Gümüş 36. Bölüm

Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Gümüş 36. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Gümüş son bölümünü netd'den izlemek için tıklayınız

Gümüş 36. Bölüm
Hemen İzle Son Bölümü İzle

Buna Benzer Videolar

Gümüş, Mehmet’in yeniden bebek yapma teklifi karşısında çok mutlu olur. Bütün aileye haberi duyururlar. Şeref bu haberi hemen Gümüş’ün ortağı Engin’e yetiştirir. Engin bu duruma hiç sevinmez ve Gümüş’e de bunu belli eder. Gümüş ona, işlerini aksatmadan hem anne, hem de iş kadını olabileceğini söyler. Mehmet’in niyeti ise çok farklıdır. Amacı Gümüş’ün anne olduktan sonra işi ve Engin’le olan ortaklığı bırakmasını sağlamaktır.
Mehmet, Gümüş’e sürpriz yaparak onu akşam yemeğine götürür ve orada ona gerçek fikirlerini açıklar. Gümüş,Mehmet’in gerçek niyetini öğrenince sinirlenir ve yemeği terk eder.
Bahar bir an öce evlenmek istemektedir. Gökhan’ın ailesi yalıya Bahar’ı istemeye gelir. Berk ise bulaştığı kirli işler yavaş yavaş gün ışığına çıktığı için ablasından kaçmaktadır.
Polis’le ortak çalışan Gökhan, Şadoğulları’nın kazandığı ihalede mafyanın desteği olduğunu öğrenir ve bunu Bahar’a söyler. Bahar eline Mehmet ile ilgili koz geçtiği için çok memnundur.Tarık ise planlarını teker teker hayata geçirir. Sevkıyat tamamlanınca sıra Doğuş’u Gülsün’den almaya gelir. Gülsün ise Levent’le evlenmek üzere hazırlık yapmaktadır. Gümüş’e kendini affettiren Mehmet karısı ile birlikte bebek yapmak için doktora kontrole giderler. Gümüş daha önce düşük yaptığı için doktor bir kaç test ister. Ancak test sonuçları Mehmet’in umduğu gibi çıkmaz.

TÜR Dram
daha fazla yükle kalan 100 video

Popover
Lütfen bekleyiniz...