Arka Sokaklar 423. Bölüm

Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar 423. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Arka Sokaklar son bölümünü netd'den izlemek için tıklayınız

Arka Sokaklar 423. Bölüm
Hemen İzle Son Bölümü İzle

Buna Benzer Videolar

 • Arka Sokaklar 427. Bölüm

  Arka Sokaklar 427. Bölüm

  0.0 Puan

  Arka Sokaklar 427. Bölüm'de; Rıza Baba, üzerine atılan cinayet komplosundan hapse girer... Ekip, Rıza Baba'yı içeriden kurtarabilecek mi? Sezgin'in, Rıza Baba ve ailesi üzerindeki korkunç planları ne? Arka Sokaklar izle!

   Favorilerime Ekle  Listeme Ekle 

 • Arka Sokaklar 428. Bölüm

  Arka Sokaklar 428. Bölüm

  0.0 Puan

  Sezgin'in hain saldırısı sonucu Pınar hastaneye getirilir. Bu üzücü haberi alan Rıza Baba ve tüm sevenleri perişan haldedir. Rıza Baba hapishaneden kaçmanın bir yolunu bulur ve intikam için artık yeminlidir. Arka Sokaklar izle!

   Favorilerime Ekle  Listeme Ekle 

 • Arka Sokaklar 429. Bölüm

  Arka Sokaklar 429. Bölüm

  0.0 Puan

  17 Şubat 2017'de yayınlanan Arka Sokaklar'ın 429. Bölümünde ekibimizi kötü bir sürpriz bekliyor! Sezgin belasını saf dışı ettikten sonra sıra Kenan'a geliyor! Kenan'ın, terör örgütüne büyük bir silah teslimatı yapacağını öğrenen ekibimiz, baskın yaptıkları yerde beklenmedik bir durumla karşılaşıyor! Başarısız operasyonda kim tehlike ile yüzyüze kalıyor? Arka Sokaklar izle!

   Favorilerime Ekle  Listeme Ekle 

 • Arka Sokaklar 430. Bölüm

  Arka Sokaklar 430. Bölüm

  0.0 Puan

  24 Şubat Cuma 2017'de yayınlanan Arka Sokaklar'ın 430. bölümünde Oktay'ı çok zor bir karar bekler. Rıza Baba ve ekibi Malik Botan'ı peşinden gitmeye devam eder. Bu amansız takip kötü sonuçlara yol açacaktır ve Malik Botan'ın hain bir planı vardır. Arka Sokaklar izle!

   Favorilerime Ekle  Listeme Ekle 

 • Arka Sokaklar 431. Bölüm

  Arka Sokaklar 431. Bölüm

  0.0 Puan

  3 Mart 2017 Cuma günün yayınlanan Arka Sokaklar'ın 431. Bölümünde Oktay, kardeşini örgütün elinden sağ kurtarmak için Malik’in şantajıyla Arif Müdürü vurur! Rıza Baba ve ekip şoktadır! Arka Sokaklar izle!

   Favorilerime Ekle  Listeme Ekle 

 • Arka Sokaklar 432. Bölüm

  Arka Sokaklar 432. Bölüm

  0.0 Puan

  10 Mart 2017 Cuma günün yayınlanan Arka Sokaklar'ın 432. Bölümünde; Oktay’ın kardeşi Müjde, örgütün bindiği taksiye yerleştirdiği bombanın patlatılmasıyla hayatını kaybeder! Oktay, yıkılır; ekip ise, bir arkadaşlarının daha kaybını yaşamaktan çok üzgündür! Arka Sokaklar izle!

   Favorilerime Ekle  Listeme Ekle 

 • Arka Sokaklar 433. Bölüm

  Arka Sokaklar 433. Bölüm

  0.0 Puan

  17 Mart 2017 Cuma günün yayınlanan Arka Sokaklar'ın 432. Bölümünde; Mesut’un oğlu Tunç terör örgütü tarafından kaçırılır! Mesut, oğlunu kurtarmak için Özel Harekat’a katılır! Arka Sokaklar izle!

   Favorilerime Ekle  Listeme Ekle 

 • Arka Sokaklar 434. Bölüm

  Arka Sokaklar 434. Bölüm

  0.0 Puan

  24 Mart 2017 Cuma günün yayınlanan Arka Sokaklar'ın 434. Bölümünde; oğlunu kurtarmak için Kovandere’de operasyonlara katılan Mesut, Gümüş tarafından vuruluyor! Arka Sokaklar izle!

   Favorilerime Ekle  Listeme Ekle 

 • Arka Sokaklar 435. Bölüm

  Arka Sokaklar 435. Bölüm

  0.0 Puan

  Arka Sokaklar 31 Mart 2017 tarihinde yayınlanan bölümünde Gümüş tarafından vurulan Mesut, hastaneye kaldırılıyor. Vücuduna bir çok mermi isabet etmesi sonucu ameliyata alınıyor. Arka Sokaklar izle!

   Favorilerime Ekle  Listeme Ekle 

 • Arka Sokaklar 436. Bölüm

  Arka Sokaklar 436. Bölüm

  0.0 Puan

  7 Nisan 2017 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 436. Bölümünde ekip, gelen bir istihbaratı değerlendirip Gümüş’ün silahının ucundaki Mesut ve oğlu Tunç’u zarar görmeden kurtarır! Gümüş, fırsattan yararlanıp kaçar ve ekibin başına bela olmaya devam eder! Arka Sokaklar izle!

   Favorilerime Ekle  Listeme Ekle 

Dizi |30 Aralık 2016 Cuma 22:36 | Yorum yaz  | IMDB Puanı 3,4 | 

Hüsnü’nün açığa alınma haberi ekipten sonra Çoban ailesinin de gündemine bomba gibi düşer. Ekip arkadaşları Hüsnü’ye moral vermeye çalışsa da, bir yandan bu şimşekleri üzerlerinden nasıl çekeceklerinin yolunu bulmaya çalışırlar. Rıza, Veysel’in üzerine daha sert gitmeye karar verir. Selin, Veysel’in güvenini kazanmalı, ne olup ne bittiğini öğrenmelidir. Veysel, kumarhanede tanıştığı kuyumcu Akif ile ortak işe kalkışır. Bu iş için Sezgin devreye girer. Sezgin büyük güven duyduğu Gökçe ve ekibine işi teslim eder. Gökçe hem çok ünlü bir mekan işletmecisi, hem de müzisyendir. Zırhlı araç soygunundan sonra ekip olayın peşine düşer. Bu sırada, Veysel’in de eli boş durmaz. Hırsızlığı ekipten birilerinin üzerine yıkacak bir planı vardır. Seri numarası tutan paralar Hakan ve Ali’nin kullandığı aracın içerisinden çıkınca Komiser İsmail tarafından, Hakan, Ali kelepçelenerek önce sorguya sonra nezarete alınır. Ekip, Hüsnü’nün açığa alınmasını atlatamadan, Hakan ve Ali’nin aklanmasının peşine düşer.

daha fazla yükle kalan 359 video
daha fazla yükle kalan 145 video
daha fazla yükle kalan 444 video

Popover
Lütfen bekleyiniz...