Buna Benzer Videolar

Evlat Kokusu 3. Bölüm Fragmanı - 3

Zeyno'nun Çınar'ın annesi olduğu öğrenilmesiyle Aslan artık her şeyi kabullenir. Çınar ile beraber yaşamaya başlayan Zeyno'nun varlığından hoşnut olmayanlar vardır. Fakat Aslan bunun hakkı olduğunu belirterek kesin tavrını belli eder. Zümrüt ile Aslan'ın tartışmasına tanıklık eden Ela ise şaşkınlığını gizleyemez. Zümrüt ise Çınar'ı kaybetmemek için tüm imkanlarını kullanmaya kararlıdır. Zeyno'ya maddi anlamda çok ciddi bir teklif sunar. 

Zeyno ise evladını geri alabilmek için yasal yolları kullanmak için avukatlarla görüşmeye başlar. Fakat Akbaş ailesine karşı bu konuda şansı çok zordur.

Heyecanla beklenen yeni bölümüyle Evlat Kokusu Çarşamba akşamı saat 20.00'de Kanal D'de

daha fazla yükle kalan 31 video
daha fazla yükle kalan 31 video
 • Evlat Kokusu 9.Bölüm +

  Evlat Kokusu 9.Bölüm

  Evlat Kokusu 9.Final Bölümünde; Zümrüt, Çınar’a gerçek annesinin Zeyno olduğunu itiraf eder ve Çınar bu gerçeği kabullenemez.

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Evlat Kokusu 8. Bölüm +

  Evlat Kokusu 8. Bölüm

  Evlat Kokusu 3 Mayıs Çarşamba yayınlanan 8. Bölüm'de; Zeyno tam Çınar'a kavuşmak üzereyken Yusuf'un ortaya çıkmasıyla hayalleri yıkılır ancak hain planları ayağına dolanan Hünkar için çok daha zor günler kapıdadır. Serdar, Yusuf'a para vererek ifadesini değiştirmesini ister ve Hünkar'ın herkesten sakladığı büyük sır ortaya çıkmak üzeredir...

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Evlat Kokusu 7. Bölüm +

  Evlat Kokusu 7. Bölüm

  Evlat Kokusu 16 Nisan 2017'de yayınlanan 7. Bölüm'de; Zeyno, Çınar'ı almak üzere mahkemeye çıkıyor ve ona kavuşmak üzereyken çıkagelen sürpriz tanık davanın bütün seyrini değiştiriyor! Sürpriz tanık mahkemede neler anlatacak? Zeyno, davayı kazanabilecek mi?

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Evlat Kokusu 6. Bölüm +

  Evlat Kokusu 6. Bölüm

  Evlat Kokusu 19 Nisan Çarşamba 2017’de yayınlanan son bölümde, Serdar ve Zümrüt birlik olup Zeyno ile anlaşma yoluna girmeye karar veriyorlar ancak Zümrüt beklenmedik bir hamle yaparak Çınar ve Ela'yı alıp, evden kaçıyor! Peki Zümrüt çocukları nereye kaçırdı? Aslan, bunları öğrendiğinde ne tepki verecek? Zeyno, Çınar'a ulaşabilecek mi?

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Evlat Kokusu 5. Bölüm +

  Evlat Kokusu 5. Bölüm

  Evlat Kokusu 5 Nisan Çarşamba 2017’de yayınlanan son bölümde, Akbaş Ailesi’nin tüm sırları açığa çıkıyor ve bu durum ardından beklenmedik gelişmeler yaşanıyor! Evlat Kokusu izle!

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Evlat Kokusu 4. Bölüm +

  Evlat Kokusu 4. Bölüm

  Evlat Kokusu 29 Mart Çarşamba 2017’de yayınlanan son bölümde, Ela’nın Çınar’la ilgili öğrendiği gerçek Akbaş Ailesi’nde dengeleri değiştiriyor! Zeyno ise oğlunu alabilmek için tüm yasal yolları deniyor ve sonunda Avukat Leyla bu konuda ona yardım etme kararı alıyor! Evlat Kokusu izle!

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Evlat Kokusu 3. Bölüm +

  Evlat Kokusu 3. Bölüm

  Evlat Kokusu 22 Mart Çarşamba 2017’de yayınlanan son bölümde, Zeyno ölümle burun buruna geliyor. Zeyno’nun hayatını kurtarmak ise Aslan Akbaş’ın elinde! Aslan, Zeynep’i kurtarıp onunla nasıl bir anlaşma yapmayı planlıyor? Zeynep, Akbaş Ailesi’nin teklifi karşısında ne tepki verecek? Evlat Kokusu izle!

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Evlat Kokusu 2. Bölüm +

  Evlat Kokusu 2. Bölüm

  Evlat Kokusu 15 Mart Çarşamba 2017’de yayınlanan son bölümde, oğlu Çınar’ı alabilmek uğruna Zeyno’nun hayatı tehlikeye giriyor! Hastanede polisler tarafından aranan Zeyno, onlardan kaçmaya çalışırken Aslan Akbaş tarafından köşeye sıkıştırılıyor ve beklenmedik bir gelişme yaşanıyor! Evlat Kokusu izle!

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Evlat Kokusu 1. Bölüm +

  Evlat Kokusu 1. Bölüm

  Evlat Kokusu ilk bölümüyle ekrana geldi. Hollanda'da bir hapishanede oğlunu dünyaya getirmek zorunda olan Zeyno zorlu bir mücadele içine girecektir. İstanbul'da Aslan ve Zümrüt Akbaş çifti ise boşanmak üzere iken kızları Ela'nın hastalanması üzerine beklenmedik durumlarla karşı karşıya kalır. Ela çok nadir görülen bir kan hastalığına yakalanmıştır. Onun hayata tutunması ise ya bir kardeşe ya da donöre bağlıdır. Ela'nın hayatı için boşalmaktadır vazgeçen çift en kısa zamanda bir bebek yaparlar. Aynı zamanda Hollanda'da hapishanede doğum için gün sayan Zeyno sancılanır ve hapishanenin revirinde doğum yapar. Evlat Kokusu izle!

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

daha fazla yükle kalan 9 video

Popover
Lütfen bekleyiniz...