayat Şarkısı 46. Bölüm +

  Hayat Şarkısı 46. Bölüm

  Hayat Şarkısı 46. Bölüm’de; Cevher Ailesi’nin başına bela olan Cem, ilk planını gerçekleştiriyor! Filiz’i kendisine yardım etmeye zorlayan Cem, çekilen video eşliğinde Bayram Cevher’e mesajını yollar. Hayat Şarkısı izle!

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Hayat Şarkısı 45. Bölüm +

  Hayat Şarkısı 45. Bölüm

  Hayat Şarkısı 45. Bölüm’de; Cevher Ailesi’nden intikam almak için dönen Cem, herkesin hayatını derinden etkilemeye başlar. İlk hedefi olan Kerim’in aracının altına koyduğu bomba düzeneği yeni bir problem doğurur. Hayat Şarkısı izle!

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Hayat Şarkısı 44. Bölüm +

  Hayat Şarkısı 44. Bölüm

  Hayat Şarkısı 44. Bölüm’de; Cem’in ölmediği haberi, herkese büyük bir şok yaşatır. Hülya’nın yaşadığı eve güller bırakan, Melek ile yüz yüze gelen, Hüseyin’i vurduran ve son olarak da Mahir’I bıçaklatan kişinin Cem olduğunun ortaya çıkması tüm Cevher Ailesi’nin kendilerini tehlikede hissetmelerine neden olur. Hayat Şarkısı izle!

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Hayat Şarkısı 43. Bölüm +

  Hayat Şarkısı 43. Bölüm

  Hayat Şarkısı 43. Bölüm’de; Hülya’nın peşini bırakmayan gizemli kişi, gizlice girdiği evinde büyük bir şok yaşatıyor! Vurulan Hüseyin, hastaneye yetiştiriliyor; Cevher Ailesi büyük bir tehlikesinin içine düşüyor! Gizemli kişinin kimliğini çözmek isteyen Mahir, ölümle burun buruna geliyor! Hayat Şarkısı izle!

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Hayat Şarkısı 42. Bölüm +

  Hayat Şarkısı 42. Bölüm

  Hayat Şarkısı 42. Bölüm’de; Hülya ile Kerim boşanmak için ilk defa kararlı bir şekilde hareket eder. Hülya ile Melek’in evine giren gizemli adam şoku yaşanırken, Melek gördüğü kişini Cem olduğunu iddia eder. Daha önce öldürülen Cem’in geri geldiğini düşünen Melek, hayal mi görüyor? Evlerinin önünde dolaşan gizemli adam, Hülya’ya kendisini ele verecek bir mesaj bırakıyor! Hayat Şarkısı izle!

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Hayat Şarkısı 41. Bölüm +

  Hayat Şarkısı 41. Bölüm

  Hayat Şarkısı 41. Bölüm’de; Erken doğum yapan Hülya, taburcu olur. Kerim barışmak için her yolu denerken, Hülya’dan beklediği karşılığı alamaz. Hazer Torunbaş’ın Hülya’ya olan ilgisi herkesin dikkatini çekmeyi başarır. Bu durumdan rahatsız olan Kerim, Hülya ile Hazer’in yakınlığını sonlandırmak için Hülya ile konuşmaya karar verir. Olaylar hiç tahmin ettiği gibi gitmez ve geri dönülmez bir yola girerler. Hayat Şarkısı izle!

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

daha fazla yükle kalan 50 video

Popover
Lütfen bekleyiniz...
Geri Bildirim
Çalma listelerini kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor.