Güneşi Beklerken 3. Bölüm

Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Güneşi Beklerken 3. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Güneşi Beklerken son bölümünü netd'den izlemek için tıklayınız

Güneşi Beklerken 3. Bölüm
Hemen İzle Son Bölümü İzle

Buna Benzer Videolar

 • Güneşi Beklerken 2. Bölüm

  Güneşi Beklerken 2. Bölüm

  4.4 Puan

  Kerem’i ve arabasını boya içinde bırakan Zeynep, kısa süreli bir zafer kazanır. Genç kızın özür dilemek yerine kendisine kafa tutup bir de karşılık vermesi Kerem’in iyice çıldırmasına neden olur. Fakat bu kez ona unutamayacağı bir ders vermeye kararlıdır. Güneşi Beklerken izle!

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Güneşi Beklerken 1. Bölüm

  Güneşi Beklerken 1. Bölüm

  5.0 Puan

  Demet, kızı Zeynep’e hem babalık hem de annelik yapan fedakar bir kadındır. Ancak, anne-kızın Gölyazı’da kurdukları mütevazı yaşam, Demet’in işlettiği dükkanın iflası ile altüst olur. Maddi sıkıntıya düşen ve bu durumu Zeynep’ten saklayan Demet’e yardım eli en yakın arkadaşı Jale’den gelir. Güneşi Beklerken izle!

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Güneşi Beklerken 5. Bölüm

  Güneşi Beklerken 5. Bölüm

  5.0 Puan

  Güneşi Beklerken'in 5. bölümünde Cihan Hoca’nın okul ile ilişiği kesiliyor; Zeynep ise, Cihan Hoca’nın okula geri dönmesi için imza kampanyası başlatıyor. Güneşi Beklerken izle!

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Güneşi Beklerken 10. Bölüm

  Güneşi Beklerken 10. Bölüm

  5.0 Puan

  Kerem'in evinde, Barış için organize ettiği büyük partiye her zamankinden bambaşka bir görünümle gelen Zeynep, hem Kerem hem de Barış'ı büyülüyor. Güneşi Beklerken izle!

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Güneşi Beklerken 9. Bölüm

  Güneşi Beklerken 9. Bölüm

  4.3 Puan

  Kerem ve Melis denizin ortasında kaybolan Zeynep'i her yerde arıyor. Bu sırada sahilde genç bir kızın cesedinin bulunduğu haberi herkesin yüreğine korku salıyor.lgına dönen Kerem cesedi görmek için uğraşırken herkes onun hala izini bulamadıkları Zeynep olmaması için dua eder. Güneşi Beklerken izle!

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Güneşi Beklerken 7. Bölüm

  Güneşi Beklerken 7. Bölüm

  3.5 Puan

  Okula geri dönen Cihan Hoca kontrolü ele geçiriyor.Cihan’ın Zeynep’in beden eğitimi hocası olduğunu öğrenen Demet, Gölyazı’na dönmeye karar veriyor. Zeynep ise okulunu bırakmak istemiyor. Güneşi Beklerken izle!

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Güneşi Beklerken 6. Bölüm

  Güneşi Beklerken 6. Bölüm

  4.3 Puan

  Kerem, söylediği yalanın bu şekilde ortaya çıkmasının şokunu yaşar. Bu nedenle Kerem’i ailesi Amerika’ya gönderme kararı alır. Bunun üzerine Kerem de gitmeden önce Zeynep’e şok edici bir veda sürprizi hazırlıyor. Güneşi Beklerken izle!

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Güneşi Beklerken 8. Bölüm

  Güneşi Beklerken 8. Bölüm

  2.8 Puan

  Ortalığı karıştırmaya kararlı olan Melis, Zeynep’ten tamamen kurtulmak için ona tuzak kuruyor.Zeynep’i tekneleri ile babasının orada olduğunu haber aldıklarıyere götürmek üzere yola çıkartır. Ancak teknede Melis de vardır. Ve bir süre sonra Zeynep son sürat giden teknede ortadan kaybolur. Güneşi Beklerken izle!

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Güneşi Beklerken 4. Bölüm

  Güneşi Beklerken 4. Bölüm

  5.0 Puan

  Kerem Cihan Hoca'yı okuldan attırmak için planlar kurarken, Zeynep ilk yarışına hazırlanmaya başlar. Kerem, Cihan Hoca’ya takmıştır ve onu okuldan attırmak için elinden geleni yapar. Çünkü Cihan Hoca engelini ortadan kaldırırsa Zeynep’e gününü göstermesi kolaylaşacaktır. Güneşi Beklerken izle!

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Güneşi Beklerken 11. Bölüm

  Güneşi Beklerken 11. Bölüm

  3.0 Puan

  Zeynep ile Barış flört ediyor. Bu duruma çok bozulan Kerem ise kıskançlık krizlerine giriyor. Zeynep ile Barış’ın yakınlaşması Kerem’in canını çok sıkar ama yapabileceği hiçbir şey yoktur. Bu durum Melis için de şaşırtıcı olur. Güneşi Beklerken izle!

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

Güneşi Beklerken 3. Bölüm

Dizi | 16 Temmuz 2013 Salı 23:00 | Yorum yaz  | 

Fakat Zeynep'in hiç beklemediği biri onun hayatını kurtarır. Yaşadığı şoku atlatmaya çalışan Zeynep, bunun sorumlusundan hesap sormaya kararlıdır. Kerem’in evine gider ve onun karşısına dikilir. Fakat bu pek de iyi bir zamanlama değildir. Annesi ve babası ile kötü bir tartışma yaşayan Kerem, çok öfkelidir. Kerem’in uyarılarına aldırmayan Zeynep, onunla konuşabilmek için arabasına biner. Son sürat arabayı kullanan Kerem, kendini de Zeynep’i de yine büyük bir tehlike ile karşı karşıya bırakır. Barış ise defalarca Kerem’e ulaşamaya çalışır ama başaramaz. İkiliden haber alamayan Barış, Keremler’e gider. Cihan ise peşinden koşup cüzdanını vermeye çalıştığı kişinin Demet olduğundan şüphelenir. Yıllar sonra karşısında Demet’i görmenin ihtimali bile onu heyecanlandırır. Cüzdanın sahibinin kim olduğuna emin olmak zorundadır. Bir gece içinde iki kez Kerem yüzünden ölümden dönen Zeynep, bu kez onunla ısısız bir ormana düşer. İkili medeniyete dönmeye çalışırlarken, bu kez de peşlerine köpekler takılır. Ancak esas olay Kerem ile Zeynep’in ertesi gün birlikte okula gelmesi ile yaşanır. Herkes bu duruma çok şaşırırken Melis çok kıskanır. Üstelik ikili hakkında beklenmedik bir dedikoduda kısa sürede kulaktan kulağa yayılır. Olay kontrolden çıkınca da Kerem karşısında Cihan Hoca’yı bulur.

TÜR Komedi Dram
daha fazla yükle kalan 326 video
daha fazla yükle kalan 54 video
daha fazla yükle kalan 29 video
daha fazla yükle kalan 23 video

Popover
Lütfen bekleyiniz...