Hanımın Çiftliği 50. Bölüm

Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Hanımın Çiftliği 50. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hanımın Çiftliği son bölümünü netd'den izlemek için tıklayınız

Hanımın Çiftliği 50. Bölüm
Hemen İzle Son Bölümü İzle

Buna Benzer Videolar

Hanımın Çiftliği 50. Bölüm

Dizi | 21 Ocak 2011 Cuma 22:00 | Yorum yaz  | IMDB Puanı 4,5  | 
0.0 Puan

Orhan’ı vurduğu için yargılanan Kemal sonundan özgürlüğüne kavuşuyor.

Çiftlikte haciz edilen değerli eşyalarla beraber, Hamza'nın kurtuluş umudu da götürülmüştür. Güllü bu olayın şokunu atlattıktan sonra, Hamza'ya avukat tutmak ve fabrikanın borçlarını ödemek için gereken parayı başka şekilde temin etme yoluna gider. Ancak elini çabuk tutmak zorundadır. Bu yüzden bir tefeciden borç almak zorunda kalır.

Çiftliğe haciz geldiğini Gülizar'dan öğrenen Halide çok sinirlenir. Olanlardan ötürü Güllü'yü suçlar. En çok da aile yadigârı yakut kolyenin alınmasına üzülmüştür. Haciz edilen eşyaların satışa çıkarılacağı müzayedede o kolyeyi geri almayı kafasına koyar.

Kemal, Hamza’nın bir daha intihara kalkışmaması için ona telkinde bulunur. Ancak Hamza'nın gözü kararmıştır. Koğuşa getirilen yeni bir mahkumla Kemal arasında çıkan kavgada, Kemal'in hayatını kurtarmak için kendini hiç sakınmadan ölüme atar ve ağır bir şekilde yaralanır. Oğullarının vurulduğunu öğrenen Zehra ile Cemşir, Hamza’nın kaldırıldığı hastaneye koşarlar. Ölümden dönen Hamza, orada Güllü'nün ona avukat tuttuğunu öğrenir. İlk defa bir umut doğar içinde. Belki de idam edilmek kaderi değildir. Kemal'in mahkemesinin görüleceği gün sonunda gelip çatar. Orhan'ı vurduğu için yargılanan Kemal'in de kaderi o gün belli olacaktır. Güllü onun beraat etmesi için dua ederken Halide bunu hiç umursamıyormuş gibi davranmaya çalışır.. Bütün bunlar olurken her yerde aranan Orhan hala bulunamamıştır. Bir gece Seher’in evinin önünde siyah bir araba durur. Beklenmedik misafir Seher'in kapısını çalar. Seher kapıyı açıp da gelenin kim olduğunu görünce şoke olur.

TÜR Dram
daha fazla yükle kalan 70 video

Popover
Lütfen bekleyiniz...
Geri Bildirim
Çalma listelerini kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor.