Güneşi Beklerken 7. Bölüm

Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Güneşi Beklerken 7. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Güneşi Beklerken son bölümünü netd'den izlemek için tıklayınız

Güneşi Beklerken 7. Bölüm
Hemen İzle Son Bölümü İzle

Buna Benzer Videolar

 • Güneşi Beklerken 1. Bölüm

  Güneşi Beklerken 1. Bölüm

  5.0 Puan

  Demet, kızı Zeynep’e hem babalık hem de annelik yapan fedakar bir kadındır. Ancak, anne-kızın Gölyazı’da kurdukları mütevazı yaşam, Demet’in işlettiği dükkanın iflası ile altüst olur. Maddi sıkıntıya düşen ve bu durumu Zeynep’ten saklayan Demet’e yardım eli en yakın arkadaşı Jale’den gelir. Güneşi Beklerken izle!

   Favorilerime Ekle  Listeme Ekle 

 • Güneşi Beklerken 5. Bölüm

  Güneşi Beklerken 5. Bölüm

  5.0 Puan

  Güneşi Beklerken'in 5. bölümünde Cihan Hoca’nın okul ile ilişiği kesiliyor; Zeynep ise, Cihan Hoca’nın okula geri dönmesi için imza kampanyası başlatıyor. Güneşi Beklerken izle!

   Favorilerime Ekle  Listeme Ekle 

 • Güneşi Beklerken 10. Bölüm

  Güneşi Beklerken 10. Bölüm

  5.0 Puan

  Kerem'in evinde, Barış için organize ettiği büyük partiye her zamankinden bambaşka bir görünümle gelen Zeynep, hem Kerem hem de Barış'ı büyülüyor. Güneşi Beklerken izle!

   Favorilerime Ekle  Listeme Ekle 

 • Güneşi Beklerken 9. Bölüm

  Güneşi Beklerken 9. Bölüm

  4.3 Puan

  Kerem ve Melis denizin ortasında kaybolan Zeynep'i her yerde arıyor. Bu sırada sahilde genç bir kızın cesedinin bulunduğu haberi herkesin yüreğine korku salıyor.lgına dönen Kerem cesedi görmek için uğraşırken herkes onun hala izini bulamadıkları Zeynep olmaması için dua eder. Güneşi Beklerken izle!

   Favorilerime Ekle  Listeme Ekle 

 • Güneşi Beklerken 6. Bölüm

  Güneşi Beklerken 6. Bölüm

  4.3 Puan

  Kerem, söylediği yalanın bu şekilde ortaya çıkmasının şokunu yaşar. Bu nedenle Kerem’i ailesi Amerika’ya gönderme kararı alır. Bunun üzerine Kerem de gitmeden önce Zeynep’e şok edici bir veda sürprizi hazırlıyor. Güneşi Beklerken izle!

   Favorilerime Ekle  Listeme Ekle 

 • Güneşi Beklerken 8. Bölüm

  Güneşi Beklerken 8. Bölüm

  2.8 Puan

  Ortalığı karıştırmaya kararlı olan Melis, Zeynep’ten tamamen kurtulmak için ona tuzak kuruyor.Zeynep’i tekneleri ile babasının orada olduğunu haber aldıklarıyere götürmek üzere yola çıkartır. Ancak teknede Melis de vardır. Ve bir süre sonra Zeynep son sürat giden teknede ortadan kaybolur. Güneşi Beklerken izle!

   Favorilerime Ekle  Listeme Ekle 

 • Güneşi Beklerken 3. Bölüm

  Güneşi Beklerken 3. Bölüm

  4.1 Puan

  Zeynep bir lunaparkta korku tünelinde eli kolu bağlı tuzağa düşürülmüştür. Üstelik hesapta olmayan bir yangın giderek yayılmaktadır. Lunapark kapalı olduğu için Zeynep’in yardım çığlıklarını kimse duymaz. Güneşi Beklerken izle!

   Favorilerime Ekle  Listeme Ekle 

 • Güneşi Beklerken 4. Bölüm

  Güneşi Beklerken 4. Bölüm

  5.0 Puan

  Kerem Cihan Hoca'yı okuldan attırmak için planlar kurarken, Zeynep ilk yarışına hazırlanmaya başlar. Kerem, Cihan Hoca’ya takmıştır ve onu okuldan attırmak için elinden geleni yapar. Çünkü Cihan Hoca engelini ortadan kaldırırsa Zeynep’e gününü göstermesi kolaylaşacaktır. Güneşi Beklerken izle!

   Favorilerime Ekle  Listeme Ekle 

 • Güneşi Beklerken 11. Bölüm

  Güneşi Beklerken 11. Bölüm

  3.0 Puan

  Zeynep ile Barış flört ediyor. Bu duruma çok bozulan Kerem ise kıskançlık krizlerine giriyor. Zeynep ile Barış’ın yakınlaşması Kerem’in canını çok sıkar ama yapabileceği hiçbir şey yoktur. Bu durum Melis için de şaşırtıcı olur. Güneşi Beklerken izle!

   Favorilerime Ekle  Listeme Ekle 

 • Güneşi Beklerken 12. Bölüm

  Güneşi Beklerken 12. Bölüm

  5.0 Puan

  Zeynep, Tayfun’un babası olmadığını öğreniyor. Melis, babasının ve Zeynep'in gerçekleri öğrenmesini istemediği için büyük bir çılgınlık yapıyor. Güneşi Beklerken izle!

   Favorilerime Ekle  Listeme Ekle 

Dizi |13 Ağustos 2013 Salı 23:00 | Yorum yaz  | 

Okulda büyük değişim rüzgarları yaşanmaktadır. Okula geri dönen Cihan Hoca kontrolü ele geçirmiştir. Bütün ayrıcalıkları elinden alınan Kerem de bu duruma kısa sürede uyum sağlamış görünmektedir. Üstelik Cihan Hoca’nın baskısı sonucu okulun basketbol takımına da girmiştir. Zeynep’le Kerem’in arası da düzelmiştir. Kerem’deki bu değişim Zeynep’in de çok hoşuna gider. Ancak taktik değiştiren Kerem’in aklında bambaşka planlar vardır. Melis’e açılmaya karar veren Barış ise açık hava sinemasına iki kişilik bilet alır. Ancak sinema teklifi şanssız bir ana denk gelir. Reddedildiğini düşünen Barış’ın biletlerini Kerem alır. Duyduğu konuşmaları yanlış yorumlayan Yağmur’un Zeynep’i gaza getirir. Romantik hayallere kapılan Zeynep de Barış’ın sinemaya kendisini götüreceğini düşünür. Demet’in iş yerine bir telefon gelir ve beden eğitimi hocasının kendisi ile görüşmek istediği bildirilir. İşten izin alan Demet okula gider. Ancak orada gördükleri karşısında şoka girer. Jale’nin neden yalan söylediğini bir türlü anlayamayan Demet, Gölyazı’na dönmeye karar verir. Bavullar hazırlanmış annesinin kararını öğrenen Zeynep ise okulunu bırakmak istemez. Ancak annesinin tepkisinden korkan Zeynep, geri dönüş kararını kabul etmek zorunda kalır. Okula arkadaşları ile vedalaşamaya gelen Zeynep, ayrılık haberi ile herkesi şaşırtır, özellikle de Kerem’i. Bunu hiç beklemeyen Kerem, Zeynep’e engel olmak için ona hiç ummadığı bir şey açıklar. Cihan ile karşılaşan Demet, onunla konuşunca aslında ne kızı olduğundan ne de Zeynep’in kim olduğundan haberi olmadığını anlar ve hesap sormak üzere Jale’ye gider.

daha fazla yükle kalan 326 video
daha fazla yükle kalan 54 video
daha fazla yükle kalan 29 video
daha fazla yükle kalan 23 video

Popover
Lütfen bekleyiniz...