Buna Benzer Videolar

Evlat Kokusu 3. Bölüm Fragmanı - 3

Kısa Film | Yorum yaz  | 

Zeyno'nun Çınar'ın annesi olduğu öğrenilmesiyle Aslan artık her şeyi kabullenir. Çınar ile beraber yaşamaya başlayan Zeyno'nun varlığından hoşnut olmayanlar vardır. Fakat Aslan bunun hakkı olduğunu belirterek kesin tavrını belli eder. Zümrüt ile Aslan'ın tartışmasına tanıklık eden Ela ise şaşkınlığını gizleyemez. Zümrüt ise Çınar'ı kaybetmemek için tüm imkanlarını kullanmaya kararlıdır. Zeyno'ya maddi anlamda çok ciddi bir teklif sunar. 

Zeyno ise evladını geri alabilmek için yasal yolları kullanmak için avukatlarla görüşmeye başlar. Fakat Akbaş ailesine karşı bu konuda şansı çok zordur.

Heyecanla beklenen yeni bölümüyle Evlat Kokusu Çarşamba akşamı saat 20.00'de Kanal D'de

daha fazla yükle kalan 13 video
daha fazla yükle kalan 19 video
 • Evlat Kokusu 3. Bölüm +

  Evlat Kokusu 3. Bölüm

  Evlat Kokusu 22 Mart Çarşamba 2017’de yayınlanan son bölümde, Zeyno ölümle burun buruna geliyor. Zeyno’nun hayatını kurtarmak ise Aslan Akbaş’ın elinde! Aslan, Zeynep’i kurtarıp onunla nasıl bir anlaşma yapmayı planlıyor? Zeynep, Akbaş Ailesi’nin teklifi karşısında ne tepki verecek?

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Evlat Kokusu 2. Bölüm +

  Evlat Kokusu 2. Bölüm

  Evlat Kokusu 15 Mart Çarşamba 2017’de yayınlanan son bölümde, oğlu Çınar’ı alabilmek uğruna Zeyno’nun hayatı tehlikeye giriyor! Hastanede polisler tarafından aranan Zeyno, onlardan kaçmaya çalışırken Aslan Akbaş tarafından köşeye sıkıştırılıyor ve beklenmedik bir gelişme yaşanıyor!

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Evlat Kokusu 1. Bölüm +

  Evlat Kokusu 1. Bölüm

  Evlat Kokusu ilk bölümüyle ekrana geldi. Hollanda'da bir hapishanede oğlunu dünyaya getirmek zorunda olan Zeyno zorlu bir mücadele içine girecektir. İstanbul'da Aslan ve Zümrüt Akbaş çifti ise boşanmak üzere iken kızları Ela'nın hastalanması üzerine beklenmedik durumlarla karşı karşıya kalır. Ela çok nadir görülen bir kan hastalığına yakalanmıştır. Onun hayata tutunması ise ya bir kardeşe ya da donöre bağlıdır. Ela'nın hayatı için boşalmaktadır vazgeçen çift en kısa zamanda bir bebek yaparlar. Aynı zamanda Hollanda'da hapishanede doğum için gün sayan Zeyno sancılanır ve hapishanenin revirinde doğum yapar.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

daha fazla yükle kalan 3 video

Popover
Lütfen bekleyiniz...
Geri Bildirim
Çalma listelerini kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor.