Video: Gümüş 54. Bölüm

Pınar’ın Onur’dan ayrılma ve bebeğini doğurma kararı aldığını öğrenen M. Fikri ortalığı birbirine katıyor... Gümüş izle!

Buna Benzer Videolar

Nilüfer’in kirli planları tek tek su yüzüne çıkar. Nilüfer’in ağabeyi Gökhan ise Şadoğulları’na karşı mahcup durumdadır. Gökhan çareyi Nilüfer’i İzmir’e göndermekte bulur. Ancak Nilüfer’in bambaşka planları vardır.
Krizden sonra ilk kez iş alan Şadoğulları’nın mutluluğu kısa sürer. Faturanın ödenmesi gecikir ve ipotek edilen yalıyı kurtarmak her geçen gün biraz daha zorlaşır. Mehmet kara kara, dedesi M. Fikri öğrenmeden bu durumu nasıl çözeceklerini düşünmektedir.
Pınar kararını verir. Onur’dan ayrılacak fakat bebeği doğuracaktır. M. Fikri bunu öğrenince kıyameti koparır. Gümüş giderek Mehmet Can’a alışmaya, o da Gümüş’e bağlanmaya başlamıştır.Bu sırada Amerika’dan da sevinçli bir haber gelir. Nihan’ın ameliyatı başarılı geçmiş, doktorlar yeniden yürüyebilme şansının olduğunu belirtmişlerdir. Engin, Paris planlarının yatmasından ötürü Gümüş’e hala kırgındır ve her fırsatta bunu ona hissettirmektedir. Engin’in Gümüş için yaptığı planlar bozulsa da Mehmet’ten onu ayırabilmek için yeni fikirleri ve tehlikeli düşünceleri vardır.

TÜR Dram
daha fazla yükle kalan 100 video

Popover
Lütfen bekleyiniz...