Güneşi Beklerken 2. Bölüm

Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Güneşi Beklerken 2. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Güneşi Beklerken son bölümünü netd'den izlemek için tıklayınız

Güneşi Beklerken 2. Bölüm
Hemen İzle Son Bölümü İzle

Buna Benzer Videolar

 • Güneşi Beklerken 1. Bölüm

  Güneşi Beklerken 1. Bölüm

  5.0 Puan

  Demet, kızı Zeynep’e hem babalık hem de annelik yapan fedakar bir kadındır. Ancak, anne-kızın Gölyazı’da kurdukları mütevazı yaşam, Demet’in işlettiği dükkanın iflası ile altüst olur. Maddi sıkıntıya düşen ve bu durumu Zeynep’ten saklayan Demet’e yardım eli en yakın arkadaşı Jale’den gelir. Güneşi Beklerken izle!

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Güneşi Beklerken 5. Bölüm

  Güneşi Beklerken 5. Bölüm

  5.0 Puan

  Güneşi Beklerken'in 5. bölümünde Cihan Hoca’nın okul ile ilişiği kesiliyor; Zeynep ise, Cihan Hoca’nın okula geri dönmesi için imza kampanyası başlatıyor. Güneşi Beklerken izle!

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Güneşi Beklerken 10. Bölüm

  Güneşi Beklerken 10. Bölüm

  5.0 Puan

  Kerem'in evinde, Barış için organize ettiği büyük partiye her zamankinden bambaşka bir görünümle gelen Zeynep, hem Kerem hem de Barış'ı büyülüyor. Güneşi Beklerken izle!

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Güneşi Beklerken 9. Bölüm

  Güneşi Beklerken 9. Bölüm

  4.3 Puan

  Kerem ve Melis denizin ortasında kaybolan Zeynep'i her yerde arıyor. Bu sırada sahilde genç bir kızın cesedinin bulunduğu haberi herkesin yüreğine korku salıyor.lgına dönen Kerem cesedi görmek için uğraşırken herkes onun hala izini bulamadıkları Zeynep olmaması için dua eder. Güneşi Beklerken izle!

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Güneşi Beklerken 7. Bölüm

  Güneşi Beklerken 7. Bölüm

  3.5 Puan

  Okula geri dönen Cihan Hoca kontrolü ele geçiriyor.Cihan’ın Zeynep’in beden eğitimi hocası olduğunu öğrenen Demet, Gölyazı’na dönmeye karar veriyor. Zeynep ise okulunu bırakmak istemiyor. Güneşi Beklerken izle!

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Güneşi Beklerken 6. Bölüm

  Güneşi Beklerken 6. Bölüm

  4.3 Puan

  Kerem, söylediği yalanın bu şekilde ortaya çıkmasının şokunu yaşar. Bu nedenle Kerem’i ailesi Amerika’ya gönderme kararı alır. Bunun üzerine Kerem de gitmeden önce Zeynep’e şok edici bir veda sürprizi hazırlıyor. Güneşi Beklerken izle!

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Güneşi Beklerken 8. Bölüm

  Güneşi Beklerken 8. Bölüm

  2.8 Puan

  Ortalığı karıştırmaya kararlı olan Melis, Zeynep’ten tamamen kurtulmak için ona tuzak kuruyor.Zeynep’i tekneleri ile babasının orada olduğunu haber aldıklarıyere götürmek üzere yola çıkartır. Ancak teknede Melis de vardır. Ve bir süre sonra Zeynep son sürat giden teknede ortadan kaybolur. Güneşi Beklerken izle!

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Güneşi Beklerken 3. Bölüm

  Güneşi Beklerken 3. Bölüm

  4.1 Puan

  Zeynep bir lunaparkta korku tünelinde eli kolu bağlı tuzağa düşürülmüştür. Üstelik hesapta olmayan bir yangın giderek yayılmaktadır. Lunapark kapalı olduğu için Zeynep’in yardım çığlıklarını kimse duymaz. Güneşi Beklerken izle!

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Güneşi Beklerken 4. Bölüm

  Güneşi Beklerken 4. Bölüm

  5.0 Puan

  Kerem Cihan Hoca'yı okuldan attırmak için planlar kurarken, Zeynep ilk yarışına hazırlanmaya başlar. Kerem, Cihan Hoca’ya takmıştır ve onu okuldan attırmak için elinden geleni yapar. Çünkü Cihan Hoca engelini ortadan kaldırırsa Zeynep’e gününü göstermesi kolaylaşacaktır. Güneşi Beklerken izle!

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Güneşi Beklerken 11. Bölüm

  Güneşi Beklerken 11. Bölüm

  3.0 Puan

  Zeynep ile Barış flört ediyor. Bu duruma çok bozulan Kerem ise kıskançlık krizlerine giriyor. Zeynep ile Barış’ın yakınlaşması Kerem’in canını çok sıkar ama yapabileceği hiçbir şey yoktur. Bu durum Melis için de şaşırtıcı olur. Güneşi Beklerken izle!

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

Güneşi Beklerken 2. Bölüm

Dizi | 10 Temmuz 2013 Çarşamba 02:30 | Yorum yaz  | 

Melis Kerem'e gönüllü olarak yardımcı olur. Demet’in dikişteki yeteneğini takdir eden Tülin, Melda’dan özellikle onu ister. Bu isteğe itiraz edemeyen Demet, Tülin’in galada giyeceği elbisenin provası için onun evine gitmek zorunda kalır. Bu onu hiç beklemediği bir durumla karşı karşıya getirir. Jale’nin sağlığı da günden güne bozulmaktadır. Bu durum Cihan Hoca’nın dikkatinde kaçmaz. Birden bire Melis’in kendisine iyi davranmasına şaşıran Zeynep, onun samimiyetine inanmaz. Ancak Kerem’in tayfası tarafından ablukaya alır. Üstelik aralarında Kerem’in elinden kurtardığı Sedat da vardır. Zeynep’in yardımına Melis yetişir.  Barış’ın da Melis’in aslında iyi bir kız olduğunu savunması Zeynep’in Melis’e bir şans vermesine neden olur. Kerem ile Zeynep arasındaki çekişmeyi fark eden Cihan Hoca, bu konuya müdahale eder. Kerem’i kenara çeker ve hiç alışık olmadığı bir şekilde onu uyarır. Okulda oldukça zor zamanlar geçiren Zeynep her fırsatta onu zor durumdan kurtaran Barış’a karşı itiraf edemese de bir şeyler hissetmeye başlar. Melis ile arkadaşlığı ilerleten Zeynep ona güvenip kendi ile ilgili her şeyi anlatır. Okul çıkışı Melis ile Lunapark’a giden ve annesine akşam onlarda kalacağını söyleyen Zeynep, karşısında Kerem ve ekibini göründüğünde artık çok geçtir. Kapalı alan korkusu olan Zeynep’i bağlayıp korku tüneline kapatan Kerem, bu kez fazla ileri gider. İkili arasındaki bu inatlaşma Zeynep’i hiç hesapta olmayan bir felaketle karşı karşıya bırakır. Alevler içindeki korku tünelinde kurtarılmayı bekleyen Zeynep’in yardım çığlıkları karanlıkta kaybolmaktadır.

TÜR Komedi Dram
daha fazla yükle kalan 326 video
daha fazla yükle kalan 54 video
daha fazla yükle kalan 29 video
daha fazla yükle kalan 23 video

Popover
Lütfen bekleyiniz...
Geri Bildirim
Çalma listelerini kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor.