Hayat Şarkısı 37. Bölüm

Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Hayat Şarkısı 37. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hayat Şarkısı son bölümünü netd'den izlemek için tıklayınız

Hayat Şarkısı 37. Bölüm
Hemen İzle Son Bölümü İzle

Buna Benzer Videolar

 • Hayat Şarkısı 38. Bölüm

  Hayat Şarkısı 38. Bölüm

  0.0 Puan

  Hayat Şarkısı 38. Bölüm'de; Hülya ile Kerim, kaçırıldıkları yerde ilişkilerini yeniden gözden geçiriyorlar! Hayat Şarkısı izle!

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Hayat Şarkısı 39. Bölüm

  Hayat Şarkısı 39. Bölüm

  0.0 Puan

  Hayat Şarkısı 39. Bölüm'de; Kerim ile Hülya, boşanmaya karar veriyorlar; Hülya son kozunu oynuyor! Hayat Şarkısı izle!

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Hayat Şarkısı 40. Bölüm

  Hayat Şarkısı 40. Bölüm

  0.0 Puan

  Hayat Şarkısı 40. Bölüm’de; Hülya’nın apar topar erken doğuma girmesi, herkesi şok eder. Hazer Torunbaş’ın yardımıyla hastaneye kaldırılan Hülya, sonunda Düğme’sine kavuşur. Hastaneye ilk giden Mahir, Hazer Torunbaş ile karşılaşır ve Hülya’nın doğumunu Cevher Ailesi’ne haber verir. Cem’in yıllar önce yaptıklarının ortaya çıkması, Cevher Ailesi’ni derin acıya boğsa da gelen bebek haberi herkesi mutluluğa sürükler. Hayat Şarkısı izle!

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Hayat Şarkısı 41. Bölüm

  Hayat Şarkısı 41. Bölüm

  0.0 Puan

  Hayat Şarkısı 41. Bölüm’de; Erken doğum yapan Hülya, taburcu olur. Kerim barışmak için her yolu denerken, Hülya’dan beklediği karşılığı alamaz. Hazer Torunbaş’ın Hülya’ya olan ilgisi herkesin dikkatini çekmeyi başarır. Bu durumdan rahatsız olan Kerim, Hülya ile Hazer’in yakınlığını sonlandırmak için Hülya ile konuşmaya karar verir. Olaylar hiç tahmin ettiği gibi gitmez ve geri dönülmez bir yola girerler. Hayat Şarkısı izle!

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Hayat Şarkısı 42. Bölüm

  Hayat Şarkısı 42. Bölüm

  0.0 Puan

  Hayat Şarkısı 42. Bölüm’de; Hülya ile Kerim boşanmak için ilk defa kararlı bir şekilde hareket eder. Hülya ile Melek’in evine giren gizemli adam şoku yaşanırken, Melek gördüğü kişini Cem olduğunu iddia eder. Daha önce öldürülen Cem’in geri geldiğini düşünen Melek, hayal mi görüyor? Evlerinin önünde dolaşan gizemli adam, Hülya’ya kendisini ele verecek bir mesaj bırakıyor! Hayat Şarkısı izle!

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Hayat Şarkısı 43. Bölüm

  Hayat Şarkısı 43. Bölüm

  0.0 Puan

  Hayat Şarkısı 43. Bölüm’de; Hülya’nın peşini bırakmayan gizemli kişi, gizlice girdiği evinde büyük bir şok yaşatıyor! Vurulan Hüseyin, hastaneye yetiştiriliyor; Cevher Ailesi büyük bir tehlikesinin içine düşüyor! Gizemli kişinin kimliğini çözmek isteyen Mahir, ölümle burun buruna geliyor! Hayat Şarkısı izle!

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Hayat Şarkısı 44. Bölüm

  Hayat Şarkısı 44. Bölüm

  0.0 Puan

  Hayat Şarkısı 44. Bölüm’de; Cem’in ölmediği haberi, herkese büyük bir şok yaşatır. Hülya’nın yaşadığı eve güller bırakan, Melek ile yüz yüze gelen, Hüseyin’i vurduran ve son olarak da Mahir’I bıçaklatan kişinin Cem olduğunun ortaya çıkması tüm Cevher Ailesi’nin kendilerini tehlikede hissetmelerine neden olur. Hayat Şarkısı izle!

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Hayat Şarkısı 45. Bölüm

  Hayat Şarkısı 45. Bölüm

  0.0 Puan

  Hayat Şarkısı 45. Bölüm’de; Cevher Ailesi’nden intikam almak için dönen Cem, herkesin hayatını derinden etkilemeye başlar. İlk hedefi olan Kerim’in aracının altına koyduğu bomba düzeneği yeni bir problem doğurur. Hayat Şarkısı izle!

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Hayat Şarkısı 46. Bölüm

  Hayat Şarkısı 46. Bölüm

  0.0 Puan

  Hayat Şarkısı 46. Bölüm’de; Cevher Ailesi’nin başına bela olan Cem, ilk planını gerçekleştiriyor! Filiz’i kendisine yardım etmeye zorlayan Cem, çekilen video eşliğinde Bayram Cevher’e mesajını yollar. Hayat Şarkısı izle!

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Hayat Şarkısı 47. Bölüm

  Hayat Şarkısı 47. Bölüm

  0.0 Puan

  Hayat Şarkısı 47. Bölüm’de; Cevher Ailesi’ni yok etmek için geri dönen Cem, son hamlesini yapar. Kerim ile Hüseyin’I kaçıran Cem, son darbeyi vurabilmek için Bayram Cevher ile karşı karşıya gelmeye hazırlanır. Hayat Şarkısı izle!

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

Hayat Şarkısı 37. Bölüm

Dizi | 10 Ocak 2017 Salı 23:15 | Yorum yaz  | 

Melek ve Hülya’nın başına gelen beklenmedik olaylar ile Cevher ailesi apar topar evlerine dönerler ve gördükleri manzara karşısında yepyeni bir şok yaşarlar. Bütün bunları üstüne Hülya’nın Kerim’e yazdığı ve Bahar’ın kendi kızı olduğunu itiraf ettiği mektubun Aysel’in eline geçmesi de yepyeni sorunları beraberinde getirecektir.

Kerim ile yaşadıkları büyük kavga sonrası Hülya yepyeni ve radikal bir karar alır. Aile büyüklerinin arabuluculuk çabaları da sonuç vermez. Hülya ilk defa mücadeleden vazgeçmiş görünmektedir.

daha fazla yükle kalan 312 video
daha fazla yükle kalan 124 video
daha fazla yükle kalan 55 video

Popover
Lütfen bekleyiniz...