Buna Benzer Videolar

 • Arka Sokaklar 428. Bölüm

  Arka Sokaklar 428. Bölüm

  0.0 Puan

  Sezgin'in hain saldırısı sonucu Pınar hastaneye getirilir. Bu üzücü haberi alan Rıza Baba ve tüm sevenleri perişan haldedir. Rıza Baba hapishaneden kaçmanın bir yolunu bulur ve intikam için artık yeminlidir. Arka Sokaklar izle!

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Arka Sokaklar 429. Bölüm

  Arka Sokaklar 429. Bölüm

  0.0 Puan

  17 Şubat 2017'de yayınlanan Arka Sokaklar'ın 429. Bölümünde ekibimizi kötü bir sürpriz bekliyor! Sezgin belasını saf dışı ettikten sonra sıra Kenan'a geliyor! Kenan'ın, terör örgütüne büyük bir silah teslimatı yapacağını öğrenen ekibimiz, baskın yaptıkları yerde beklenmedik bir durumla karşılaşıyor! Başarısız operasyonda kim tehlike ile yüzyüze kalıyor? Arka Sokaklar izle!

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Arka Sokaklar 430. Bölüm

  Arka Sokaklar 430. Bölüm

  0.0 Puan

  24 Şubat Cuma 2017'de yayınlanan Arka Sokaklar'ın 430. bölümünde Oktay'ı çok zor bir karar bekler. Rıza Baba ve ekibi Malik Botan'ı peşinden gitmeye devam eder. Bu amansız takip kötü sonuçlara yol açacaktır ve Malik Botan'ın hain bir planı vardır. Arka Sokaklar izle!

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Arka Sokaklar 431. Bölüm

  Arka Sokaklar 431. Bölüm

  0.0 Puan

  3 Mart 2017 Cuma günün yayınlanan Arka Sokaklar'ın 431. Bölümünde Oktay, kardeşini örgütün elinden sağ kurtarmak için Malik’in şantajıyla Arif Müdürü vurur! Rıza Baba ve ekip şoktadır! Arka Sokaklar izle!

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Arka Sokaklar 432. Bölüm

  Arka Sokaklar 432. Bölüm

  0.0 Puan

  10 Mart 2017 Cuma günün yayınlanan Arka Sokaklar'ın 432. Bölümünde; Oktay’ın kardeşi Müjde, örgütün bindiği taksiye yerleştirdiği bombanın patlatılmasıyla hayatını kaybeder! Oktay, yıkılır; ekip ise, bir arkadaşlarının daha kaybını yaşamaktan çok üzgündür! Arka Sokaklar izle!

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Arka Sokaklar 433. Bölüm

  Arka Sokaklar 433. Bölüm

  0.0 Puan

  17 Mart 2017 Cuma günün yayınlanan Arka Sokaklar'ın 432. Bölümünde; Mesut’un oğlu Tunç terör örgütü tarafından kaçırılır! Mesut, oğlunu kurtarmak için Özel Harekat’a katılır! Arka Sokaklar izle!

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Arka Sokaklar 434. Bölüm

  Arka Sokaklar 434. Bölüm

  0.0 Puan

  24 Mart 2017 Cuma günün yayınlanan Arka Sokaklar'ın 434. Bölümünde; oğlunu kurtarmak için Kovandere’de operasyonlara katılan Mesut, Gümüş tarafından vuruluyor! Arka Sokaklar izle!

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Arka Sokaklar 435. Bölüm

  Arka Sokaklar 435. Bölüm

  0.0 Puan

  Arka Sokaklar 31 Mart 2017 tarihinde yayınlanan bölümünde Gümüş tarafından vurulan Mesut, hastaneye kaldırılıyor. Vücuduna bir çok mermi isabet etmesi sonucu ameliyata alınıyor. Arka Sokaklar izle!

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Arka Sokaklar 436. Bölüm

  Arka Sokaklar 436. Bölüm

  0.0 Puan

  7 Nisan 2017 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 436. Bölümünde ekip, gelen bir istihbaratı değerlendirip Gümüş’ün silahının ucundaki Mesut ve oğlu Tunç’u zarar görmeden kurtarır! Gümüş, fırsattan yararlanıp kaçar ve ekibin başına bela olmaya devam eder! Arka Sokaklar izle!

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

 • Arka Sokaklar 437. Bölüm

  Arka Sokaklar 437. Bölüm

  0.0 Puan

  14 Nisan 2017 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 437. yeni bölümünde ekip, Oktay’ı rehin alan Gümüş’ün peşine dişer. Arka Sokaklar izle!

   Favorilerime Ekle   Listeme Ekle 

Tuncay, Sezgin Onuralp’e borcu olan, taşımacılık yapan bir iş adamıdır. Bir sabah saldırıya uğrar, saldırganlar şirkete ve önünde duran araçlara kurşun yağdırır. Emniyette ise, ekip toplanmış Hakan ve Aylin’in düğün hazırlıkları hakkında konuşmaktadır. Nesrin ise Hakan’a, Aylin konusunda baskı yapmaktadır. İhbar üzerine Rıza baba Mesut, Selin, Volkan ve Arda’yı Tuncay’ın şirketine gönderir. Tuncay yapanın kim olduğuna adı gibi emindir; ancak, polise hiçbir şey söylemez. Ekip, Sezgin Onuralp’in peşine düşer, kendisini bulmak ve yakalamak hiç kolay olmayacaktır. Ekibe, yeni komiser muavini Mehmet atanır. Mehmet, Volkan’ın polis kolejinden sınıf arkadaşıdır. İstanbul’a tayini çıkınca bahtına bizim ekip düşer. Mehmet, Rıza baba ve ekiple tanışıp hemen göreve gönderilir. 

daha fazla yükle kalan 362 video
daha fazla yükle kalan 146 video
daha fazla yükle kalan 445 video

Popover
Lütfen bekleyiniz...