Aşk-ı Memnu 37. Bölüm

Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Aşk-ı Memnu 37. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Aşk-ı Memnu son bölümünü netd'den izlemek için tıklayınız

Aşk-ı Memnu 37. Bölüm
Hemen İzle Son Bölümü İzle

Buna Benzer Videolar

Beşir’in karanlıkta Nihal zannettiği gölgenin Bihter olduğunu anlayan Matmazel, yüzleştiği gerçekle sarsılır. Kimseyle paylaşamayacağı bu sır Matmazel için giderek ağır bir yük halini almaya başlar. Evden bir an önce uzaklaşmak isteyen Beşir, askere gitmeye karar verir. Adnan Bey ise Beşir’in bu kararı vermesinde Behlül’le aralarındaki gerginliğin payını merak etmektedir. Beşir’in yoluna çıkan engel tüm planlarını altüst eder.

İhale yenilgisini bir türlü hazmedemeyen Hilmi Bey’in karşı hamlesi Adnan Bey’le gireceği yeni bir güç savaşının ilk kıvılcımı olur.

Nihal’in diploma töreni bütün aileyi bir araya getirir. Birbirlerinden uzak durmaya çalışan Bihter ve Behlül, Matmazel’in göz hapsinde olduklarından habersizdirler.

Nihal’in dereceyle mezun olması Adnan Bey’i çok gururlandırır. Baba kız törende duygulu anlar yaşarlar. Herkes aynı gece mezuniyet balosuna giden Nihal’in inanılmaz değişimine şahit olur. Behlül’ün baloda Nihal’e eşlik edecek olması, geceyi Nihal için daha da anlamlı kılar. Nihal’in bu mutlu gecesinde Bihter’in de Behlül’e büyük bir sürprizi olacaktır. 

 

TÜR Dram
daha fazla yükle kalan 79 video

Popover
Lütfen bekleyiniz...