Bodrum Masalı 23. Bölüm

Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Bodrum Masalı 23. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Bodrum Masalı son bölümünü netd'den izlemek için tıklayınız

Bodrum Masalı 23. Bölüm
Hemen İzle Son Bölümü İzle

Buna Benzer Videolar

Dizi |12 Şubat 2017 Pazar 22:49 | Yorum yaz  | 

Evren’in hayatından çıkmasıyla Yıldız ile Faryalı eski günlerindeki aşklarına geri döner. Bora’nın gelişiyle Cahit’in otellerinin başına geçen Evren, Gözde ile doğacak bebeğini bir arada tutmaya zorlanır. Başlarda bu durumu kabul etmek istemeyen Evren, Faryalı’nın Bodrum’dan gitme şartını koyar. Kimsenin emirlerine boyun eğmeyen Faryalı ile Bora’nın hesaplaşması nasıl sonlanacak? Faryalı ile Yıldız’ın aşkına, Evren nasıl bir tepki verecek? Evren’in gizli planı ne olacak? Bora, bu ilişki üçgeninde nerede yer alacak?

Öte yandan Sevgililer Günü heyecanı yaşanır. Kelebek, Su’ya büyük bir sürpriz planlarken, Ateş hayatında biri olduğunu öğrenir. Su ile Kelebek ilişkilerini açıklamayı planlarken, Ateş’in bunun peşine düşmesi ikiliyi nasıl etkileyecek? Hiç Sevgililer Günü kutlayamayan Uzay, bu yıl şeytanın bacağını kırabilecek mi?

Aslı’nın ailesini bulma çabaları için devam eder. Annesinin bileklikler yaptığını öğrenen Aslı, bu ipucunu kullanarak nerede ve kimler olduğunu öğrenmeye çalışır. Aslı’nın ailesine bulmaya çalışmasında Uzay’ın rolü ne olacak? Faryalı, Aslı’ya yardım edebilecek mi?

daha fazla yükle kalan 167 video
daha fazla yükle kalan 80 video
daha fazla yükle kalan 38 video

Popover
Lütfen bekleyiniz...